V odvážné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím a pomohou jim zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce. (Falcon)

PatrikP4

Občas pobavilo, ale že by to bylo něco TOP to se říct nedá... Rozhodně je to fajn na nedělní večer před prací, protože u toho nemusíte myslet... Jen vás občas můžou naštvat hlavní hrdinky, pro měl byly dost nesympatické... Scarlett a Zoe jsou dost sexy ale tady nic moc... ()

Amalberga odpad!

Ničím originální a postavy jsou neskutečně otravné. Humor nefunguje, akorát několik momentů ve mně vyvolalo silný cringe. ()

De Large odpad!

Úplný odpad, filmová stoka. Nevytiahla to žiadna herečka, scenár, ani trápne vtipy. Zbytočne vyhodené peniaze. ()

lindanovak

Zběsile nevtipné i nudně ubíjející. Holky na tahu jsou bez debat nejhorší letošní komedií, kterou jsem měla tu "čest" sledovat. Scarlet Johansson opět šlápla při výběru role vedle, i když při sledování jsem marně hledala v paměti, kdy naposled mi její výkon ve filmu nějakým způsobem učaroval. Naštěstí se tu netopí sama a zbytek osazenstva jí zdatně sekunduje. Film je svým pojetím značně neoriginální, kde u většiny scén si budete jistě říkat, že tohle jste už někde viděli. Díky tomu je většina humorných scén jen opakování z podobně laděných snímků. Holky na tahu mě nepobavily, ale moji lítost si možná zaslouží. ()

bigmatko

ukážka filmovej demencie. To už radšej by som si pozrel nejakú slovenskú drámu, ktorá by mi na tvári vyčarila rovnakú znechutenú grimasu ako tento film. Jedna hviezda je iba pre Scarlet, Zoe a Demi. Príbeh je typickou ukážkou väčšiny nakolene vyrobených amerických komédií, kde sa celá pseudozábava odvíja výhrade od skutočnosti, že všetci sa dobre sfetujeme, opijeme a potom sa strašne bavíme na každej blbosti. V kine sa však vždy nájde niekto kto sa aj na takých filmoch baví už od úvodných titulkoch. Ten niekto však musí byť súčasťou skupinky zloženej minimálne z počtu tri a viac žien vo veku od 20 do 40 a nemôže chodiť do kina na iné filmy ako sú filmy určené pre Dámske jazdy. A ten niekto musí byť ešte mierne alebo značne pod vplyvom omamných prípadne psychotropných látok. Ak idete na film s triezvym úsudkom buď sami alebo maximálne dvaja tak budete mať chuť odísť preč. Je to trápne, silené a bez kokainu a alkoholu by sa v tom filme nič nestalo. v Amerike pravdepodobne dostanete kokain v každom bare. Veľmi veľmi zlý film. ()

Paulia

Není to vrchol filmařského umění, ale já jsem se bavila, dokonce víc, než jsem čekala, protože jsem tenhle film tak tochu odsoudila předem. Ale nakonec to byla valká sranda a o nic víc asi ani jít nemělo. ()

BaHa

Ale joo, určitě to není komedie roku a o vtip se stará hlavně Kiwi Mckinnonové, ale je to parádní oddechovka a v porovnání s Baywatch mají holky o milion procent lepší scénář i drive. Takže za mě za 4, čtvrtá za Kate. ()

Kamil111

Nenechte se odradit začátkem, i když úroveň během děje kolísá mezi jednou a pěti hvězdami, nakonec v průměru a bez uzardění to mohou být silné tři. ()

Mark1983

No - bez ohledu na celkové hodnocení na ČSFD musím konstatovat, že mně se film docela líbil, ač komediální scény mi celkem sedly. ()

MKV

Rozpočet: $20,000,000▐ Tržby v USA: $22,092,592▐ Tržby celosvětově: $46,776,438▐ Tržby za prodej DVD v USA:▐ Tržby za prodej Blu-Ray v USA:▐ Absolutně nesmyslná kravina o tom, jak se jedna přepracovaná blondýnka zanedlouho vdává a tak její nejlepší kámoška zařídí nezapomenutelnou kalbičku s dalšími třemi kámoškami z vejšky. Co na tom? To by vypadalo ještě v pohodě, ale vše se posere, až na scénu přijde striptér aka záhadná osůbka aka on to vlastně nebyl striptér a má předvést taneček... No všechno probíhá v pořádku, dokud se na scéně neobjeví tlustá kámoška Jess jménem Alice a ačkolik tvrdí, že nechtěla, zabila tohoto záhadného pána... No, celý film mě tak nějak nudil, holky pořád jenom vysávaly nosem nějaký bordel, takže nic moc... Scénáristi asi taky vysávali během psaní :-) ... 30% ()

Edrik odpad!

Málo který film nedokoukám do konce. Holky na tahu jsou bohužel jedním z těch, od kterých jsem musel utéct už v půlce. Výkony hlavních postav jsou na úrovni německého vlčáka po transplantaci hlavy. Osobně netuším proč Scarlet na tuhle roli kývla. Scénář ukraden z filmu Pařba ve Vegas. Dialogy musel vymýšlet poslíček s pizzou. Celkově průšvih. Závěr: Absolutní brinda. Za cenu stopáže filmu, jděte raději civět do zdi! ()

Kodousek

Otázka je proč herecky typu Zoe nebo Scarlett kyvly na tento projekt. Zkratilo mi to sobotní večer u sklenky proseca, toť ale vše. Plusove body uděluji jen za obsazeni. ()

Bogrant

Primitívna komédia o skupinke strelených kamošiek, ktorým sa párty víkend zmení na chaos víkend. Ono to je tak blbé, iritujúce a nevkusné, až je to vlastne vtipné. I keď nie až tak, ako by mohlo byť a pravdou zostáva, že ten scenár je jedna veľká bieda, no videl som už aj zvrátenejšie typy zábavy, ktoré mi vadili podstatne viac, než táto bitches jazda. Slečny ako-tak ujdú a videné to je samozrejme len kvôli Scarlett, ktorú by som ale radšej videl v niečom "normálnejšom". ()

Pythonator

Další blbá ženská komedie plná chlastání a trsání v trapných klubech na stupidní taneční pseudomuziku. Pro změnu se to ovšem zvrhne v neskutečně černou brutální komedii, takže příjemná změna. Scarletka a Kate nemají chybu, ale ten zbytek "dámského" osazenstva je na odpad. ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér