poster

Ordinary World

 • USA

  Geezer

  (neoficiální název)

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2016, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tynusxxx_
  ***

  Promiň, Billie, ty moc dobře víš, že tě zbožňuju, ale zkrátka více jak tři hvězdičky dát nemohu. Herecké výkony byly fajn, vtípky fungovaly, ale to je tak všechno. Zápletka byla o ničem, v podstatě se tam celou dobu nic moc nedělo. Jsem opravdu zklamaná, vzhledem k tomu, jak dlouho jsem film očekávala, ale i tak se jedná o příjemnou a velmi průměrnou komedii.(19.10.2016)

 • kvaranek
  *****

  Ruku na srdce...všichni jsme na to koukli kvůli Billiemu a Billieho tam bylo požehnaně. A teď tu druhou ruku na srdce...mám pro toho pána slabost. Hvězdička za obsazení Billieho, hvězdička za písničku Ordinary World, hvězdička za běžecký výkon Billieho, hvězdička za příjemnou atmosféru a hvězdičku pro mě, že jsem nespálila pop corn= 5 hvězdiček a 86 minut s Billiem ve Vašem obýváku. <3(13.2.2017)

 • kaylin
  ****

  Kdyby tam některé postavy nebyly tak trochu zbytečné a vy si tohle na konci neuvědomili, tak by to byl super film. Takové jedno hezké nahlédnutí do života muže, který si pořádně ještě neuvědomil, co vlastně chce. I tak je to ale hodně dobré a já jsem se sledováním snímku bavil a furt jsem čekal na to, jak to dopadne. Příjemné.(21.10.2016)

 • vyfuk
  ****

  Beru to tak, že to je něco jako debut pro Lee Kirka, což sice není, ale i přesto... film je dobře naladěný k vydání nového alba Green Day a já nějak předpokládal, že se mi to bude líbit. A taky že jo. Tenhle film rozhodně není kus, který by byl nějak extrémně dokonalý a originální, ale podle mne zde nešlo o nějaké klišé a kýč, když už. Tenhle film funguje dobře a natož, že Billie není herec, tak role v jeho podání byla dobrá. Taky jsem se dokázal vcítit do hlavní postavy a prožívat její příběh jako by byl můj plný empatie. Natož, že nejde o nic průlomového nebo tak, tak podle mne úspěch.(3.11.2016)

 • bowow
  ****

  Pokud mate radi Gobbliny, tak tady jeden vylozene rozkosny je. ma dve deti, prodava v zelezarstvi, ve svoji okouzlujici roztrzitosti stale zapomina a utika k minulosti ... A ted vazneji. Perry Miller kouzelne prichazi na to, ze stare casy se uz nikdy nevrati. Film plyne poklidne, lehce smutne, tak nejak nijak.... Nicmene.... "Where can i find the city of shining lights, in an ordinary world..." What an awesome yet pathetic moment. I dont know, man, ale tento opravdu vysoce pateteticky film me nostalgicky bavil. I kdyz se porad nemohu rozhodnout, jestli BJ umi hrat nebo ne. Hm. No zkratka si rekneme, ze tuhle polohu mu verime.(2.2.2017)

 • - Píseň, kterou hraje Salome (Madisyn Shipman) na dětské soutěži, je "Unsatisfied" od kapely The Replacements. (vyfuk)

 • - Syn Billiho Joe Armstronga (Perry), Joey, je jeden z účastníků párty v hotelových pokojích. Má na sobě modrou čepici a chytí Perryho, když je vyhozen ze stage. (johnson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace