• Alagaesie
    *****

    Aha, tak proto je Sparen tak pohrouženej do sebe... Na růžovej prapír pozor, hošani. Koleje... Štramberský uši po Švédsku zapíjený kvalitním Cabernet Sauvignon Oreille de France. Nejsou uši, nejsou prachy za sraženýho soba, to je jasný. Chuděra v řece má problémy. A Kimmo si užívá. Chudák uklízeč. Hezká rána Kristofferova. Kahino, tohle není konec — může to bejt horší. I když, v tvým případě už asi ne. Teď jen doufat, že ji najdou. A je in the middle of nowhere. Kimmo je dobrák... Uhranutá Sámskou čarodějkou? To nebyly drápky zmiňované malé kočičky, paní forenzní... Sparenova známost měla pravdu. Sparen musí vybírat. Stížnosti? No jo, Eddy není normální. Jo tak ty jsi zakopl, jo? Chudáku. Á, vážení policajti, jestlipak víte, s kým sdílíte výtah? Áno, je to on. Ale ne, jsou i horší, Kimmo je malá ryba. Sparenova známost měla pravdu. Sparen musí vybírat. Stížnosti? No jo, Eddy není normální. Jo tak ty jsi zakopl, jo? Chudáku. Nadji si s Jessikou vyloženě sedli, fakt. Hlas při rekonstrukci zněl jako Kimmo. I fízl se plete. Nadji neměl právo Kahinu zpovídat, tím míň jí něco vyčítat. Ale vypadal zdravě, kluk ušatej. Chudák byla zraněná. Že někdo někoho mučil, ne, není to dobrý... Ale proč 7 měsíců čekal na kopí? Co chtěla Sámka naznačit? Kahino, kam to zas lezeš? Jo, karma je svině, kostkovanej zmrde. A někdy je kurvarychlá. Uff... Odkud byly ty prachy co Burlin poslal? Šéf ví něco novýho.(29.4.2018)

  • Esgalnor
    *****

    Vše funguje na jedničku, budování napětí vynikající, tajemno strhující. Naháněčka v paneláku překvapivě intenzivní. Jen dialogy občas šustí papírem, naštěstí to herci zvládají přesvědčivě uhrát (ta jedna dlouhá slovní výměna zvlada být i dost emotivní).(20.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace