Zajatci času

• USA Time Trap (více)

Skupina studentů archeologie se rozhodne prozkoumat hluboké jeskyně v Texasu, aby našli svého oblíbeného profesora. Muž se ztratil při expedici za nejasných okolností. Cílem profesora bylo najít "fontánu mládí". Když studenti vstoupí do škvíry v meziprostoru, ukazuje se, že podzemní čas běží mnohem pomaleji než na povrchu. Zbaveni jakékoliv pomoci zvenčí, musí jít hlouběji do jeskyně, což vede k objevu jednoho z nejzajímavějších tajemství minulosti. (LIVINGDEAD)

Shitonit

Nevím proč dávám čtyry hvězdy, když je to docela obyčejná bezduchá kokotina. Je to tak. Nejdřív se děje velký kulový, místy až big šit, kecy v kleci, až parta neskutečně naivních magorů hupne do nory. Norou se Noři noří smrti vstříc, až do momentu zvratu, kdy zjišťují, že je vše jinak a že jsou totálně v prdeli. Sem tam nenápadný exitus se snaží uspokojit srdce fajnšmekra, a to je snad jediný, na co se těším. Smrt, smrt, chtělo se mi řvát na obrazovku, páč ta nuuuuda byla dost únavná. Pak zvrat. Čas tu je jinej než čas tam. Neskutečně podrobný vyprávění a objasňování, co se jako děje, a když jsem pochopil i já, že rok trvá vteřinu....? Se zjeví jak na zavolanou pralidi, kteří žerou ty naše lidi, který mezitím zachraňuje jinej lid, takovej řekl bych až postmoderněapokalyptickej čahoun. Pak naši zachrání čahouna, a ten je vezme za odměnu na pic-nic .Na to, že jsem to zřel pouze jednou, to vyprávím dost podrobně, což? Bať, však i přes výše uvedené, stojí za to to sjet, sfrknout jak lajnu cukru, cukrů cukrů?? A podělat se z toho radostí může vlastně každej sám dle svého gusta. Gustava?? Co mi to jen dali zahulit ??? ()

pushover

Ed Woodovské céčko v kterém je všechno špatně. Hvězdička za prsaté blondýny zaměnitelné vizáže. Shithole je ten název co pro to hledali... ()

RedRose

Nic jsem od toho necekal, narazil jsem na to vice-mene nahodou, ale bavil jsem se kralovsky!! Tomuhle se rika dobre odvedena prace za malo penez!! Skvely napad, vynikajici provedeni, nepredvidatelny vyvoj i s celkem prijemnym castingem a ani na chvili jsem se nenudil! Snad mohli nektere informace co kde kdy a ve kterem tisicileti jsme nakonec skoncili, trochu rozvinout a ta uzdravovaci Lazarova lázeň, tam byla tak trochu na silu, ale i tak to bylo super prekvapeni!! 82% ()

kyjo

Nízkorozpočtový scífko s rozporuplnýma hereckýma výkonama, ale originálním námětem a místy zajímavým vizuálem. Stojí za vidění. ()

PaulCZE

Díky ubohým dialogům "Kde to jsem? Co to je? Guys?! Dude?!".. a extrémně hloupým postavám téměř nekoukatelné.. ()

Solverino

Vynikající nápad, bohužel v otřesném provedení. Jedna hvězda za nápad, jinak je to totální pytel hoven! Nevím kde sehnali ty naprosto otřesný a totálně nesympatický herce - neherce. Obzvláště ten malej tlustej retard, to je hnus. A jak furt kvičej, objímaj se a utěšujou se jaké je to hrozné.... bože můj, jsem se těšil že umřou a ono prd... ()

XXXXXXXX

Pokud scifi znamená, že scénář zamění význam slova logika s neméně trefným lobotomie, pak je zřejmě vše ok. ()

Mamlas odpad!

1 hvězda za námět, zbytek fatální odpad. A díky hloupému konci s rodiči volím celkově poprávu odpad. ()

mikhail

Mám rád filmy zaoberajúce sa cestovaním v čase. Tento navyše z komorného deja a scenára vysekal naozaj veľa. Efekty tiež celkom ušli na béčkový TV film. Dávam slabšie 4* za snahu. Mnoho áčkových titulov nie je tak kvalitne natočených. ()

DoubleJack

Na začátku film nepopře, že je totální béčko - naivní úvod a skupina složená zejména z dvou hezkých blondýnek a ne až tak sympatického kluka. Jakmile se ale ke slovu dostane ústřední motiv, tak je to trefa do černého. Děj drží pointou i atmosférou a v zásadě se nezastavíte až do úplně poslední scény. Je neuvěřitelné, že za tak malý rozpočet, dokázali tvůrci stvořit něco, co vás donutí přemýšlet za boxík, ve které jsme zvyknutí žít své každodenní životy. Jen málo věcí mi dokáže vykouzlit úsměv na tváři...a tohle béčko k nim rozhodně patří. ()

J.Mayen

Wow, tak to i ja se pridam k pozitivne hodnoticim, trikove tedy film dost zaostava (i kdyz jak v cem, lecktere triky nebyly spatne),ale napad, prostory, atmosfera, velmi zajimave sci-fi. Trochu me zklamal konec, ze neukazali vic, skoncilo to tak napul bez hlubsiho vysvetleni,ale i tam parada. Za me spokojenost. ()

blazma

I přesto, že to byl velmi jednoduchý film bez nějakých drahých kulis a nejspíš bez nějakého CGI pořád to bylo fakt fajn. Sice se to točilo kolem puberťáků, takže herecké výkony nebyli nějak oslnivé a náročné. I přesto to prostě vypadalo dobře, konec docela zajímavý. Jakože jo, nebylo to vůbec špatné. ()

argo.smile

Nízkorozpočtové Béčko, ktoré potešilo za silné 3*. Som zvedavý , čo spraví režisérska dvojka s väčším rozpočtom, pretože talent majú . ()

Vojta-x

Z filmu je jasně vidět, že nejlepší na světě jsou Američani. Jsou nejchytřejší,nejchrabřejší, vůbec nejsou arogantní, uřvaní a sobečtí... Toto na mě koukalo celou dobu. Nápad na film v jádru dobrý, ale chtělo by to dát si s tím práci a pořádně natočit a ne tuhle blbost. Hodně chyb a absence logiky. Škoda ()