poster

Divoké vlny 2

 • USA

  Surf's Up 2: WaveMania

 • Slovensko

  Divoké vlny 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2017, 85 min

Režie:

Henry Yu

Scénář:

Abdul Williams

Hudba:

Toby Chu

Producenti:

Michelle Wong

Střih:

Mark Yeager

Scénografie:

Chin Ko
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Trixinka
  **

  Méně je někdy více. Původní Divoké vlny měly zůstat jediné. Tohle pokračování se vážně nepovedlo - vtipné to není, příběh o ničem - finální surfování na blescích je zkráceno na minimum a přitom se celý děj točí kolem toho, Hang 5 jsou spíše k smíchu než k obdivování, a ještě to překvápko nakonec - já neodcházím, koho by bavil důchod.(24.4.2017)

 • blondboss
  **

  Najzbytočnejšie pokračovanie animáku, aké som kedy videl. Ten pocit, keď zistíte, že v kinách vidíte upútavku na animák, ktorý už jednotkou nezaujal, a poviete si prečo. Tvorcovia žiaľ tentokrát trafili úplne vedľa a mizerný scenár zaobalili síce do pekných animácií, ktoré ale ani náhodou nedokázali zdvihnúť laťku vyššie. Jednoducho ten námet je nudný a snáď sa už trojky nedočkáme. 40 %(1.8.2018)

 • Radek273
  ***

  Až mě zaráží, s jak velkou intenzitou a značným rozdílem je tu pokračování shazováno. Jednička byla divná, trapná, chaotická a nudná. O pokračování se to sice dá říct částečně taky. Děj byl čitelný a obsah nicmoc, nicméně konečně zmizela ta prapodivná reportážní forma, což kvituju s velkým povděkem. O to větší záhadou mi je, že se tu pohybujeme v hodnocení v diametrálně odlišných číslech. A přitom jde téměř o totéž!(16.8.2018)

 • kaliakra
  **

  Pokračovanie klasiky vzniklo v produkcii USA, ale v lacných kanadských štúdiách, ako propagačný videofilm wrestlingovej federácie, určený len do videodistribúcie. Pre toho, kto pozná wrestlerské hviezdy, to môže byť celkom fajn zábava. Kto ich nepozná, čumí ako puk. U nás distributér nasadil propagačné video za plné vstupné do kín ako riadny film. Nuž, riadny, štandardný film to nie je, ale ani sa tak netvári. Najzábavnejší je slovenský dabing, ktorý vyrobili v Česku českí herci. To nie je slovenčina, ale nefalšovaná "slovenština" akú sme v kinách nepočuli už roky! Takže vlastne milý návrat do praveku filmovej distribúcie.(24.1.2017)

 • Oktavianus
  ***

  Tenhle film není ničím světoborným, spoustou fórků zůstává především animákem pro děti, ale rozhodně animákem netuctovým a podstatně zábavnějším i pro dospělejší publikum, než bývá v poslední době obvykle. Jistě, Zootropolis sice zůstane nejlepším animákem posledních let, ale navzdory klišé o potřebě přátelství oproti úspěchu a bla bla bla se na Divoké vlny 2 dobře kouká, děj rychle odsýpá, některé žertíky jsou hodně povedené (na svědomí je má hlavně trochu mimózní kuře Joe) a narážky třeba na Indiana Jonese při procházení chrámem plným pastí a nástrah vyloženě potěší. Vůbec špatný taky není nápad, který po tvůrci použili po úspěchu jedničky, tedy že se celý příběh tváří jako natáčení dokumentu o surfařích imaginárním filmovým štábem. Takže i když nemám rád animáky, v zásadě dávám palec nahoru.(2.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace