Podnikatel roku pan Adrián Doria (Mario Casas) má vážné problémy. Je totiž obviněný z vraždy své milenky fotografky Laury (Bárbara Lennie). Byl zatčen v zamčeném hotelovém pokoji, ve kterém kromě něho a Laury nikdo jiný nebyl. Jeho jediná záchrana se tak jeví v osobnosti zkušené obhájkyně, která ještě neprohrála žádný proces. Když se dozví, že obžaloba má svědka, který by mohl celý proces vyhrát, tak neváhá a navštíví Adriána. Chce po něm, aby jí vyprávěl úplně všechno od začátku, aby si mohla vybudovat strategii pro soud. Na světlo tak vyplouvají děsivé skutečnosti, které měly zůstat navždy utajeny. (PROCESOR)

quido_zidle

Výborně zpracované. O něčem takovém se může současným českým tvůrcům filmů jen zdát... Jen doporučuju moc nepřemýšlet nebo vám v polovině filmu dojde hlavní zápletka jako mě. To vás už potom druhá půlka tolik nebaví a závěrečné "překvapivé" rozuzlení s dramatickou hudbou nechá bez emocí. Škoda... ()

Jardatekk

Španělská produkce mě již nějakou dobru přesvědčuje, že patří mezi TOP a Contratiempo je tím dalším dokůzem. Tohle je přesně to co mě baví. Každá mince má dvě strany, vždy jsou dva úhly pohledu. Pravda je ale jen jedna...velmi kvalitní triller. ()

Ivetak

Ty kráso! To bylo napínavýýýý. Od začátku až dokonce, napnutá jak struna, jsem koukala jak se dá krásně přelstít i ten sebeinteligentnější vrahoun, který si myslí jak má vše dokonale vymyšlené až do posledního detailu. Opak je ovšem pravdou, Nemá! Naštěstí! Naprosto odlišné verze, jak se zločin mohl stát Vám odhaluje sám obžalovaný a jeho obhájkyně. Jejich dialogy berou dech a s každou minutou se příběh rozkrývá a poodhaluje další a další tajemství. Šťastné konce jsou nejvíc a když vyhraje spravedlnost a „Zločin bude po zásluze potrestán“ ,lepší závěr si nedokážu představit. Konečně mi ten balvan spadl ze srdce a já mohla pustit pomačkané palce. ()

Idenatoys

Naprosto famózní drama thriller, který vás strhne v prvních 10 minutách a pohrává si s vámi jako s hadrovou panenkou do poslední minuty... Neskutečný příběh který se neustále motá a nabaluje takovým způsobem že sami nevíte co si myslet, a když už jste si jistí že máte jasno nastane šok! Za mě 95% (kdyby to bylo v angličtině bylo by to 100% čímž neříkám že španělština je horší to ani nahodou!) Jeden z nejlepších thrilleru co jsem viděl za posledních 5 let. ()

Silnica

Španěláci umí horrory, to víme. A teď už vím, že umí i tyhle mysteriózní thrillery. Nepotřebuju jeden konečný strhující převrat. Já chci atmosféru a tajemno po celou dobu, a to tu máme. Tolik možností, tolik verzí, a to vše prostřednictvím pár přehledných postav. Budete mít tolik teorií, jak to půjde dál, a i když spoustu věcí odhadnete nebo tipnete, nevadí. Způsob, jak Vám finále a rozuzlení film naservíruje, mu zajistí odpuštění. Skvělý zážitek a pokud jako já začínáte se španělskými mysteriózními thrillery, režisér Oriol Paolo má prý ještě jeden. ()

Gamine

Tahle stylová originální lahůdka je jako dělaná pro podzimní večer. Dvojitý převrat na konci mě překvapil a bavil. Příběh jako od Agathy Christie.. ()

datel13

Řízný, většinou svižný (prvních 30 min trochu nuda), výbornej vizuál i hudba. Hezky zaběry na Barcelonu, jejíž pověst ještě blouznivi katalansti nacionalisti nedokazali uplne zplundrovat, anebo na podhuri v regionu Aragonska (hotel Bellavista). Celkove ale dost prekombinovany a tim padem hodne malo "ze zivota". Lepsi tri hvezdy. ()

Lali19

Wau! Dokonalo zamotaný dej, ktorý až do záverečných tituliek mi motal hlavu. Palec hore, mysteriózna lahôdka 🙂 ()

chlievik

Nie zlé. Pomerne dobre sa to pozeralo, kamera je moderná, možno mne osobne vadia filmy, čo sú príliš sivé, čierne, fádne farebne. Ale to, že nepovedia na začiatku nič, ale obrátia príbeh v polovici a navyše takto naratívne, to je určitý amatérizmus, pretože je to film typu výpovedné rozuzlenie. Je to líniový film, nie štruktúrny, takže to je malá drobná chyba, ale bolo nutné sa sústrediť, takže film je inteligentný, je potrebné sledovať aj tú líniu. Herečka pekná, dobré je pozerať film kde je krásna herečka, to je podľa mňa dôležité. Videl som aj lepšie filmy tohto rangu, ale aj podstatne horšie, takže jemný nadpriemer. ()

Flashheart

Těžká volba mezi 4 a 5 hvězdami. 10% jednoznačně dolů za průměrný výkon Casase, sice to nepodělal, trošku jsem mu to žral, ale přeci jen jeho mimické dovednosti se vyrovnali mimickým dovendostem Arnieho - tady bych čekal víc. Dalších 10% jsem zvažoval dát dolů za nereálnost příběhu, především na konci v rozuzlení. Na druhou stranu, je to celé fiktivní příběh a mohli bychom se na to dívat trošku jinak. Kolik amerických thrillerů je reálných? Je to prostě film a ten zvrat byl prostě neskutečná bomba. A to se cení na dvakrát, zase bych se uchýlil k trapnému srovnání s Hollywoodem, kolik filmů dokáží vybavit závěrem, který je vrcholem celého díla, nikoliv kýčem, který bych nejradši vystřihl?Tak to zatím nechám na slabších 5. Vážně jsem si to užil. Počet zvratů a možností mně určitě neutahal, nebylo to podle mě vůbec přehnané, zas tolik jich nebylo. Naopak to tomu filmu dalo náboj a posunulo ho o level výš. ()