Svatba na divoko

The Wilde Wedding

Komedie

USA, 2017, 95 min

• Johnny.ARN

Ďalšia tuctovka s pekným obsadením a zopár vtipnými momentami. 2 z 5(26.3.2018)

Filmy, akso „Svatba na divoko“, existuje niekoľko. Hlavný rozdiel medzi nimi môže byť hlavne na postoch „herci/herečky“. A práve z tohto hľadiska je tento film mierne lepší ako priemer. Keď je potrebný, tak to celé nesie na ramenách J. Malkovich, keď nie, tak potom to prenechá ostatným. Zaujímavé charaktery osobností, kde však ani jeden z nich nemá väčší priestor na „rozvoj“. Záver (ktorý je z určitého hľadiska spíš klišé) sa dá odhadnúť už od polovici filmu. Osobné hodnotenie: 70% (***) (15.2.2018)

• Dzeyna

Po půl hodině jsem to musela vypnout. Fakt nuda. Nechápu, jak mohl John Malkovich přijmout tuhle roli.(9.2.2018)

• Huguette

Myslela jsem, že když nebudu očekávat nic zásadního a hlubokomyslného, tak se jen tak mile a zlehka pobavím nenáročnou tuctovou romantickou komedií, proč ne, občas je to potřeba......ale nevyšlo to, je to moc ukecané, se zbytečně mnoho postavami a zápletkou velmi povrchní, předvídatelnou a neoriginální. Nějak zvlášť to nezachraňuje ani Glenn Close, kvůli které jsem to viděla, ani John Malkovich, který byl těmi dekadentními kecy až protivný, a ani Patrik Stewart, který připomínal vypelichaného slizkého ex-striptéra. Milé ale přece jen bylo vidět Markýzu de Merteuil a Valmonta zase pohromadě.(23.4.2018)

• kaylin

Co se nám ten film snaží říct? Že je dobré si na oslavu před svatbou přivést všechny bývalé milence a milenky, aby člověk zjistil, s kým chce vlastně být? A pro jistotu i co nejvíce mladých kočiček, aby se mohli všichni přítomní muži konfrontovat se svými potřebami, ať už utajenými anebo celkem očividně prezentovanými? Tohle není moc hluboké... A ani vtipné.(21.3.2018)