poster

Divoké vlny 2

 • USA

  Surf's Up 2: WaveMania

 • Slovensko

  Divoké vlny 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2017, 85 min

Režie:

Henry Yu

Scénář:

Abdul Williams

Hudba:

Toby Chu

Producenti:

Michelle Wong

Střih:

Mark Yeager

Scénografie:

Chin Ko
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Blind307
  *

  ...videné v kine...mojimi očami tam zaznelo žalostne málo zaujímavého...keby tam nebolo pár milých vtípkov, tak to zveziem zo sveta...očami mojich detí: 3ročná sa žalostne nudila a takmer 5ročná kukne hádam hocičo (maniak na kukanie rozprávok) to zhodnila jednoducho: "mne sa to až tak nepáčilo..."...a to nemá latku postavenú vysoko...ešte im pustím jednotku, podľa hodnotenia lepšie...takuvidíme...apropo mňa mimoriadne najviac rušilo tie "spravodajské vstupy TV", to bola pohroma...(18.2.2017)

 • Martin29
  **

  Pokračování po 10 letech mohlo přijít s něčím novým bohužel nepřišlo zápletka je trapná sjíždějí vlnu s blesky cca 5 minut. Humoru oproti prvnímu dílu ubylo a, když už tam je tak se týká toho kuřete (to samé bylo i v jedničce, ale zatím co tam to bylo vtipné tady už se to opakuje). Všechny postavy z Hang 5 jsou úplně zbytečné ve stylu chytrý vydrák mluvící se škeblí,který má rád rybí mléko ,namyšlenec, namyšlenec dělající ze sebe moralistu pak jakýsi dredař a na závěr ženská co si hraje na drsňačku a chce vlastní seriál. Scény ve stylu jsem mistr světa hážu skálou a vypadám při tom cool jdou mimo mě a myslím,že ani děti to neocení. 40 procent(2.4.2017)

 • Trixinka
  **

  Méně je někdy více. Původní Divoké vlny měly zůstat jediné. Tohle pokračování se vážně nepovedlo - vtipné to není, příběh o ničem - finální surfování na blescích je zkráceno na minimum a přitom se celý děj točí kolem toho, Hang 5 jsou spíše k smíchu než k obdivování, a ještě to překvápko nakonec - já neodcházím, koho by bavil důchod.(24.4.2017)

 • D.Arcobello
  *

  Chcel som niečo easy na zaspatie, no toto bolo plytké jak kavova lyžička otočená naruby. Tak blbé že som až nezaspal. Moja záľuba v rozprávkach tu nefunguje ani na 5% Ale z nostalgie k prvému dielu ako celkom fajn nápadu a celkom peknej animácií aspoň 1*. Nikdy viac nechcem naraziť na takúto sračku.(20.4.2017)

 • lamunopo
  *

  Čekal jsem veselý, vtipný film s mluvícími zvířátky. První díl byl dobrý, na pokračování jsem se těšil. Místo toho jsem dostal smutné, dospělé drama a místy horror. Nejlepší co se o tom dá říct, že je to neveselý film, který hodně dobře vypadá. Takže ve zkratce: je to něco na způsob nejnovějších Dob ledových. Za mě obrovské zklamání. Někde mezi jednou hvězdičkou a odpadem. Velký kandidát na nejhorší animovaný film roku, ačkoliv je leden.(22.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace