Námořní policie

Blondínka v ťažkostiach

Komedie

USA, 1994, 102 min

• Lacike

Neskutocne nudna komedia, ktoru som mal z nejakeho dôvodu v detstve rad. Asi kvôli Erike a jej postelovej scene v ktorej sa naplno predvedie. Stale je nadherna, ale film nezachrani ani ona. A ostatne zname xichty, ktore sa tam objavia, tiez nic zaujimave nepredvedu. Asi sa objavili vo filme len zo znamosti s reziserom. Preco si ale Hopper vybral prave taky nudny scenar, je mi zahadou. 3/10.(11.4.2012)

• Wacoslav1

Jak už tu mnozí napsali, tak ve své době vnadná Erika Eleniak je jediným důvodem proč tuhle těžkotonážně trapnou rádoby komedii nehodit rovnou do odpadu. Kvalitní herecké obsazení zde selhává na celé čáře, protože vzhledem k retardovanému ději ani aktéři nemají co by hráli a hlavně to není vtipné a to je špatně.10%(29.4.2017)

Teda Dennisa Hoppera /Blue velvet, Bezstarostna Jizda/ povazujem len za pod/priemerneho rezisera, ktory svoj najlepsi film natocil roku 1969 a volal sa Bezstarostna Jizda. Tuna ide o prevoz vazna -zenskej z bodu A do B. V hlavnych ulohach hraju Tom Berenger - to akoze doteraz neviem, kto je, dalej mne neznamy William Mc Namara a slusna Erika Eleniak /seagalovka Under Siege/, ktorea vsak Hatsepsovet zial nevie hrat a nema herecky talent. Tazila fakt asi len z toho, ze pred 20 - 25 rokmi bola nadherna. Uvod sa vlecie, potom ale cosi nastupi, par scen je dobrych - najma s autakmi ale Hopper je len rutiner, a aj to myslim, ze nie velmi zrucny : 55 %(3.9.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,596,687Tržby Celosvetovo $-(3.1.2009)

Dennis Hooper a oddechová komedie! No páni vojáci... ;-) . . . Škoda jen, že po velmi slibném začátku, zvláštěpak po všech těch skvěle zupáckých vojáčkovských dialozích (svým způsobem parodujících pověstné >spory< mezi různými skupinami amerických vojsk) celá story sklouzne už jen do nepříliš nápadité rutinní filmařiny, ale i tak zůstává vcelku zábavnou pohodovou záležitostí, zejména pak při pohledu na pikantní partie sladké E.E.... ;-P . . . Dvě a půl hvězdičky za film, za to zbytečně nefér podhodnocení zde na čsfd pak s čistým svědomím zaokrouhleno nahoru...(31.12.2007)

• - Film se natáčel se natáčel v Charlestonu, v Columbii, v Mount Plesantu, v Myrtle Beach a v Yemassee v Jižní Karolíně. (rafix)