poster

Ordinary World

 • USA

  Geezer

  (neoficiální název)

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2016, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sara007
  ***

  Před shlédnutím filmu jsem se hrozně těšila na to, až ho uvidím, protože v něm hraje frontman mé oblíbené skupiny. Bohužel, po shlédnutí jsem byla trochu zklamaná, protože děj byl skrátka o ničem. Celý děj filmu se odehraje během jednoho dne. Po celou dobu jsem čekala, že se stane něco zajímavého, nastane nějaký zlom v ději... A ono nic. Vůbec nic se nestalo. Na druhou stranu některé vtipy byly povedené a B.J. Armstrong, jako taťka od rodiny v krizi středního věku, vypadal velmi důvěryhodně. Film doporučuji jako příjemnou oddechovku.(20.1.2017)

 • kaylin
  ****

  Kdyby tam některé postavy nebyly tak trochu zbytečné a vy si tohle na konci neuvědomili, tak by to byl super film. Takové jedno hezké nahlédnutí do života muže, který si pořádně ještě neuvědomil, co vlastně chce. I tak je to ale hodně dobré a já jsem se sledováním snímku bavil a furt jsem čekal na to, jak to dopadne. Příjemné.(21.10.2016)

 • Aljak
  *

  Asi nebudem jediný, koho Billie Joe Armstrong zlákal k tomuto filmu. No napokon dosť bieda - od námetu, cez scenár, až po samotné postavy. Neviem, ale na tejto sfilmovnej kríze stredného veku v podaní deprimovaného Perryho nenachádzam nejaké extra pozitíva. A rozflákať pár tisíc za kompenzáciu zabudnutých narodenín, no fakt úchvatný nápad. Osobne som čakal naozaj viac, hoci Billie ako herec celkom ušiel. Ale film o hranice priemernosti ani len nezavadil!(15.12.2016)

 • tynusxxx_
  ***

  Promiň, Billie, ty moc dobře víš, že tě zbožňuju, ale zkrátka více jak tři hvězdičky dát nemohu. Herecké výkony byly fajn, vtípky fungovaly, ale to je tak všechno. Zápletka byla o ničem, v podstatě se tam celou dobu nic moc nedělo. Jsem opravdu zklamaná, vzhledem k tomu, jak dlouho jsem film očekávala, ale i tak se jedná o příjemnou a velmi průměrnou komedii.(19.10.2016)

 • bowow
  ****

  Pokud mate radi Gobbliny, tak tady jeden vylozene rozkosny je. ma dve deti, prodava v zelezarstvi, ve svoji okouzlujici roztrzitosti stale zapomina a utika k minulosti ... A ted vazneji. Perry Miller kouzelne prichazi na to, ze stare casy se uz nikdy nevrati. Film plyne poklidne, lehce smutne, tak nejak nijak.... Nicmene.... "Where can i find the city of shining lights, in an ordinary world..." What an awesome yet pathetic moment. I dont know, man, ale tento opravdu vysoce pateteticky film me nostalgicky bavil. I kdyz se porad nemohu rozhodnout, jestli BJ umi hrat nebo ne. Hm. No zkratka si rekneme, ze tuhle polohu mu verime.(2.2.2017)

 • - Syn Billiho Joe Armstronga (Perry), Joey, je jeden z účastníků párty v hotelových pokojích. Má na sobě modrou čepici a chytí Perryho, když je vyhozen ze stage. (johnson)

 • - Píseň „Ordinary world“ napsal Billie jen a pouze pro film, nicméně ta zaujala natolik, že ji později zařadil na desku Green Day - Revolution Radio. (bowow)

 • - Píseň, kterou hraje Salome (Madisyn Shipman) na dětské soutěži, je "Unsatisfied" od kapely The Replacements. (vyfuk)