Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Slavná filmová hvězda Eve Wilde (Glenn CloseOsudová přitažlivost) se znovu vdává a to v jejích třech dospělých synech a nejoblíbenějším exmanželovi Laurencovi (John MalkovichV kůži Johna Malkoviche) vyvolává obavy. Na svatbu Eve a Harolda (Patrick StewartLogan: Wolverine) se totiž sjíždí široká rodina, což může být ideální příležitost, aby se všichni navzájem seznámili trochu důvěrněji. Vítán je každý, milenky i milenci, současní i bývalí. Erotické jiskření pomalu začíná a jeho důsledky budou na téhle svatbě vskutku nečekané! (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (14)

peproch 

všechny recenze uživatele

Vsichni kdo jsme se rozvedli se ptáme, jestli bychom a za jakých okolností mohli dát s těmi ex- zase dohromady, jestli se klameme nebo ne s těmi novými, jestli nás děti nevidí směšnými oprávněně, jestli nejsme po uši v stereotypech naší sebelítosti a sebepýchy.  Proč ne, neberte sebe ani tenhle film moc vážně. Staré lásky jsou stejně pitomé jako ty nové. Sex je stejně banální jako mnoholetá vzájemná partnerská podpora. ()

Huguette 

všechny recenze uživatele

Myslela jsem, že když nebudu očekávat nic zásadního a hlubokomyslného, tak se jen tak mile a zlehka pobavím nenáročnou tuctovou romantickou komedií, proč ne, občas je to potřeba......ale nevyšlo to, je to moc ukecané, se zbytečně mnoho postavami a zápletkou velmi povrchní, předvídatelnou a neoriginální. Nějak zvlášť to nezachraňuje ani Glenn Close, kvůli které jsem to viděla, ani John Malkovich, který byl těmi dekadentními kecy až protivný, a ani Patrik Stewart, který připomínal vypelichaného slizkého ex-striptéra. Milé ale přece jen bylo vidět Markýzu de Merteuil a Valmonta zase pohromadě. ()

Reklama

Streeper 

všechny recenze uživatele

Obsazení láká ke shlédnutí, ale po celou dobu filmu jsem si říkala, co je to pro boha za kravinu?! Do čeho to Glenn Close, John Malkovich a Patrick Stewart vlezli? Herci s takovými jmény a skvělými filmy a zahrají si v takové sra*ce. Jednu hvězdičku dávám za tato tři jména, že měli tu odvahu do toho vlézt a jen tak se utěšuji, že to bylo kvůli tomu, aby si společně zahráli ve filmu, navíc Glenn Close to v téhle roli vážně moc sluší. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Filmy, akso „Svatba na divoko“, existuje niekoľko. Hlavný rozdiel medzi nimi môže byť hlavne na postoch „herci/herečky“. A práve z tohto hľadiska je tento film mierne lepší ako priemer. Keď je potrebný, tak to celé nesie na ramenách J. Malkovich, keď nie, tak potom to prenechá ostatným. Zaujímavé charaktery osobností, kde však ani jeden z nich nemá väčší priestor na „rozvoj“. Záver (ktorý je z určitého hľadiska spíš klišé) sa dá odhadnúť už od polovici filmu. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Ani hvězdné herecké obsazení nedokázalo zachránit tuhle zoufale nevtipnou komedii. Takže mě nakonec ze všeho nejvíce zaujal pohodově laděný soundtrack. Při té konverzační nudě jsem si ovšem všimla, že Glenn Close je na svůj věk neobyčejně šarmantní dáma. Pořád jí to sekne! O pár let mladší John Malkovich vedle ní vypadá jako dědek. (40%) ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama