poster

John Stratton: V první linii

 • Velká Británie

  Stratton

Akční / Thriller

Velká Británie, 2017, 94 min

 • verbal
  **

  Filmy o honění mohou být někdy vcelku snesitelné. Jako příklad bych uvedl třeba Cougar MILF perfect handjob, v němž kozatá barakunda zručně honí nějakého pokerovaného gumového chcípáka. Frajer se po dvou minutách vycáká a divák se nestihne ani moc otravovat. A pak jsou tu ty méně záživné jako tuhle Stretn, v němž vypleštěný Prýčr honí zcela bez invence jakéhosi ruského tenoristu, který je sice tvrdý dost, nicméně vyvrcholí až po téměř neúnosných 95 minutách. A to je o tenisový loket, protože po chvíli toho furtdokolového ubíjejícího stereotypního honění nevíte, co by nudou, a tak si u televize začnete leštit stříbrné příbory po babičce, hustit cyklistickou ruční pumpou pneumatiku od traktoru, čistit drátěným kartáčem dvoumetrovou, notně zkorodovanou železnou traverzu od rzi či vykonávat jiné typické domácí práce, enormně zatěžující dominantní ruku. Je to prostě učebnicový příklad zesatandarma prohoněného potenciálu. Evidentně měli prachy, měli herce, měli i slušného režiséra, avšak nebylo to nic platné, když scénář spatlal nějaký nenápaditý infekční narkoleptik a sériový uspávač hadů.(13.6.2017)

 • sochoking
  *

  Ja ked' vidím vo filme hi tech laptopy, ktoré majú otvorené ešte okrem hlavného sedem menších okien, v ktorých je točiaca sa zemegula a podobne, mám neblahé tušenie, že to bude chujovina.(8.5.2017)

 • Lacike
  *

  Supernudny akcny thriller o honeni nejakeho ruskeho teroristu. Zapletka je ale strasne nezazivna. Akcia sterilna a blbo nasnimana. Youtube videofilmy vyzeraju profesionalnejsie. Aj napriek kratkej stopazi sa film neskutocne vliekol. Pritom film nevyzera uplne lacno, takze za mizerny vysledok môze bud nulova snaha alebo talent vsetkych zucastnenych. Simon West pre mna nikdy nebol velky talent, ale takuto sracku este nenatocil, takze to bude asi tou nulovou snahou. 1/10.(27.8.2017)

 • kaylin
  **

  Nijak zásadně zajímavý akční film, který má v hlavní roli Dominica Coopera, jemuž toho akčního hrdinu moc nevěřím. Ale celkově nemá snímek scény, pro které by stálo za to se na něj dívat natož pak lapat po dechu, když dojde na nějakou akci. Film je lehce bourneovský, ale takových kvalit rozhodně nedosahuje.(26.8.2017)

 • Wacoslav1
  odpad!

  West narazil na dno a Kretschmann si nevybírá dobrý projekty už delší čas. Naprostá žánrová žumpa ever.0%(28.8.2017)

 • - Krátko pred zahájením natáčania sa hlavnej úlohy zriekol herec Henry Cavill, ktorého tak musel nahradiť Dominic Cooper. (MikaelSVK)

 • - Predlohou pre scenár bola knižná séria vydaná Duncanom Falconerom. Duncan bol bývalým členom britskej špeciálnej jednotky SBS (ekvivalent SAS), ktorý pôsobil aj vo vojne o Falklandské ostrovy, alebo neskôr ako agent v Severnom Írsku. (MikaelSVK)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo predovšetkým v Londýne, talianskej metropole Rím a v provincii Brindisi na juhovýchode Talianska. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace