poster

Ordinary World

 • USA

  Geezer

  (neoficiální název)

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2016, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vyfuk
  ****

  Beru to tak, že to je něco jako debut pro Lee Kirka, což sice není, ale i přesto... film je dobře naladěný k vydání nového alba Green Day a já nějak předpokládal, že se mi to bude líbit. A taky že jo. Tenhle film rozhodně není kus, který by byl nějak extrémně dokonalý a originální, ale podle mne zde nešlo o nějaké klišé a kýč, když už. Tenhle film funguje dobře a natož, že Billie není herec, tak role v jeho podání byla dobrá. Taky jsem se dokázal vcítit do hlavní postavy a prožívat její příběh jako by byl můj plný empatie. Natož, že nejde o nic průlomového nebo tak, tak podle mne úspěch.(3.11.2016)

 • Aljak
  *

  Asi nebudem jediný, koho Billie Joe Armstrong zlákal k tomuto filmu. No napokon dosť bieda - od námetu, cez scenár, až po samotné postavy. Neviem, ale na tejto sfilmovnej kríze stredného veku v podaní deprimovaného Perryho nenachádzam nejaké extra pozitíva. A rozflákať pár tisíc za kompenzáciu zabudnutých narodenín, no fakt úchvatný nápad. Osobne som čakal naozaj viac, hoci Billie ako herec celkom ušiel. Ale film o hranice priemernosti ani len nezavadil!(15.12.2016)

 • jasse
  ***

  Průměrná komedie, s dobrou výchozí situací (rocker za zenitem, úspěšná manželka, naštěstí talentovaná dcera), ale jinak poměrně nudné. Co jsem však ocenila, byl herecký výkon Billieho, na to, že není herec, to bylo výborné, fakt ho musím pochválit. A ten song, který se jmenuje stejně jako film a který je i na nové desce Green Day, je nádherný. (Co máš z toho, Perry, mramor se amoniakem opravdu čistí, to jen tvůj bratr je holt moc chytrý).(7.1.2017)

 • kaylin
  ****

  Kdyby tam některé postavy nebyly tak trochu zbytečné a vy si tohle na konci neuvědomili, tak by to byl super film. Takové jedno hezké nahlédnutí do života muže, který si pořádně ještě neuvědomil, co vlastně chce. I tak je to ale hodně dobré a já jsem se sledováním snímku bavil a furt jsem čekal na to, jak to dopadne. Příjemné.(21.10.2016)

 • kvaranek
  *****

  Ruku na srdce...všichni jsme na to koukli kvůli Billiemu a Billieho tam bylo požehnaně. A teď tu druhou ruku na srdce...mám pro toho pána slabost. Hvězdička za obsazení Billieho, hvězdička za písničku Ordinary World, hvězdička za běžecký výkon Billieho, hvězdička za příjemnou atmosféru a hvězdičku pro mě, že jsem nespálila pop corn= 5 hvězdiček a 86 minut s Billiem ve Vašem obýváku. <3(13.2.2017)

 • - Píseň, kterou hraje Salome (Madisyn Shipman) na dětské soutěži, je "Unsatisfied" od kapely The Replacements. (vyfuk)

 • - Píseň „Ordinary world“ napsal Billie jen a pouze pro film, nicméně ta zaujala natolik, že ji později zařadil na desku Green Day - Revolution Radio. (bowow)

 • - Syn Billiho Joe Armstronga (Perry), Joey, je jeden z účastníků párty v hotelových pokojích. Má na sobě modrou čepici a chytí Perryho, když je vyhozen ze stage. (johnson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace