poster

Začalo to v kuchyni

 • Velká Británie

  The One and Only

 • Francie

  The One and Only

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie, 2002, 91 min

Scénář:

Peter Flannery

Kamera:

Remi Adefarasin

Hudba:

Gabriel Yared

Střih:

Pia Di Ciaula

Masky:

Jane Walker

Kostýmy:

Jill Taylor
(další profese)
 • gudaulin
  ***

  Slušná britská komedie na věčné téma milostných vztahů, která víc než klasický britský suchý humor používá francouzskou situační komiku. Po herecké stránce obstojné, herci většinou neokoukaní. Celkový dojem: 60 %.(16.9.2009)

 • dobytek
  ****

  Podle počtu hodnocení je vidět, že je to poměrně málo známej film a to je určitě škoda. Já teda romantický filmy v oblibě vůbec nemam, ale tady je ta romantická část naštětsí dost v pozadí a je to spíš hodně povedená komedie. Film je plnej brutálních hlášek a postavy jsou naprostý magoři a úchyláci. Navíc zajímavá muzika (St. Germain). Jinak od doby, co jsem tenhle film viděl, se musim smát pokaždý, když někde slyšim Burkina Faso. P.S. Film kdysi běžel na HBO pod názvem Ten jediný a měl o dost lepší dabing. Teď jsem to viděl na Nova cinema s jinym dabingem a asi bych dal o hvězdičku míň, protože některý hlášky poněkud ztratily smysl...(20.10.2006)

 • KevSpa
  ****

  Velice příjemná britská romantická komedie s naprosto neodolatelným Richardem Roxburghem v hlavní roli. Dojemný, zábavný a celkově velmi pohodový snímek, s mnoha vtipnými momenty.(29.3.2004)

 • rt12
  ***

  Přiblblý název a k tomu hrozný dabing, škoda. Jinak sympatický film.(26.5.2014)

 • LiVentura
  **

  Překlad do češtiny je strašlivý, nevím, koho k tomu distribuční společnosti pouští, ale i já bych to překvákal lépe.!!! :-( Jinak snímek se jeví jako silně podprůměrný vyjma scén s adoptovanou černošskou dcerkou, kde je motiv dobrý.(5.9.2009)