Lindík

Perfektní námět, zpracování i herecké výkony. Hudba k filmu je krásná a trefná. Skvěle podtrhuje dramatičnost jednotlivých scén. Děj plyne přirozeně a divák nemá pocit, že by něco mělo být jinak. Prostě super snímek ! ()

tiwanaku

Film o ztrátě dítěte, který je pro bezdětné publikum. Celkem vtipný, ale tak napůl. Jsou tam mystické postavy, ale tak napůl. Film se snaží být místy i vážný, ale tak napůl. Je tam i romantika...ale zase jenom napůl. Jako kdyby tvůrci nevěděli, mají-li to pojmout jako vtipně pojatou intervenci, rozjímání nad ztrátou dítěte, apel na rodičovství nebo tak trochu fantasy. Will skoro nemluví, ale když otevře pusu, je to celkem fajn projev. Z ostatních postav je sympatická snad jen Láska, které se dá věřit každé slovo. Čas je přemoudřelý floutek a Smrt taková teatralně ukecaná a s ani jedním bych se zapovídat ani nechtěl. ()

Akinaz

Tématem určitě zajímavý snímek se skvělým obsazením, aneb jak dostat člověka zničeného tragédií z naprostého dna opravdu netypickým způsobem. 4* ()

KcarlosK

Takové téma a taková slabota. Celou dobu mi to bylo úplně fuk. A ten závěrečný twist vůbe nedával smysl. Radši už udělej ty třetí Mizery, Wille. ()

LEFTFLANK

Všetko podstatné už bolo povedané, možno je to ciťárna, možno tu niekto tlačil na oskary (?) a možno je to dobrý snímok len ťahá za nohou olovenú guľu plnú toho všemožného klišé kvôli ktorej asi veľa ľudí zanevrie, osobne mi to sedelo len to proste nie je žiaden trhák 70% ()

kicsim

Collateral Beauty: Druhá šance - Film som zhltol, alebo lepšie povedané, že ma pohltil. Nemôžem si pomôcť ale Willovi tieto trpiace úlohy sadnú ako zadok na šerbeľ. zakaždým keď si pozriem takýto film mám tendenciu plakať. No a čo keď som chlap, ale tento film si zaslúži celých 5 hviezd lebo je to zo života čo sa môže stať každému z nás. ()

karambwa

No co Vám mám povídat, řvala jsem :-D Je to citlivé téma a will to opět zahrál skvěle, ale na konci na něm bylo vidět že to není jen o hraní ale že to myslí vážně, bylo to toiž jiné jak to od něj znám. Když jsem se pak dozvěděla že při natáčení mu zemřel táta, už jsem se nedivila. Bylo to skvělé. Čas, láska a smrt. Určitě stojí za zkouknutí. ()

illilay

Smutne, hlavne pre tych, co majú deti, ale velmi zaujimavé. Vyborný Will Smith, ale nejak sa mi tu nepacila Keira knightley ()

evita_

Myslím, že v tomto filme sa nájde každý. Každý si z neho vie odniesť a nájsť v ňom presne ten kúsok, ktorý potrebuje. Veľmi sa mi páčila myšlienka silného priateľstva (i keď niekto si to môže vykladať ako zradu...). No a koniec ma úplne dostal, ale že úplne. To boli čisté zimomriavky, slzy a kopec myšlienok, ktoré vlastne ani neviem napísať, vysvetliť, pomenovať...Wau.... ()

tba4u

Neuvěřitelně skvěle napsanej film. Je to přehlídka filmového umu, kde stačí minimalistické prostředky k vyjádření děje, emocí, i k překvapivým odhalením. Plejáda hvězd, které dokážou nezastínit příběh. Film o lásce, času a smrti, který balancuje na hraně patetismu, ale překračuje jí jen tak akorát. Film o tom, že i ti, kdo chtějí pomáhat jiným, ať už z jakýchkoli pohnutek, potřebují sami pomoct. Nebudu popisovat příběh, ten je výše naznačený dost. Je dost silný, ale film na něm nestojí. Mimořádný scénář, skvělá hudba, výborní herci. Za mě je to jeden z filmů, který je prostě dobře, že vznikl. ()

trotlicek

Měl hrát na city, hrál na city, bude hrát na city. Vidět černýho v černém ve filmu o lásce a zklamání bylo zklamání. Jenže což - za prachy jdeš hrát i bezdomovce, když na to přijde. Film, jenž se hemží hollywood jmény, nenese známky hollywood trháku - možná proto, že se hemží hollywood jmény - člověk očekává výkony, na které je zvyklý právě u těch jmen z jiných snímků (Norton na 10% svého umu, Mirren na 15%, Kate se v téhle roli našla jako na Titanicu - zas se nepotopila). Nevím co k tomu více říct - příběh je zajímavý, poutavý, ale právě ty hollywoodská esa, od kterých se to čeká, z něj nedokáží vycucat masterpiece. 3hvězdy ()

LUIGISde

Emočný vlak z agónie do beznádeje, ktorý Vám ani na chvíľu nedá vydýchnuť, ALE veľmi kvalitne spracovaný. Fantastický Will Smith (nar. 1968), neprestajne prekvapujúci hereckými výkonmi v úlohe charizmatickej sebahľadajúcej postavy určite zaujme, a predstavenie, ktoré mu sadlo ako opäť ako zadok na šerbel. Film je prepchatý hviezdami, čo nie vždy býva výhra, no tento fakt vystupuje na povrch len veľmi jemne. Pútavý dej je doplnený o zaujímavé vedľajšie postavy ktoré sa postupom deja odkrývajú a dopĺňajú celkovú hodnotu. Dej vás pohltí a vypluje niekoľko krát za film, no na konci zanechá veľký a u mňa ten správny dojem. Podtrženo sečteno 80% ()

Beau

Film příliš tlačí na pilu a na spotřebu papírových kapesníčků. A i když ten závěr byl trochu překvapivý, už mi všichni ti trpitelé šli na nervy. ()

colis

Celkem fajnové drama, Will se mi tu líbí, mám ho jako herce celkem rád. Co mě u tohoto filmu trošku mrzí je ta věc, že se to celkem slušně pomalu rozjíždí, aby to pak všechno hrozně rychle skončilo. Klidně bych si ještě půl hodinu navíc dal. No každopádně lehce nadprůměr. ()

Sejkorka

Lákadlo, Keira a Kate v jednom filmu (Dvě z mých TOP 10). Zklamání - ty dvě hrajou pochopitelně dobře, ale jejich role jsou takové, řekl bych nepodstatné. Z těch tří najatých herců zaujme spíše Smrt Helen Mirren. Jinak je to celé takové trochu přitažené za vlasy. Vyjímkou je rozuzlení hádanky, kam se poděla matka zemřelé dcery. Jo, ta Naomi Harris, také slušný výkon. JInak ale ty 3* jsou spíše z protekce .... ()