Luxus na talíři

(pořad)

Česky, ale dokonale. Kuchařská show, ve které Robert Mikluš předvádí klasické české recepty, ale v moderním pojetí a z prvotřídních surovin. Záštitu nad pořadem převzal Pražský kulinářský institut (Roman Vaněk a Zdeněk Marcín). (Stream.cz)

Luluk

Výborná parodie, i připomenutí toho, z čeho vaříme a jak se k surovinám chováme. Pro mě osobně jako profesionálnímu kuchařovi to udělilo lekci k zamyšlení, kam to vlastně s tím vařením kráčíme. A jako člověku, kam to směřujeme s tím naším stylem života. Tento pořad fakt mnoho lidí vůbec nepochopilo!!!! Bravo Roberte, pane Vaňku, pane Marcíne, pane Krušino. ()

Scalex

Pořad, který pobaví hned dvakrát. Jednou při sledování, podruhé při čtení komentářů na Streamu nebo na Facebooku. Těch prasklých žilek! Té žlučovitosti a nenávisti nechápavců! Toho spílání za "vyhozené" jídlo. Nádherná sonda do mozků diváků - bohužel si pak člověk uvědomí, že stejně, jako tihle nechápavci nepochopili humor a naletěli na recesi a nadsázku, tak stejně naletí u voleb na kdejakou koblihu... Aplaus tvůrcům a aplaus protagonistovi, který toho lehounce naslizlého, ale přesto sympatického snoba hraje tak, že by se Přeučil s Trávníčkem od něj mohli učit. ()

vojacek

Poslední díl - španělský ptáček, česky, ale dokonale. Japonské hovězí, francouzské okurky, francouzská šalotka, slaninka z iberijského pašíka, italská mortadela - česká jsou možná ta křepelčí vajíčka a možná, že ti smrži jsou z českých luhů a hájů. Může to být výborné, ale když česky, tak z českých surovin. Jako parodie dobrý. ()

Lykos

Hodnotit nebudu, neboť dlouhodobě sledovat to nehodlám. Že jde určitě o parodii mě napadlo hned jak jsem viděla ten ksicht. Nicméně nějak nechápu, čemu se mám smát. Kdyby udělali jeden vymazlený díl, tak ano, brala bych to jako parodii na tisíc a jeden kulinářský pořad dneška. Ale teď už je snad každému jasné, o co jde a nevím, co je tam k zasmání i po pátém díle. Ledaže nakonec snad opravdu jde o ty recepty, no ale to snad ne...ale asi ano, nezapomeňte si všichni, co vám to přijde geniální, koupit kuchařku. Ano, nakonec se patlal Míra spojí s tímto "snobem" a bude to povedená taškařice. Jestli tohle někomu přijde dokonalý, tak to mu stačí dost málo. ()

Ganka

Jako protipól laciným kuchařům dobrý. Ráda se na to podívám zejména navečer, kdy už mám hlad jako prase, protože se na to opravdu skvěle dívá. Z gastronomického hlediska je to skvělý. Ale jako komický pořad? Z toho jsem trochu na rozpacích... ()

NikoKovac

Úžasná parodie na všechny ty snobský kuchaře a jejich pidi porce. Když jsem prvně viděl svíčkovou, říkal jsem si, co to je za blbce, ale pak mi všechno došlo a tenhle pořad jsem si oblíbil, stejně jako Míru. Ovčí mozek, nadojené oslí mlíko, no to je zkrátka geniální. Super, jen tak dál. ()

sbinda

Tady bych si dovolil výjimečně citovat: "Tahle nádherná rybička je kanic leopardí...já jsem si ji dnes nechal dovézt z Dubaje, pěkně na ledu, ale Vy ji seženete u svého prémiového prodejce ryb.... Česky, ale DOKONALE". Tento pořad získává druhý nečekaný rozměr v diskuzích pod videama, ale světe div se i zde na ČSFD, dokazující úroveň a propracovanost nekonvenčního pořadu, jenž tímto sonduje smysl pro humor a selský rozum českého diváka. Teď už konečně pochopíte, proč některým stačí zábavy typu Čundrkántry show, Vtip za 100, Novoty Petra Novotnýho apod. Luxus na talíři vskutku není pro chudé, chudé uvažováním. Ukázkovým důkazem budiź uživatel Amper01 a Vojacek, zábava sama. https://www.stream.cz/porady/luxus-na-taliri ()