poster

Divoké vlny 2

 • USA

  Surf's Up 2: WaveMania

 • Slovensko

  Divoké vlny 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2017, 85 min

Režie:

Henry Yu

Scénář:

Abdul Williams

Hudba:

Toby Chu

Producenti:

Michelle Wong

Střih:

Mark Yeager

Scénografie:

Chin Ko
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  **

  První film patří mezi mé nejoblíenější animáky všech dob a tak jsem se po tolika ltech těšil na pokračování a dostavilo se ohromné zklamání. Celé to překroutili, hlavního hrdinu změnili, aby zapadal do příběhu,který byl asi tím hlavním, vzhledem ke svému morálnímu podtextu, který se snaží nejspíše působit na mladé diváky. Do toho to propojení s wrestlingem, to to sprasilo ještě více. Je v tom spousta narážek a přímých ukázek z wrestlingu, nehledě na hlavní sestavu Velké pětky, kde z toho nejvíce asi vyčnívá Funebrák. Snaha o reportážní animák jako byl první tu sice je, ale vůbec to nevychází a vypadá to bídně. Je to hodně namixované, už samotný Ostrov smrti, byl jak z jiného animáku, přestože to přizpůsobovali surfingu, ačkoliv let nad lávou, no to byla... Naštětsí je to i přes to všechno pořád do jisté míry zábavné. Animace je bezva a to drobrodružství dokáže vtáhnout i přes ty šílenosti v něm obsažené.(4.5.2017)

 • RAFT
  **

  Další pokračování ,které stojí za starou bačkoru.Tohle opravdu nemělo vzniknout.30%(29.1.2017)

 • H4ku11
  **

  Nejak už v druhej časti nebolo o čom, tak to dopadlo takto. Nie dobre.(11.5.2017)

 • Vyhy
  **

  Je jen dobře, že to v Americe nešlo do kin, jelikož by na to nikdo nechodil. U nás, pokud dvojku chceme vidět, žel do kina musíme. Přijít s pokračováním po deseti letech je docela výzva, ale mělo se na čem stavět, protože jednička byla nadprůměrným animákem, který přišel zas s něčím novým. A to se právě o Divokých vlnách 2 říci nedá. Je možné, že dětské diváky to pobaví, a to jim přeju, ale pro mě to byla ztráta času. Ale viděl jsem opět známé tváře, tak dvě hvězdy musím dát.(5.4.2017)

 • Pepinec
  ***

  Nic nečekáš, nic nedostaneš. Zdá se to být fér, ale vzpomeňte si na Vánoce...(3.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace