Několik důchodců náhodou objeví opuštěný bazén a začnou ho pravidelně navštěvovat. Jaké je jejich překvapení, když zjistí, že je začínají opouštět jejich choroby a znovu dostávají chuť do života. Ne, není to zázrak - mají v tom prsty mimozemšťané, kteří v bazénu ukryli to, co jim patří. Nevadí jim, že někdo objevil jejich tajemství. Dokonce jsou ochotni pomoci ještě víc... (Guild Home Video)

Patr1k

Oblúbená sci-fi klasika s veľmi peknou myšlienkou, český dabing skvelý takisto ako herecké výkony starých dedkov :) ()

Sonny

Kokavý film. Obzvlášť obdivuju úroveň péče pro seniory - toho se u nás nedočkáme dodnes, co měli ve Spokojených státech v 80. letech! No, ale jinak příjemné, lehké, idealistické dílo, které si na nic moc nehraje. Možná škoda toho "ulítlýho" závěru, který film snížil ()

Tomulka

Neříkám, že tento film je přední SCI-Fi snímek, ale námět filmu byl velmi zdařilí a já se u filmu bavím, kdykoliv jej vidím. ()

Dosty85

Plus: Super "páprdovské" prostředí. Vystižení lidské povahy. Mínus: "Lidé lovící zámotky" (nechci nic prozrazovat) jsou až nechutně moc hodní. Od půlky filmu je příběh jednotvárný. ()

Unrealik

Už je to několik let, co jsem film viděl, ale částečně si na něj pořád pamatuji, takže nejde o lehce zapomenutelný film. V budoucnu se na něj podívám klidně znovu. ()

Harukigirl

Záhadné mušle sú jedným z najlepších a najinšpiratívnejších filmov všetkých čias, nechápem, ako im môže niekto dať len dve hviezdy. ()

KapitanKuraz

Ako malý som to videl v telke a dodnes si to pamätám, proste oddychové sci-fi, žiadnych vraždiacich emzákou nečakajte. Príbeh sa točí okolo domova dôchodcov Sunny Shores a jeho obyvateľov, ktorý dostanú tak povediac ďalšiu šancu a jasne vidno čo porobí nová energia s dedkovcami v tretej puberte. Chcel som dať pôvodne tri *, ale ako na potvoru to práve ide na Prima cool a pri hláške guttenberga ...som skúsený námorník, potápač a konečne sa najem... som neodolal a musím dať štyri. ()

ankkk

Na tomto filmu se mi líbí její klid, optimismus, pohoda. A slušné vztahy mezi mimozemšťany a důchodci, kterým ani trochu navadí, hlavně že jim je dobře. ()

Sefko

Film ako od Spielberga ale bez Spielberga. Škoda, že sa to trocha v strede zasekne ale inak je to hrozne fajn. A to nehovoriac o závere, ktorý vám da spomenúť na Blízke stretnutia tretieho druhu či na legendárneho E.T.ho. ()

kvocoDH

nehambim sa dat tomuto filmu 5* a otvorene hovorim ze je to ciste osobne. Tento film som mal rad ako dieta a mam na neho velmi pekne spomienky. A rad si ho pozriem aj teraz. ()

klobasoid

na svou dobu je to si myslím dobrá tvorba.hlavně je to celkem věrně natočené podle výpovědí lidí ,kteří taková setkání prodělali ve skutečnosti. ()

mzop

Upřímně - tenhle snímek mě zklamal. Chybí určitá "sci-fi stmosféra", která by udržela moji pozornost. Párkrát jsem se zasmála, ale to na víc, než dvě hvězdičky, nestačí. ()

pido73

Také milé sci-fi o dobrých a srdečných mimozemšťanoch a voľby starších seniorov medzi večným životom na inej planéte alebo dožitia života doma ale s blýzkymi ludmi ()

majlaan

Film o tom, že lidi poserou prostě lautr všechno. Což by bylo fajn, ale je to taaaaakovaaaa nuuuudaaaa, že se to nedá. ()

Stefi_836

Sice to má 70%, ale na dnešní dobu žádnou závratnou komedii nečekejte. Zasmála jsem se asi 2x a to jen na půl huby a to asi proto, že romantika, důchodci a sci-fi a drama většinou nejdou dohromady. Velice pohodový film, až tak, že jsem se nad ním nudila. Námět je zajímavý, ale postrádá zápletku a dějový zvrat nebo dobrodružství. Takže na mně až moc naivní děj, který postrádá švih. ()

Zemřel herec Wilford Brimley

Zemřel herec Wilford Brimley