Don't Hang Up

• USA Don't Hang Up

Mladíci Sam (Gregg Sulkin) a Brady (Garrett Clayton) sa radi zabávajú tým, že si cez telefón kruto uťahujú z ľudí zo svojho okolia. Počínanie si nahrávajú na kameru a zverejňujú na internete. Jedného dňa však natrafia na tajomného cudzinca, ktorý proti ním vytiahne ich vlastné zbrane a rozpúta s nimi desivú hru s fatálnymi následkami. (Karamanlis)

Miagy

Perfektné, originálne, dobre premyslené. Síce bola zápletka jednoduchá, ale niektoré scény boli fakt hororové. Pozerané pri večernej búrke! ()

Homerking

Teenageři Sam a Brady se baví prankováním lidí po telefonu, své činy si natáčejí na videokameru a následně sdílí na internetu. jejich nevybíravé, bezcitné nachytávky jsou někdy až přiliš kruté a působí mnoha lidem velkou bolest. Už brzy budou za své jednání potrestáni, protože si na ně brousí zuby pomstychtivý maniak. /// Průměrný horor který lehce obšlehnul Vřískot a podobné filmy s vrahem na drátě. Atmosféra i napětí ucházející ale vše podrývaly dvě hlavní postavy které byly tak nesympatické že jsem jim přál tu nejhorší smrt. Palec nahoru za skvělý konec a jednu pěknou větu z úst vraha na závěr " musí to pochopit, musí trpět tak jako jsem trpěl já " ()

intro

Karma dokáže být pěkná mrcha. Jinak je Don't Hang Up podprůměrný předvídatelný thriller. A ta partička hlavních blbů je vážně nesnesitelná. 35% ()

mark9th

Na moje prekvapenie som nebol svedkom ďalšieho klišoidného teenage hororu. Pekne originálne a k súčasným chorým trendom v spoločnosti aj dosť vierohodný príbeh, ktorý zanecháva varovný prst pre všetkých spratkov čo sa radi zabávajú na účet druhých. ()

Mamlas odpad!

Kdyby to nebyla tak nudná amatérská šlichta, mohlo to být i fajn. Ale to by to musel natočit někdo jiný, s jiným obsazením a hlavně úplně jinak. ⬇️ 4% ()

Cechyno4

Tohle mi neskutečně sedlo. Sledovat slasher s atmosférou devadesátek přitom v moderním super kabátě. Využívání moderních technologií se mi líbilo už v Unfriended. Tady to však bylo možná ještě o kousek lepší. Skvělé, propracované, gradující, strašidelné a nechyběly zvraty(i když se přiznám že dva z nich jsem očekával a dopředu odhalil). Dlouho jsem váhal jestli dát absolutní maximum, kterým poslední dobou šetřím. Ale vážně jsem se bavil. Takže s čistým svědomím, za pět :) ()

muti

Opajcovany Scream 😱, ale trochu modernejší. Nebolo to zle, až na pár pritiahnutych scén ako blokovanie 911. Tipci narazili na najväčšieho hackermana v meste. Do posledného momentu som netušil ako sa to napokon skončí. ()

Pecan206

Povedený horor o tom jak se mohou hloupé vtipy zvrtnout a následuje drsná odplata. Dobrý nápad, napětí zde rozhodně nechybí ()

wick

Lehce nadprůměrný thriller... s logickým motivem vraha, kterému fandíte více než hloupým puberťákům. ()

Grázl83

Absolutne zbytecny film. Herecke vykony naprosto udesne, chovani hlavnich postav velmi hloupe. Ani po reziserske strance zadna slava. ()

SuperXero

Trailer zaujme, úvod navnadí, ale potom to ide s atmosférou a napätím dole. Hlavné postavy nevytvoria medzi nimi a divákom postačujúcu empatiu a v podstate je vám jedno, čo sa s nimi stane. Chýba napätie a dej je predvídateľný. 2/3 ()

SpicyNugget

Mladí YouTubeři Sam a Brady se baví tím, že prankují ostatní lidi. Prostě si z nich dělají prdel. Jenže stačí jedna taková hloupá sranda a katastrofa je na světě. A zúčastnění se můžou začít mstít… Fajný hororek. Já plně stála za záporákem, protože tyhle pranky taky nemám ráda. Kdyby na mě někdo bafl, ha ha, bude to sranda, ale jen do té doby, než se svým slabým srdcem chcípnu na infarkt. Ne, z lidí se prostě prdel nedělá. To aby člověk chodil po městě a jak paranoik furt čuměl na okolí. Horor skvělý, dalo se na to koukat. Jsem ráda, že někdo natočil tak dobrý film o následcích blbých pranků. Já byla spokojená. ()

WugWugs

Úvodných 30 minút otravne premotivovaného trtkovania a hysterického prehrávania (keď sa niečo točí, do objektívu treba hlavne kričať a trapošiť!), ktoré tak nemám rád, ma dostatočne odvnadilo. Obsahu je v celom filme maximálne na hodinový diel. Všetko sa odohráva tak priehľadne a bez napätia, že atmosférické pomalé pasáže sú len výplňou so želaním, kedy sa už konečne stane to, o čom je jasné, že sa stane. 1.5/2 ()

Snakefinger

To se z prasátka vybere pár drobných ale zase ne moc, okouká se pár osvědčených triků v jiných thrillerech a celé se to znovu polepí do jednoho nového fláku. Ať tak či onak, celé funguje a nepůsobí ani zatuchle ani prohnile, ač nového tady není zhola nic, tedy kromě prvotního námětu volat novým obětem :). Celý počin se prostě musí ohodnotit více než průměrem. ()

Martin29

V záplavě průměrných až odpadových filmů co jsem v poslední době viděl to na mě působí jako zjevení z nebe. Samozřejmě, že originality to moc nepobralo kdo viděl Vřískot, Odebrat Z Přátel, Unfriend případně Na Lince Je Vrah může mít deja vu, ale mě to nevadí. Jedna scéna mě připomněla i Saw 1 . Najdou se i mínusy u těchto tipů filmů například nikdy nepochopím proč ten telefon pořád berou případně, když už sem tak blbej a nechám to několik hodin zvonit tak proč si aspoň nevypnu zvuky mě osobně by to štvalo kdyby mě nějaký ocas volal pořád každou minutu a zvonilo to jak divé. I na konci mě příjde, že to hapruje silně pochybuji, že by si na videu všiml takového detailu jako to, že jdou hodiny pozadu a stojí . Dále mě příjde jako volovina myslet si, že by ti volala policie z neznámého čísla. 80 procent hodně mě potěšila i pointa. Podobný film Scare Campaign též hodně povedený ()