Riggs jde k soudu ohledně podmínečného propuštění jeho kamaráda z dětství, Jakea. Záhy ale začíná mít pochybnosti o tom, zda udělal dobře, když svou výpovědí podpořil jeho propuštění. Před věznicí čeká na Jakea přítel Kenny, když ho uvidí, tak se Jake s Riggsem okamžitě rozloučí. Záhy nato je Kenny nalezen mrtvý a čísla, která má napsána na ruce, vedou k Jakeově přítelkyni. Riggs nevěří, že je Jake vrah, a jelikož toho kamarádovi hodně dluží, rozhodne se dopátrat pravdy. Neovlivní přátelství mezi oběma muži Riggsův úsudek? (TV Nova)

Lacike

Standardna epizoda. Akurat ma zacina dost otravovat linia z minulosti s Riggsovym otcom. Ked uz konecne vyriesili jeho problemy s mrtvou zenou, tak sa teraz budu srat s jeho mrtvym otcom. To je fakt na hovno. ()

Luk Skywalker

Jediný díl a stačí mi na zhodnocení seriálu, který sledovat nebudu. Těží jen ze slavného jména, filmy naprosto stačí, nějaké rozvijení příběhu hlavních postav je o ničem. I když to byl jediný oživující prvek standardní kriminálky. Herci mi k postavám, kde mám zafixovaného Mela a Dannyho, nesedí. Navíc Riggs není ani trochu šáhlý (aspoň v této epizodě se chová normálně) a zdejší Roger tomu to správňáctví (zde s marihuanou) vůbec nevěřím. Nechápu zdejší vysoké hodnocení. ()