poster

Divoké vlny 2

 • USA

  Surf's Up 2: WaveMania

 • Slovensko

  Divoké vlny 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2017, 85 min

Režie:

Henry Yu

Scénář:

Abdul Williams

Hudba:

Toby Chu

Producenti:

Michelle Wong

Střih:

Mark Yeager

Scénografie:

Chin Ko
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin29
  **

  Pokračování po 10 letech mohlo přijít s něčím novým bohužel nepřišlo zápletka je trapná sjíždějí vlnu s blesky cca 5 minut. Humoru oproti prvnímu dílu ubylo a, když už tam je tak se týká toho kuřete (to samé bylo i v jedničce, ale zatím co tam to bylo vtipné tady už se to opakuje). Všechny postavy z Hang 5 jsou úplně zbytečné ve stylu chytrý vydrák mluvící se škeblí,který má rád rybí mléko ,namyšlenec, namyšlenec dělající ze sebe moralistu pak jakýsi dredař a na závěr ženská co si hraje na drsňačku a chce vlastní seriál. Scény ve stylu jsem mistr světa hážu skálou a vypadám při tom cool jdou mimo mě a myslím,že ani děti to neocení. 40 procent(2.4.2017)

 • Trixinka
  **

  Méně je někdy více. Původní Divoké vlny měly zůstat jediné. Tohle pokračování se vážně nepovedlo - vtipné to není, příběh o ničem - finální surfování na blescích je zkráceno na minimum a přitom se celý děj točí kolem toho, Hang 5 jsou spíše k smíchu než k obdivování, a ještě to překvápko nakonec - já neodcházím, koho by bavil důchod.(24.4.2017)

 • kaliakra
  **

  Pokračovanie klasiky vzniklo v produkcii USA, ale v lacných kanadských štúdiách, ako propagačný videofilm wrestlingovej federácie, určený len do videodistribúcie. Pre toho, kto pozná wrestlerské hviezdy, to môže byť celkom fajn zábava. Kto ich nepozná, čumí ako puk. U nás distributér nasadil propagačné video za plné vstupné do kín ako riadny film. Nuž, riadny, štandardný film to nie je, ale ani sa tak netvári. Najzábavnejší je slovenský dabing, ktorý vyrobili v Česku českí herci. To nie je slovenčina, ale nefalšovaná "slovenština" akú sme v kinách nepočuli už roky! Takže vlastne milý návrat do praveku filmovej distribúcie.(24.1.2017)

 • Likan7
  *

  První Divoké vlny nebyly bůh ví jaký animák. Ale měl určité kouzlo, které celkem fungovalo. Do dvojky se to tvůrci snažili zanechat. Je tu taky snaha o reportážní vsuvky, ale všechno ostatní je absolutně nezajímavý a hloupý. Příběh, postavy, scénář. Všechno je o úroveň horší než v prvním dílu, který byl v přinejlepším nadprůněrný. Škoda, celkem jsem Divokým vlnám 2 věřil.(5.5.2017)

 • Vyhy
  **

  Je jen dobře, že to v Americe nešlo do kin, jelikož by na to nikdo nechodil. U nás, pokud dvojku chceme vidět, žel do kina musíme. Přijít s pokračováním po deseti letech je docela výzva, ale mělo se na čem stavět, protože jednička byla nadprůměrným animákem, který přišel zas s něčím novým. A to se právě o Divokých vlnách 2 říci nedá. Je možné, že dětské diváky to pobaví, a to jim přeju, ale pro mě to byla ztráta času. Ale viděl jsem opět známé tváře, tak dvě hvězdy musím dát.(5.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace