Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Izraelská vláda přistoupí na Doronův plán a pomoci mu překazit plán Abu Ahmada přímo v jeho přípravách. Doron se rozhodne před nebezpečným úkolem navštívit rodinu, cítí se tam ale jako cizinec – jeho posedlost dopadením Abu Ahmada si vybrala na jeho ženě a dětech vysokou daň. Walíd se rozhodl oženit s lékařkou Širín, která ale váhá vyměnit své city za slib bezpečí. Před těžkým rozhodnutím stojí i Nasrin – zůstat s manželem, nebo odvézt děti do zahraničí? (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedenáctá epizoda byla dost netypická, byl to vlastně díl, který se zabýval rodinnými vztahy a izraelsko- palestinský konflikt tvořil spíše výrazný podkres. Fauda pochopitelně humorem příliš neoplývá, takže jsem scénu s medvědem na autobusové zastávce opravdu uvítal. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Drtivý útok se blíží, mučedník má použít sarin – vysoce toxickou kapalnou látku používanou jako chemická zbraň. Atentátníkem má být Doron. Ještě předtím se ale dozvídá o situaci doma. Shirin je nucená přijmout žádost o ruku. Napětí eskaluje. Výsledek v domovině dlouho platil za nejúspěšnější seriál daného kanálu, navíc při udělování televizních cen o něm bylo hodně slyšet. U mě ale platí, že se mi některé díly hůř přežvýkávaly. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Opět se to převážně motalo kolem rodinných píčovin a řešení nesmyslů typu "nejlepší kámoš ti píchá kurvu manželku, která je mi stejně úplně u prdele, protože ji taky podvádíš". Takže mě to znovu moc nebralo. Na rozdíl od předchozí epizody, se ovšem dostalo i na to důležitější - tedy plánování nádherného teroristického útoku přímo v synagoze. Moc si přeji, aby byl dotažen do úspěšného konce a přineslo to hromadu mrtvých židů, kteří následně zmasakrují hromadu arabáčů a zbytku světa bude zase o něco lépe. Při pohledu na kapitána, kterého hraje Itzik Cohen je mi konečně jasné, kde se pro svoji postavu inspiroval jiný Cohen - Sacha Baron Cohen v další ze svých luxusních mystifikačních show.[75 %] ()

Yalka

všechny recenze uživatele

Miluju kapitána Gabiho Ayuba (Iyova v hebr.), hraje ho Itzik Cohen. Dokonalá postava, vždy když je na scéně, celou dobu se musím usmívat (nebo spíš šklebit jako on). ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama