Reklama

Reklama

Singwa hamkke

  • Jižní Korea 신과 함께 (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Korejský hasič Kim Ja Hong (Tae-hyeon Cha) umírá při likvidaci požáru a vzápětí se dostává do zásvětí, kde musí projít sedmi zkouškami ryzí osobnosti, aby dosáhl reinkarnace, a zachránil tak svou duši. V cestě mu ale stojí nejedna nástraha včetně sedmi bohů neřestí jako například Zrady, Lži a Lhostejnosti. Dokáže při své pouti prokázat, že byl dobrým člověkem, nebo propadne Peklu? (C0r0ner)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (31)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Přiznám se, že Fantasmagorie především z Asie nejsou vůbec mým šálkem kávy, ale Korejci jsou přece jen jinde, co se týká režie, vizuálu i stylu vyprávění a tenhle projekt s hodnocením 7,8 na IMDB se mi zdál docela sympatický, nakonec však rozpačité pocity. Námět je bezpochyby zajímavý. Hlavní hrdina je hasič, který zahyne při pádu z okna a ihned po smrti se kolem něj objeví tři strážní andělé s nabídkou na posmrtný život, jelikož se jeví vyvoleným ( Nikdy nespáchal žádný hřích) ovšem bude muset podstoupit 7 trialů ( Hříchy buddhy) k dovršení reinkarnace. Soudy jsou bezpochyby super a jsou hezky vypjaté, takže první půlku filmu shledávám velmi pozitivní, ta druhá jaksi vytrácela koncept, pár soudů se přeskočilo a já sám jsem se začal ztrácet v celé překombinovanosti a flashbacích, že jsem nakonec z toho unaven a otráven. Docela škoda, našlápnuto to mělo slušně. Přesto zajímavý film s ucházejícím CGI. Fanoušci Fantasy si můžou hvězdu navíc nejspíš přičíst. 60% ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Musím sa priznať, že som bol niekoľko krát počas prvej hodiny stopáže - dojatý. Bolo mi hneď jasné, kam samotná myšlienka smeruje. Obhajoba v rôznych “procesoch” počas posledného súdu bola scenáristickou delikatesou. Proste taká klasická, absolútne originálna, nevšedná, citlivá Kórea. A i keď sa potom dostaví akýsi úsek, kedy divák vzhľadom na dĺžku stopáže stráca koncentráciu, záver je už opätovne emotívne silnou záležitosťou. Ja proste tieto filmy, tohto druhu, kedy sa tvorca doslova elegantným spôsobom pohráva s citmi diváka - MILUJEM. Realizácia myšlienky, no najmä pointy do tohto uceleného príbehu, je ako “z inej galaxie”. Proste, vážte si svojich blízkych za života, lebo po (vašej/ich) smrti, už nebudete mať možnosť vyriecť slová, ktoré by ste inak chceli. Ja proste musím dať tú piatu .. ()

Reklama

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Veľmi príjemné prekvapenie. Along with the Gods je perfektne namiešaným koktailom. Máme tu emócie, ktoré fungujú. Vtip, ktorý odráža povahu charakterov. Je tým pádom príjemným ozvláštnením. Sú tu akčné scény, dojemné finále a CGI, ktoré nepôsobí preplácano ale skôr podporuje rovinu príbehu než aby ju prekrývala, ako to s obľubou robia niektoré americké produkcie. Film ponúka priestor aj na zamyslenie a zároveň ponúka netradičný pohľad na celý ten Afterlife čo z neho robí - aspoň v mojich očiach - jedno z najlepších azijských fantasy aké som mal možnosť vidieť za hodne dlhú dobu. Teším sa na druhý diel a vrelo odporúčam. Ak si to necháte zájsť pod kožu - tak vám to tam pekne dlho zostane. Režisér sa očividne bavil a je to cítiť z každého jedného políčka. A to isté platí aj o hercoch. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Povedená jihokorejská fantasy podívaná, na které je na první pohled vidět, že si bere hodně ze své předlohy, kterou je komiks. Má to takové příjemně podivné postavy, ale přitom děj, který vás může snadno strhnout, což bude ještě podtrženo skutečností, že to má velmi zajímavou vizuální stránku, která na vás útočí každou chvíli. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Po delší době se ve mně probudila touha vidět nějaké fantasy, a jsem ráda, že jsem při jejím naplňování narazila zrovna tenhle film, který tu mám uložený už celou věčnost. Jak už bylo zmíněno, je v něm téměř všechno, co si divák může přát. Kromě toho, že je příběh napínavý a nechybí mu akce, umí taky rozesmát a dojmout (víc než bych i u sebe čekala). Výjimečný mi přišel i střih a velmi dobře zvládnuté prolínání dvou ve stejný čas na dvou místech odehrávajících se příběhů. Líbilo se mi to natolik, že mám v plánu vidět pokračování. ()

Galerie (46)

Zajímavosti (1)

  • Snímek pracuje s motivy úspěšného internetového komiksu 'Singwa Hamgge' jihokorejského autora Ho-min Joo. Komiksovým čtenářům se skrze internetový portál comic.naver.com/webtoon komiks prvně představil zkraje roku 2010. (Conspi)

Reklama

Reklama