Ordinary World

Geezer

(neoficiální název)

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2016, 86 min

Před shlédnutím filmu jsem se hrozně těšila na to, až ho uvidím, protože v něm hraje frontman mé oblíbené skupiny. Bohužel, po shlédnutí jsem byla trochu zklamaná, protože děj byl skrátka o ničem. Celý děj filmu se odehraje během jednoho dne. Po celou dobu jsem čekala, že se stane něco zajímavého, nastane nějaký zlom v ději... A ono nic. Vůbec nic se nestalo. Na druhou stranu některé vtipy byly povedené a B.J. Armstrong, jako taťka od rodiny v krizi středního věku, vypadal velmi důvěryhodně. Film doporučuji jako příjemnou oddechovku.(20.1.2017)

Kdyby tam některé postavy nebyly tak trochu zbytečné a vy si tohle na konci neuvědomili, tak by to byl super film. Takové jedno hezké nahlédnutí do života muže, který si pořádně ještě neuvědomil, co vlastně chce. I tak je to ale hodně dobré a já jsem se sledováním snímku bavil a furt jsem čekal na to, jak to dopadne. Příjemné.(21.10.2016)

• Aljak

Asi nebudem jediný, koho Billie Joe Armstrong zlákal k tomuto filmu. No napokon dosť bieda - od námetu, cez scenár, až po samotné postavy. Neviem, ale na tejto sfilmovnej kríze stredného veku v podaní deprimovaného Perryho nenachádzam nejaké extra pozitíva. A rozflákať pár tisíc za kompenzáciu zabudnutých narodenín, no fakt úchvatný nápad. Osobne som čakal naozaj viac, hoci Billie ako herec celkom ušiel. Ale film o hranice priemernosti ani len nezavadil!(15.12.2016)

Promiň, Billie, ty moc dobře víš, že tě zbožňuju, ale zkrátka více jak tři hvězdičky dát nemohu. Herecké výkony byly fajn, vtípky fungovaly, ale to je tak všechno. Zápletka byla o ničem, v podstatě se tam celou dobu nic moc nedělo. Jsem opravdu zklamaná, vzhledem k tomu, jak dlouho jsem film očekávala, ale i tak se jedná o příjemnou a velmi průměrnou komedii.(19.10.2016)

Pokud mate radi Gobbliny, tak tady jeden vylozene rozkosny je. ma dve deti, prodava v zelezarstvi, ve svoji okouzlujici roztrzitosti stale zapomina a utika k minulosti ... A ted vazneji. Perry Miller kouzelne prichazi na to, ze stare casy se uz nikdy nevrati. Film plyne poklidne, lehce smutne, tak nejak nijak.... Nicmene.... "Where can i find the city of shining lights, in an ordinary world..." What an awesome yet pathetic moment. I dont know, man, ale tento opravdu vysoce pateteticky film me nostalgicky bavil. I kdyz se porad nemohu rozhodnout, jestli BJ umi hrat nebo ne. Hm. No zkratka si rekneme, ze tuhle polohu mu verime.(2.2.2017)

• - Syn Billiho Joe Armstronga (Perry), Joey, je jeden z účastníků párty v hotelových pokojích. Má na sobě modrou čepici a chytí Perryho, když je vyhozen ze stage. (johnson)

• - Píseň „Ordinary world“ napsal Billie jen a pouze pro film, nicméně ta zaujala natolik, že ji později zařadil na desku Green Day - Revolution Radio. (bowow)

• - Píseň, kterou hraje Salome (Madisyn Shipman) na dětské soutěži, je "Unsatisfied" od kapely The Replacements. (vyfuk)