Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Slavná filmová hvězda Eve Wilde (Glenn CloseOsudová přitažlivost) se znovu vdává a to v jejích třech dospělých synech a nejoblíbenějším exmanželovi Laurencovi (John MalkovichV kůži Johna Malkoviche) vyvolává obavy. Na svatbu Eve a Harolda (Patrick StewartLogan: Wolverine) se totiž sjíždí široká rodina, což může být ideální příležitost, aby se všichni navzájem seznámili trochu důvěrněji. Vítán je každý, milenky i milenci, současní i bývalí. Erotické jiskření pomalu začíná a jeho důsledky budou na téhle svatbě vskutku nečekané! (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (14)

Streeper 

všechny recenze uživatele

Obsazení láká ke shlédnutí, ale po celou dobu filmu jsem si říkala, co je to pro boha za kravinu?! Do čeho to Glenn Close, John Malkovich a Patrick Stewart vlezli? Herci s takovými jmény a skvělými filmy a zahrají si v takové sra*ce. Jednu hvězdičku dávám za tato tři jména, že měli tu odvahu do toho vlézt a jen tak se utěšuji, že to bylo kvůli tomu, aby si společně zahráli ve filmu, navíc Glenn Close to v téhle roli vážně moc sluší. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Co se nám ten film snaží říct? Že je dobré si na oslavu před svatbou přivést všechny bývalé milence a milenky, aby člověk zjistil, s kým chce vlastně být? A pro jistotu i co nejvíce mladých kočiček, aby se mohli všichni přítomní muži konfrontovat se svými potřebami, ať už utajenými anebo celkem očividně prezentovanými? Tohle není moc hluboké... A ani vtipné. ()

Reklama

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Filmy, akso „Svatba na divoko“, existuje niekoľko. Hlavný rozdiel medzi nimi môže byť hlavne na postoch „herci/herečky“. A práve z tohto hľadiska je tento film mierne lepší ako priemer. Keď je potrebný, tak to celé nesie na ramenách J. Malkovich, keď nie, tak potom to prenechá ostatným. Zaujímavé charaktery osobností, kde však ani jeden z nich nemá väčší priestor na „rozvoj“. Záver (ktorý je z určitého hľadiska spíš klišé) sa dá odhadnúť už od polovici filmu. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Ani hvězdné herecké obsazení nedokázalo zachránit tuhle zoufale nevtipnou komedii. Takže mě nakonec ze všeho nejvíce zaujal pohodově laděný soundtrack. Při té konverzační nudě jsem si ovšem všimla, že Glenn Close je na svůj věk neobyčejně šarmantní dáma. Pořád jí to sekne! O pár let mladší John Malkovich vedle ní vypadá jako dědek. (40%) ()

peproch 

všechny recenze uživatele

Vsichni kdo jsme se rozvedli se ptáme, jestli bychom a za jakých okolností mohli dát s těmi ex- zase dohromady, jestli se klameme nebo ne s těmi novými, jestli nás děti nevidí směšnými oprávněně, jestli nejsme po uši v stereotypech naší sebelítosti a sebepýchy.  Proč ne, neberte sebe ani tenhle film moc vážně. Staré lásky jsou stejně pitomé jako ty nové. Sex je stejně banální jako mnoholetá vzájemná partnerská podpora. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama