poster

John Stratton: V první linii

 • Velká Británie

  Stratton

Akční / Thriller

Velká Británie, 2016, 95 min

 • carly
  ***

  Dôvod, prečo som pozerala film sa objavil v prvých piatich minútach, takže to bolo celkom sklamanie. Inak to nie je zlý film.Dobrá akcia, aj postavy sú celkom sympatické, aj napätie vybudovali slušne. Taká sympatická jednohubka.(23.4.2017)

 • sochoking
  *

  Ja ked' vidím vo filme hi tech laptopy, ktoré majú otvorené ešte okrem hlavného sedem menších okien, v ktorých je točiaca sa zemegula a podobne, mám neblahé tušenie, že to bude chujovina.(8.5.2017)

 • verbal
  **

  Filmy o honění mohou být někdy vcelku snesitelné. Jako příklad bych uvedl třeba Cougar MILF perfect handjob, v němž kozatá barakunda zručně honí nějakého pokerovaného gumového chcípáka. Frajer se po dvou minutách vycáká a divák se nestihne ani moc otravovat. A pak jsou tu ty méně záživné jako tuhle Stretn, v němž vypleštěný Prýčr honí zcela bez invence jakéhosi ruského tenoristu, který je sice tvrdý dost, nicméně vyvrcholí až po téměř neúnosných 95 minutách. A to je o tenisový loket, protože po chvíli toho furtdokolového ubíjejícího stereotypního honění nevíte, co by nudou, a tak si u televize začnete leštit stříbrné příbory po babičce, hustit cyklistickou ruční pumpou pneumatiku od traktoru, čistit drátěným kartáčem dvoumetrovou, notně zkorodovanou železnou traverzu od rzi či vykonávat jiné typické domácí práce, enormně zatěžující dominantní ruku. Je to prostě učebnicový příklad zesatandarma prohoněného potenciálu. Evidentně měli prachy, měli herce, měli i slušného režiséra, avšak nebylo to nic platné, když scénář spatlal nějaký nenápaditý infekční narkoleptik a sériový uspávač hadů.(13.6.2017)

 • Jenda
  *

  Největší pozitivum by mohlo být obsazení. Ale tenhle film má otřesný a hloupý scénář, zejména co se týče dialogů.(14.5.2017)

 • - Predlohou pre scenár bola knižná séria vydaná Duncanom Falconerom. Duncan bol bývalým členom britskej špeciálnej jednotky SBS (ekvivalent SAS), ktorý pôsobil aj vo vojne o Falklandské ostrovy, alebo neskôr ako agent v Severnom Írsku. (MikaelSVK)

 • - Krátko pred zahájením natáčania sa hlavnej úlohy zriekol herec Henry Cavill, ktorého tak musel nahradiť Dominic Cooper. (MikaelSVK)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo predovšetkým v Londýne, talianskej metropole Rím a v provincii Brindisi na juhovýchode Talianska. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace