Ptáčátko

Ukázka z filmu 2
Animovaný / Krátkometrážní
USA, 2016, 6 min

Ptáčátko, nový krátký film společnosti Pixar Animation Studios, který režíroval Alan Barillaro a produkoval ho Marc Sondheimer, vypráví příběh hladového mláděte sluky, které se poprvé vydává z hnízda, aby u břehu hledalo potravu. Jediný problém spočívá v tom, že se potrava ukrývá v písku v místech, na kterých je břeh omýván strašidelně vyhlížejícími vlnami. (Falcon)

hrumsrt

Na to, o jak banální snímek jde, je natočen s takovým množstvím emocí, že to v divákovi musí zůstat... Animačně tak precizní, že bych pro porovnání chtěl vidět úplně to samé, ale natočené s opravdovým mládětem sluky. Protože vidět, jak by si byly oba kraťasy podobné, by byl šok podobný, jako kdyby nevěřící viděl boha ;)! 80% ()

Dukekuky

Pěkný příběh o malém ptáčátku a asi nejhezčí mini film od Pixaru. Moc pěkný mini film který doporučuji. 8/10 ()

PetraMishka

Krátký snímek o tom, že když překonáme strach a zajdeme o krok dál, tak najdeme svou cestu, která může být lepší než ta, kterou nám původně ukázali. ()

Alagaesie

Piper je moc milý film. I právě vylíhlý živočich se musí uživit. Úžasný bylo, jak se ptáček šťastně rozběhl a snažil se lovit. Vlna byla nepěkná - chudák ptáček. „Hloupý“ rodič. Malý poustevník pobavil. Závěrečný rozlet byl moc hezký. ()

Welington

Ptáčátko je úžasně naladěný, skvěle udělaný animovaný snímek hrající si s city, kouzly a barvami. Pravděpodobně jeden z nejlepších kraťasů, jaké jsem měl možnost vidět. ()

Sadova302b50

Neuvěřitelně roztomilé a zároveň dostatečně krátké, aby se to nerozplizlo do sladké kaše. Výtvarná stránka je výtečná. Silné 4* ()