Mamka a taťka

• USA Mom and Dad (více)

Když davové šílenství neznámého původu způsobí, že rodiče z poklidného předměstí obrátí svou zlobu proti vlastním dětem, Carly Ryan (Anne Winters) a její bratr Josh (Zackary Arthur) musí bojovat o holý život a bránit se surovým útokům ze strany těch, kteří je přivedli na svět (Nicolas Cage a Selma Blair). (Bontonfilm)

Knor

O rodičích a dětech tak trochu jinak. Velmi černá komedie o tom, že děti jsou prostě na zabití, i když je rodiče milujou. Nicolas Cage se v týhle roli asi našel, protože mu to sedlo :-D Nebylo to špatný, dobrá myšlenka ale žalostně nevyužitá. Chtělo by to větší nápaditost a určitě by se z toho vytřískalo víc. ()

Nikol10

Jedna hvězda za nápad. Místní nadšení nechapu. Selma Blair byla i za mlada čúza ,natož teď. Cage neumi hrát, ten ma snad jeden dobry film a to bude už navždy 8 mm. A též v Proroctví ušel. Tohle bylo tak trapné, že mi bylo trapně za ně. ()

Scraffy

Zaujímavá paródia na zombie filmy. Má to svoje čaro a hlavne zo začiatku to má celkom slušný humorný nábeh. No od polovice sa to začne celkom tiahnúť. Keby sa nezostalo v dome a začalo sa nejako cestovať a naháňať po svete, tak by to bola slušná zábava. Nicolas Cage žiari, jemu takéto filmy idú. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: "Zábavné šílenství"...chápu...ale zabíjení vlastních dětí, má být kur*a mrazivé a kulervoucí drama a né to proložit "vtipem". A konec-nekonec mě nasral. ()

lusa

Mňa ten nápad úplne fascinoval. Tak som im držala palce.. Rodičom nešťastným, frustrovaným. Krátka stopáž hrá do karát, mne gore vôbec nechýbalo, popôrodná scéna a Lance Henriksen (on ešte fakt žije??) to vynahradili. Na jedenkrát sa páčilo. 4* ()

Mamlas

Zpočátku jsem nechápal o co jde. Pak to začalo být zajímavé. Pak to skončilo bez konce. No, zajímavý námět, ale realizace velmi slabá. Jako by v určité chvíli nevěděli, jak pokračovat, tak dali konec. Škoda. ()

horor2

Škoda, to zabolelo. Parádní námět, který nebyl 100% využit. Napětí, klišé a sarkasmus tomu nechybí. Mohlo se ale více přiostřit a ukázat i více mordování a ten konec? Jejda! Mělo to na víc. Další promarněný počin. ()

Black3R

Taký otrasný koniec, až som sadol za PC a musel hľadať či nemá viac verzii :-D alebo epilóg po titulkoch ..... 69% P.S. A nie nemá ()

johnsnow

Zo začiatku perfektné, neskôr dobré ale stále slušné avšak cca záverečný polhodinový fight Cage a Blair verzus ich deti je taká strašná shitovina, že som normálne musel niektoré časti pretáčať. 1* za sexi dcéru a druhá za Cageovo kejdžovanie, to nemalo chybu nikdy. ()

LdaVinci

Mega dobrý nápad. Škoda, že se pak chovaly postavy docela hloupě. Mělo to prostě spoustu svých chyb, ale zároveň jsem si to hodně užil. (a nejsem psychopat, že bych si užíval vraždění) ()

PAVLIS

70% To film hodnotili hlavně rodiče? Faktem je, že jde o mírně kontroverzní, nízkorozpočtové béčko s tragicky hrajícím Cagem nebo podivnou hudbou. Ale je také minimálně napoprvé poměrně napínavé, v klíčových chvílích dynamické ala režisérův Crank a několikrát i zvráceně vtipné, takže mě tahle jednorázovka víceméně pobavila. Režisér má akorát tu smůlu, že si s takovýmto námětem nemůže dovolit čistokrevný horor. Filmu by prospělo víc krvavosti a méně nudných odboček k satiře šťastného rodinného života. 12.10.2023 - ČSFD 51% / 56% IMDb. ()

ZHODNOTITEL

Film mě oslovil jenom díky obsazení a už během filmu jsem si říkal, jak je možné, že na to herci jako je Cage nebo Blair vůbec kývli. ()

VendaCiki

Děti neposlouchají? Dělají si co chtějí? Zabijeme je... místo zombíků, rodiče. Stačí se podívat na televizi a můžem jít na to. Víc komedie než horor. Skvělý nápad a obsazení je dobře vybrané. Ale mohlo to být lepší, škoda, že nejde aji půl hvězdy... lepší 4 ()