Agentce FBI je nabídnut milion, když pomůže zloději utéct z uneseného letadla. (Filmbox)

MickeyStuma

" To musím uznat, Sharpe… Myslel jsem si bůhví jak nejsem mazanej zločinec, ale tohle je opravdu ujetý. Jak z nějakého komiksu.“ Hláška z filmu, která jasně vystihuje toto dílo. Další snímek o únosu letadla s jednoduchým a jasným příběhem, který u nízkorozpočtových počinů nijak nevyniká. Nevyniká tu ani Dolph Lundgren v záporné roli a dělá dobře. Není důvod, proč na sebe strhávat pozornost. Překvapením je však CGI. Na první pohled je zcela jasné, že tohle od Azylumu, byť by to v rámci scénáře odpovídalo, rozhodně není. Hlavní aktérkou záchrany letadla je tentokrát žena. Denise Richards však připadá, že se tu octla omylem. Stačí si všimnout, jak se většinu času tváří. Ne, toho si prostě nevšimnout nelze. Děj je samozřejmě naivní, ale to ke komiksovému příběhu tak nějak patří. Byť to podle komiksu není, rozhodně tak vyznívá. Ano, je to ujetý, ale jako prachobyčejná filmová zábava dobrý. ()

Hapretor

Kupodivu mi tady Richardsová fakt sedla. Byla mi mnohem sympatičtější než v jejích mladých/mladších hereckých letech. Blbost, laciná kravina, ale zabavila. V jednoduchosti je síla. ()

BOURQUE

B-ový scenár, C-ové vyhotovenie. D. Richards sa snaží, ale tá rola mu v tejto forme (a pri takej réžii) nesedí. Na poli „dark side“ málo výrazný D. Lundgren. Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

rublik05 odpad!

Hodně, ale opravdu hodně nízkorozpočtový snímek. Děj v podstatě nulový, otřesné herecké výkony a k tomu všemu ještě asistuje vyhasínající hvězda akčních filmů, pochopitelně ve vedlejší roli. Totální propadák a absolutní ztráta času. 0/10. ()

Shitonit

Dobrý bylo, že na začátku jsem nečekal nic. Tzn jsem do toho vlítnul, a docela dobře se bavil. Stačí vygumovat půlmozeg, a jen se nechat unášet tou leholulinkou vlnkou bezbřehé píčovinky. Buhužel, nebo satanžel, jak kdo chce, někde kolem půli se to začlo vymydlovat,... to jak přistáli v poli nebo kde to v jakém pekle, a to bylo už fakt dost nechutně vo hovně, ale Jááá, pln nadšení ze své pivem nalité enegie, pokračoval jsem ve sledování, a pak...pak se to posralo... dost. moc skoro, dalo by se říct, páč Dolph umí ovládat vše a nejspíš i tu motorovou kundu, takže s tím megakřápem zas odlít, pak se pofackali, a abych to nevykajdával moc dlouho, hlavní herka vyhupla bez padáku ze stratosféry, zachránil ji hlavní pupíček, éro křáplo, Dolph si usmažil vejce (asi) a tím to zhaslo. ()

Mamlas

Fuj, to ale byla hnusná PVC herečka. Kolik plastik prošla, aby nevypadala na 50, ale na 70 let? Jo a ten film, to byla sračka. ()

johnsnow

Síce oproti dvom predošlým počinom kde bol Lundgren druhé husle je toto dosť pozerateľné, aj CGI lietadla nevyzerá najhoršie ale aj tak je to dosť o ničom a záverečné súboje sklamali. A Lundgren je tu tak na 10 minút celkove. ()

Prubner odpad!

Chudák Lundgren, už hraje ve stejných břečkách jako Seagal. Celý film se odehrává v letadle, takže rozpočet byl asi pět dolarů, počítačové triky jsou legrační, akce je rovněž srandovní a chaoticky nasnímaná, fyzikální zákony neexistují, všechny postavy se chovají jako idioti, Denise Richards policistku nikdo neuvěří a kromě toho vypadá už jako stařena. A Lundgren ? Ten je tu skoro zbytečný, ale i tak je ze všech herců jasně nejlepší. ()

jokino odpad!

Lundgren musí byť asi velmi zúfalý, keď sa upísal k natočeniu takejto ... Alebo, práve naopak, možno mu práve kráľovsky zaplatili, aby natočil takúto ... Každopádne, skutočne totálna ... ()

Kushina

Začátek zajímavý, první polovina filmu dobrá, i když to bylo trošku sci-fi, ale od toho přistání v tom lese to začalo být hrozně amatérské béčko. Efekty level 0, příběh dementní, např lidé skákající z letadla při 150 km+ rychlosti a letadlo rozjíždějící se půl hodiny (aneb jak by vyskákalo 150 lidí :D), atd. Nebýt druhé půlky dám klidně 3*, takhle jen 45% ()

Perunwit odpad!

Naprostá sračka se sterilním umělým DilDolfem a naimpregnovanou Deniskou v hlavních rolích. A kdo není úplnej tupec, tak jistě tuší, že střílet v přetlakovaný hliníkový trubce ve 12ti kilácích je dokonce ještě o něco hloupější, než koupit si novýho Kokodáqa s litrovym tříhrnkem. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

PORTER44

Hodně slabý akčňák,příběh ohraný ,únos letadla akorát tentokrát né kvůli výkupnému ale kvůli jednomu pasažérovi který únosce kdysi převezl a má plný kufr diamantů,hodně slabé herecké výkony,akční scény slabota. ()