Reklama

Reklama

Epizody(16)

Obsahy(1)

Hye-in Jeong (Ah-joong Kim) je absolutně nejpopulárnější jihokorejskou herečkou současnosti. Ztvárňuje komplexní filmové i seriálové role, v níž vyniká její přirozený charakter, půvab i typická ženská hrdost. Její tvář se objevuje v nákladných reklamních spotech, na obálkách módních magazínů i v marketingových kampaních. Ve své kariéře zažila pády stejně jako prohry. Vždy se ale dokázala vzchopit, postavit se na nohy a hrdě se probojovat až na výslunní. Nyní, po tolika dlouhých letech náročné práce, stresu a napětí si ale chce dát na nějaký čas klid a věnovat se jen své rodině, která pro ni byla vždy až na druhém místě. Jen co se ale v médiích objevuje zpráva o jejím předčasném ukončení herecké kariéry, objevuje se také další zpráva. A ta se týká jejího jediného dítěte, které se stalo terčem neznámého pachatele. Ten jej za nevysvětlitelných okolností unesl a drží ukryté na neznámém místě. Hye-in je nucena pod nátlakem únoscových výhružek vstoupit do televizní reality show, v níž má plnit únoscovi zvrácené úkoly. Bavit tak má v přímém přenosu nejenom jeho samotného, ale rovněž i všechny televizní diváky. (Conspi)

(více)

Recenze (1)

Krysap 

všechny recenze uživatele

Poměrně příjemný překvapení, na to, že jsem si seriál zvolila jako takovou výplň času mezi jinými tituly. Pátrání po únosci a plnění úkolů se rozjelo moc hezky, celou dobu to neztrácelo tempo (ač jsem si říkala, jak chtějí tímhle příběhem naplnit 16 hodinových epizod) a líbil se mi i konec - působil tak nějak dost neseriálově realisticky. Akorát se musim přiznat, že jsem si snad poprvé musela napsat jména vedlejších postav a co jsou zač, protože jich bylo hrozně moc a i ty, o nichž jsem si myslela, že budou hrát roli jenom v úvodu, měly v dalším vývoji svojí důležitou úlohu. Lepší 3*. Snad se někdy dozvím od uživatelů jackrow a vberunkav, co na seriálech často tak podřadně hodnotí, navíc často ještě dřív, než se odvysílají všechny díly. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Dle oficiálních informací jihokorejské televizní společnosti SBS (Seoul Broadcasting System) nebyla hlavní seriálová role nabídnuta jen herci Hyeon-woo Ji, který se v ní později také objevil, ale rovněž jihokorejskému herci Goo Jin. Ten ale, stejně jako později i jihokorejská herečka Hyeon-joo Kim, nabídku objevit se v hlavních úlohách seriálu odmítl. (Conspi)

Reklama

Reklama