Ordinary World

Geezer

(neoficiální název)

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2016, 86 min

Ruku na srdce...všichni jsme na to koukli kvůli Billiemu a Billieho tam bylo požehnaně. A teď tu druhou ruku na srdce...mám pro toho pána slabost. Hvězdička za obsazení Billieho, hvězdička za písničku Ordinary World, hvězdička za běžecký výkon Billieho, hvězdička za příjemnou atmosféru a hvězdičku pro mě, že jsem nespálila pop corn= 5 hvězdiček a 86 minut s Billiem ve Vašem obýváku. <3(13.2.2017)

Průměrná komedie, s dobrou výchozí situací (rocker za zenitem, úspěšná manželka, naštěstí talentovaná dcera), ale jinak poměrně nudné. Co jsem však ocenila, byl herecký výkon Billieho, na to, že není herec, to bylo výborné, fakt ho musím pochválit. A ten song, který se jmenuje stejně jako film a který je i na nové desce Green Day, je nádherný. (Co máš z toho, Perry, mramor se amoniakem opravdu čistí, to jen tvůj bratr je holt moc chytrý).(7.1.2017)

Beru to tak, že to je něco jako debut pro Lee Kirka, což sice není, ale i přesto... film je dobře naladěný k vydání nového alba Green Day a já nějak předpokládal, že se mi to bude líbit. A taky že jo. Tenhle film rozhodně není kus, který by byl nějak extrémně dokonalý a originální, ale podle mne zde nešlo o nějaké klišé a kýč, když už. Tenhle film funguje dobře a natož, že Billie není herec, tak role v jeho podání byla dobrá. Taky jsem se dokázal vcítit do hlavní postavy a prožívat její příběh jako by byl můj plný empatie. Natož, že nejde o nic průlomového nebo tak, tak podle mne úspěch.(3.11.2016)

Před shlédnutím filmu jsem se hrozně těšila na to, až ho uvidím, protože v něm hraje frontman mé oblíbené skupiny. Bohužel, po shlédnutí jsem byla trochu zklamaná, protože děj byl skrátka o ničem. Celý děj filmu se odehraje během jednoho dne. Po celou dobu jsem čekala, že se stane něco zajímavého, nastane nějaký zlom v ději... A ono nic. Vůbec nic se nestalo. Na druhou stranu některé vtipy byly povedené a B.J. Armstrong, jako taťka od rodiny v krizi středního věku, vypadal velmi důvěryhodně. Film doporučuji jako příjemnou oddechovku.(20.1.2017)

• Coleator

Jako člověk, který čekal ve frontě před Tipsport Arénou v mrazu víc než 4 hodiny, abych měl na koncertě Green Day co nejlepší místo, jsem dal tomuhle filmu šanci i přes nízké hodnocení... Kromě Armstronga tady není vůbec nic, proč by tenhle film stál za vidění - a to je ve finále dost málo... Hlavní hrdina pořád na něco zapomíná, po strašné době si vzpomene, tak zase běží jinam to zařídit, a díky tomu zapomene na spoustu dalších věcí... V nejlepším případě průměrné po všech stránkách - 40%(12.2.2017)

• - Píseň „Ordinary world“ napsal Billie jen a pouze pro film, nicméně ta zaujala natolik, že ji později zařadil na desku Green Day - Revolution Radio. (bowow)

• - Syn Billiho Joe Armstronga (Perry), Joey, je jeden z účastníků párty v hotelových pokojích. Má na sobě modrou čepici a chytí Perryho, když je vyhozen ze stage. (johnson)

• - Píseň, kterou hraje Salome (Madisyn Shipman) na dětské soutěži, je "Unsatisfied" od kapely The Replacements. (vyfuk)