Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

Plaque

Do mixéru nadrbeme prostredie Twilightu, atmosféru Predtuchy, partičku tínedžerských bitchies z Nezvratného osudu a pridáme ešte jednu mindrákovú pizdu z Carrie a máme vybavené. Asi takto znel základný recept na tento naozaj hlboký pokus o plytký film. Alebo to bolo naopak? Film, ktorý celkom určite blahodárne pôsobí na vytváranie Alzeimera, pretože sa musím neskutočne snažiť, aby som sa rozpamätal na dej. Pritom som to sledoval včera. Ako keby mi niekto gumoval závity krátkodobej pamäte. Som rád, že píšem tento komentár, pretože o týždeň nebudem schopný povedať, či som toto veldielo videl a môže sa celkom určite stať, že si ho opäť pustím a prežijem to znova. Brrrr. Až ma striaslo. ()

MrDorry

Příjemný a povedený snímek, dobrý námět i když někdy trochu naivní a klišé ale to už tak občas bývá. To ovšem nic nemění na tom, že jsem si film užil. 70% ()

IZFNP

Pre mňa ideálny film na večer, kedy sa mi nič nechce, ani len vybrať poriadny film. Pretože je to námet, ktorý ste už videli, s výkonmi, ktoré neurazia ani nenadchnú, s príbehom, ktorý je tak nejak na pól, s koncom, ktorý je sympatický, no nevýrazný. Zoey je hrozná sympaťáčka a prajem jej úspech, všetci okolo nej sú v podstate fajn, plus príbehovo zaujme a teda film sa dá pozerať. Nejde však do hĺbky, nesnaží sa o dieru v kinematografii, hraje v podstate na istotu, čo je na jednu stranu úplne postačujúce na jeden večer, ale taktiež to snímku upiera možnosť dosiahnuť viac než len jednorázový oddych. ()

B3n

Neviem, či som tento film videl len v nejakom rozpoložení, faktom ale zostáva, že aj keď je to variácia Groundhog Day, ide si svojou cestou. Výborné herecké výkony, všetky postavy uveriteľné, mierna naivita nevadí, je to teenage film, spomínať tiež treba. Takisto sa mi páčila hudba, výborne vybraná. Jednoducho mi tento film pekne zapadol do aktuálnej noty. Možno by som inokedy hodnotil mierne nižšie, ako 90%. Film je odkaz, "ži každý deň, ako keby to bol tvoj posledný" a ži ho tak, aby si šíril okolo seba dobro. ()

vodkasesemte

Linds doesnt do cute. Its not in her lexicon. Nice word choice. No texting and driving. Dont worry. I would never let my best friend die a virgin. No glove, no love. We love you. Till death do us part. Even then. All right, bitches, lets move. Happy Cupied Day. I m in heteronormative hell (tý bych tu ruži poslal, protože co sejde na těch dilinách, než se z ní stane stará zapšklá svině). Pale pink as your cheeks, barbed as your exterior, I see past that I see you. Sisyphus. This is why I deserve some public recognition, for making shit like that happen. Maybe someone should give mě a ribbon (). Video about chaos in the universe. I m eating, get out! Tonight our widdle Sammy passes into womanhood. I hope you shaved. Dont forget to pee before and after. Sociopath, 12 oclock. Does she know what a brush is? Norma Bates. Valagram. Immitates stabbing. Its so effing good. Were you nervous your first time? I was too drunk to be anything. Dont freak out if it hurts. And dont tense up, bcs that only makes it worse (holčičí problémy). Whats the magic word? Blowjob (ti negři to s ženskejma opravdu umí). Become who you are. I have been having deja vu all they long. Maybe everything done could be undone. Maybe things could change. You know she should be institutionalized. I will kill you in your sleep. GASPING IN RELIEF. Dont go emo on us. Look, you cant be mean to someone forever and then just feel badly when they die, okay (to je pravda)? You dont want to give ppl the wrong idea. This is my life. I will do whatever the hell I want with it (no, tak to bych asi zabil hodně lidí za ten den). Maybe I was dead and in HELL. Wake up on the wrong side of the bed or something? Someone forgot to take her happy pills this morning. Only those who attempt the ABSURD achieve the impossible. Cause I m gay (if you were gay, you would be so popular)? It was right before her parents got divorced. When I supposedly peed in my sleeping bag. Maybe the next year, but probably not (valagram). For the first time, when I wake up, I m not scared or confused or angry. Bcs for the first time I truly understand what needs to be happen. You are PERFECT the way you are, always remember that. 2580. Adition for a Tampax commercial? Did someone swallow Oprah this morning? Hes imprisoned by his own hubris (Sisyphus). The only way to escape is to change. You dont have to act so tought all the time. You dont get it. You cant help me. I cant be fixed. You are not the one who needs fixing. Theres is nothing wrong with you (X-Men 3). Dont let anyone tell you that there is. This is just a blip (). Your life will change, Juliet. Maybe for you there is tomorrow. But for some of us theres only today. And what you do today matters. ()

moriero

Je to taková pubertální verze Hromnic, to mi bylo jasné hned. Stejně jako u většiny komentů tady, první půlku mi byla Zoey strašně nesympatická, o zbytku té slepičí bandy ani nemluvě. S přibývajícími se probuzeními jsem tu holku měl čím dál víc radši. Je velice krásná, o tom žádná - ale tak nějak nedětským způsobem. Dokud poprvé nepřekročili práh školy, vlastně jsem ani nepoznal, že hraje středoškolačku. I to její první probuzení doma - jakoby vstali vysokoškoláci na nějaké futuristické koleji a v kuchyni se jen neosobně potkali. A teď k ději. Konec by měl větší smysl, kdyby nám hned při první bouračce jasně vysvětlili, že zemřel někdo jiný - a ne ty slepice. Celou dobu jsem si to totiž myslel. Že Zoey ať udělá co udělá, na konci stejně umře. Pak mi její "oběť" přišla zbytečná...no, už si to asi nikdy nepustím, ale své cílové diváky si to jistě najde. ()

v.indruchova

Mohlo by být zde lépe hodnoceno, řekla bch že je to zbytečně přehlížení film. Je vážnější, ale hlubší. Ze začátku to vypadá jako film pro děcka, ale postupně to začíná mít úplně jinou atmosféru. Na zamyšlení o životě. Doporučuji. ()

Matyspa

Naprosto skvělé spojení filmu, kde se stále opakuje jeden den se středoškolskou tèmatikou. Nikdo si není nikdy na 100% jist tím, co dělá a chtěl by něco udělat jinak. Obzvláště, když jde o životy. Husí kůži jsem po shlédnutí měl řádnou, možná i slzička ukápla. ()

Miska2712

Videla som už viacero filmov s touto tematikou prežiť ten istý deň znova a znova, no nikdy to neomrzí. Každý, kto takýto film natočí, tak do neho prinesie niečo nové a nás to vždy zaujme. Veľmi pekná myšlienka, pretože to čo sa deje na niektorých školách a v niektorých kolektívoch je neúnosné. Nikdy nikto z nás nemôže vedieť, ako sa cíti človek, ktorému je ubližované a preto som zástanca myšlienky, že sa musíme ku každému chovať ľudsky a ak vidíme neľudské chovanie pri niekom inom napraviť to a nenechať to iba tak a prizerať sa tomu :) ()

pichta

Strašne haluzny film. Nechápačka. Časová slučka, z ktorej sa nakoniec "vymotala". Do poslednej chvíle som nevedel ako ten film skončí. Ma to čosi do seba. Toto je jeden z filmov, nad ktorým som sa zamyslel... ()

PoprockCZ

Arogantní puberťácká story o smyčce jednoho dne. Spoiler: Každý večer někdo zemře. Nakonec se vše vyřeší tak, že hl. hrdinka zachrání své "kamarádky" i sebevražednou spolužačku. Tím se však sama zabije (obětuje se), což ji vysvobodí ze smyčky. Takové prvoplánové, předvídatelné. ()

Reall

Recenze pro normální lidi: Klasickej film o opakování smyčky času. Po vyřešení problému bude nečekaně zase všechno ok. Recenze pro lidi, co na všechno koukaj z více úhlů a mrdaj na recenze rádoby "kritiků" aneb "Je to podobný tomuto filmu, proto dávám jednu hvězdu". Ne ty vole je to film o tom, jak se opakuje jeden a ten samej den. Nečekaně bude podobnej ostatním, ve kterých se kurva opakuje čas. Čtyři hvězdy je pro tenhle film moc, ale strašně se mi líbil po filosofický stránce. Ukazuje celkem dobře, jak dokáží být lidé zlí, byť nevědomky. A navíc mám hrátky s časem rád. Film nebyl špatnej. Díky němu jsem trošku popřemýšlel a šel zase dál. Hádám, že za týden si na snímek ani nevzpomenu, ale myšlenku tu si budu pamatovat dlouho. Ano, je to TEEN movie. Ale zase tak špatný to není, i když jsem proti teen sračkám. V prvních scénách jsem chtěl automaticky vypínat. Checkovat namyšlený píče s "přemejkapovanou" držkou, jak si utahujou z ostatních a ponižují je, mi sálo krev. Jak jsem napsal pro zamyšlení to není vůbec špatný a ani po ostatních stránkách to nedopadlo zle. ()

Mesmeric

Nebudu tu skučet nad tím, že celý děj se odehrává o stupidních starostech mladých pipek, do toho jsem s tím šel a počítal s tím. Takže OK. Kterého debila ale napadlo, že bude super nápad, když hlavní slepice bude nahlas vypravovat svoje pohnutky, to by mi teda zajímalo. To že hlavní problém bylo koho všeho by ještě měla přeříznout za ten jeden den mi zůstával rozum stát. Jediné co kvituji, že na závěr skončila na stěrači kamionu. To mi spokojeně roztáhl koutky. Jinak sračka. ()

xhonza5

Obrovské poselství získáváme tímto filmem. Škoda toho závěru, jednu věc bych změnil a film by byl dokonalý. Pamatujte - milujte všechny v každém okamžiku. Změníte tím naprosto vše. ()

rengers

Ten příběh má potenciál si uvědomit, jak se chováme k lidem a jak na ně většinou nahlížíme, aniž o nich víme více jací jsou ve skutečnosti a co cítí. Aneb, myslíme příliš na své pohodlí a na to co si o nás myslí ostatní. ()

Tom10000

Zvláštní a poučný film, jenž využívá moji oblíbenou Časovou smyčku. Samantha si žije jako v ráji. Má tři bezvadné kamarádky, - dohromady spolu tvoří nerozlučnou partu - skvělého kluka, s nímž by spala každá, a žije si v bohaté rodině s nadějnou budoucností. Když nastane valentýn, jako ostatní dostane růže, jednu i od jistého kluka, jenž ji tajně miluje, ale na ni je moc, dejme tomu, ubohý. I přesto, když jí poví, že pořádá oslavu, přijde i se svými přítelkyněmi. Tam se hodlá vyspat se svým klukem, ale hádkas podivnou a dle ní nechutnou dívkou nabere spád. V 12:39 P.M., když odjíždí s nima do svých domovů, je srazí auto. Místo toho, aby umřela, vrací se Samantha na počátek dne. Celý den proběhne znovu a končí stejně. Vše se opakuje i nadále a nehodlá to skončit. Po mnoha probuzeních si Samantha uvědomí, že to nejhorší se právě děje. A ačkoliv se vyvaruje nehodě, po každém usnutí je tam, kde byla, na počátku Valentýna. A ať dělá cokoli, nemění se nic. Je toho už na ní tolik, že začíná být cynická, vše je jí jedno a ztrácí svoje vlastní já. Už to zkrátka ani není ona. Bezcitná, drzá a nepochopitelná (fantasy pojmem vyjádřeno, posedla ji temnota). Až do chvíle, než najde špetku naděje v podobě toho kluka, jenž se jí náhle velice zalíbil, a v záchraně divné holky před sebevraždou, má jasno, co musí udělat. A tak, když svému novému klukovi vyjádří lásku, a nedokáže odradit dívku od srážky s autem, se pro ni obětuje a nechá se srazit sama. Umírá, ale je vysvobozená (...). Průběh filmu velmi dobrý, některé scény mírně přetažené a natáhnuté, ale i přesto základ dobrý a scénář rovněž. 70 procent, i vlivem celkem pěkné herečky Samanthy Zoey Deutch, bohužel ona sama nedostává moc dobrých rolí. Celkem doporučuji, i když znám mnoho lepších filmů na toto téma (mimo známého "Na hraně zítřka" i "Znovu a lépe" či "Sirotčinec slečny Petergrinové pro podivné děti"). ()

reno112

Dávám 5/5 proč? Některé filmy tady zkrátka nejsou od toho aby nás svými hereckými výkony sundal ze židle. Některé filmy tady jsou proto, aby nám něco daly. Za každým člověkem a jeho chováním se něco skrývá. Každý máme své rány. Užijte si dnešek a nezapomeňte, ten váš opakovat nebude. ()

Sleeper6

Nebudu psát rádoby přeinteligentnělé komentáře. Píšu z pohledu filmového nadšence z pohodlí tv na gauči. Takže i stručně. Film mi dost připomínal atmosférou Butterfly effect 1-3 a pak ještě jeden francouzský snímek na který si bohužel nevzpomenu nazev. Tady je tedy středoškolská divka, typicky americká, která prožije svůj klasický americký školní den s párty na konci a prostě umře, jenže to není tak jednoduché, ráno se probudí a den je opět od znovu, a právě na to je zajímavé se dívat co s těmi dni bude dělat a jak to vlastně dopadne, jestli něco vyřeší nebo to bude jinak.Prostě jak 'Na Hromnice o den více`. Dal bych tak za 3,5,páč tam ještě něco chybí, málo využívá možností, moc neřeší, ale i tak si myslím, že stojí za shlédnutí, protože třeba pro mě ten snímek zanechá i něco v paměti a nezapomenu na něj. A o tom to je a ne na všem hledat chyby, ale o tom se napást na filmu od kterého se neodtrhneme. ()