Podnikatel roku pan Adrián Doria (Mario Casas) má vážné problémy. Je totiž obviněný z vraždy své milenky fotografky Laury (Bárbara Lennie). Byl zatčen v zamčeném hotelovém pokoji, ve kterém kromě něho a Laury nikdo jiný nebyl. Jeho jediná záchrana se tak jeví v osobnosti zkušené obhájkyně, která ještě neprohrála žádný proces. Když se dozví, že obžaloba má svědka, který by mohl celý proces vyhrát, tak neváhá a navštíví Adriána. Chce po něm, aby jí vyprávěl úplně všechno od začátku, aby si mohla vybudovat strategii pro soud. Na světlo tak vyplouvají děsivé skutečnosti, které měly zůstat navždy utajeny. (PROCESOR)

mkee

Vau, tak za tento dejový zvrat to stojí za to vidieť! Je veľa thrillerov/detektíviek, ktoré na konci vytiahnú ako vinníka celkom obyčajnú, nečakanú osobu, ktorej sa náhle dopasuje celý príbeh i motív. Tento film však nejde cestou "béčkových" zvratov - "pravda" je totiž vyobrazená, i keď zahalená, už od začiatku. Divákovi sa tak predosiela sila manipulatívnej rétoriky prifarbujúcej si realitu. Dejovou kvalitou ho možno prirovnávať, ak nie rovno radiť, medzi thrillerový vrchol. ()

hony23

Muchas gracias za výborně natočený thriller, který mě hned na začátku přikoval k obrazovce a díky skvělému vygradování a překvapivé pointě mě nepustil až do závěrečných titulků. Příběh muže, který čelí nespravedlnému obvinění z vraždy milenky a aby se obhájil, musí ven s pravdou o své minulosti - a najednou nic není tak, jak se před chvílí zdálo. ()

kacer4

Film ma dosť rozosmieval a privádzal do zúfalstva kvôli nelogickým rozhodnutiam a správaniu sa postáv. Keď sa to ale všetko nakonci vysvetlilo, trochu sa mi uľavilo, ale to už bolo proste neskoro. Celý film sa pomaly odohráva a posledných 10 minút sa vlastne dej len inak prerozpráva? To na mňa platí malo kedy. ()

trickmaster

Proste a jednoduse mysteriózní psychologickej masakr!!! Tak jak si reziser pohrava s pribehem, myslenkama, zvratama, to je proste a jednoduse famozni. Slozitost pribehu stoupa, napeti graduje a soustredenost na kazdy vyrceny detail by se dala krajet. A to vypada na dobrej a slusnej nizkorozpoctak, ktery odehralo ve smes 6 - 8 postav. Jako....klobouk dolu, tohle dilo se vydarilo a ja o nem budu jeste dlouho premyslet. ;) ()

Saxos

Perfektní krimi-thriller z espáňa luk a hájí. Silně převyprávěný, zpočátku zdánlivě banální příběh manželského čtyřúhelníku a nešťastné autonehody. Kombinujeme, kombinujeme a kombinujeme. Ve výsledku nejlepší pomstovka poslední doby. Jj pomsta je vždy sladká. ()

XI-XAO

Vražda, nevěra, vydírání, msta, manipulace, vyšetřování…. po všech stránkách dobrý thriller. Samotné vyprávění, do kterého postupně zapadají další a další články příběhu, má originální nápad i skvělou atmosféru. Příběh postupně graduje, mění svou podobu a s ní i charakterové rysy a pohnutky jednotlivých postav a divák je svědkem toho, jak tenké jsou hranice mezi pravdou a lží, záchranou a pádem, či životem a smrtí. ()

kaesko

Po dlouhé době film, který mě vážně zaujal, od začátku do samého konce. Možná by to chtělo krapánek zkrátit, možná malinko ubrat v kombinování, ale závěr to všechno bohatě nahradil. Tak to má být. A i když už je jasné, co se vlastně stane, pche tůdle nůdle. Za mě opravdu povedený kousek. ()

kolly13

Držet si kvalitu po celou dobu filmu je největším mínusem a dává to to vychutnat dobré pasáže, kterých je vícero. Protagonisté jsou dobře vybráni a věrně zobrazují sexuální radovánky až do smrtícího konce se pachutí zrady, lží a prosazování vlastního zájmu. ()

Kozlowski8

Perfektně vystavěný příběh, který diváka vtáhne a nenechá ho jen tak v klidu a bez přemýšlení koukat. Děj se neustále a často nečekaně vyvíjí, situace se mění, přicházejí zvraty, až to celé dospěje do velice zajímavého rozuzlení. Oriol Paulo tuto hru plnou zvratů a napětí zvládl sehrát mistrovsky a nepotřeboval k tomu výpravné scény, ani herecké hvězdy. Práci tohoto chlapíka budu rozhodně dál sledovat. 80%. ()

fafejt001

TA Wagener to byla pěkná mrcha . Už od pohledu . Jinak kure....y dobrý trhák , včetně závěru . Prostě Paulo ví jak na to . ()

Perunwit

Hezkej krimi thriller, ale je to takové kulhající monstrum. Zvrat na zvrat semtam nějakej rejža mazaně použije a přiznám se, že to nemusím, v podstatě mi to kazí dojem z linie filmu. Tady se to celkem dalo sledovat celou dobu až do finálního přiznání Matky 007. Té prosté paní z Vidlákova u Hnojníku superspešl právničku absolutně nevěřím a to ani za daných podmínek. Ne potom, co předvedla u sebe doma. Hérečka, prej... ()

Ronkar

Jediná nevýhoda tohohle filmu je, že jak ho jednou uvidíte a spadne vám na konci čelist... podruhé se to už přirozeně stát nemůže. Skvělý zamotaný thriller s chytrým scénářem, řemeslně kvalitní, střihem zajímavě vystavěný. Herci obstojní. Příběh sice místy přitažený za vlasy ale velice efektivní. Skvělá hra mezi autory a divákem na kočku a myš. Zkoušel jsem tomu přijít na kloub, ale do poslední minuty mě nenapadlo, jak to doopravdy je. Za to scénaristům palec nahoru. Výborný film, který mě chytnul, nepustil a všemi twisty udržel až do finále v napětí. A tak to má u těchto filmů být. ()

zodiak217

Tak toto bolo fakt, ale fakt dobre. Sledujete film nič vám do seba nezapadá, herci vám tiež nič nehovoria, príde vám to zamotano - nudné lebo sa neviete dostať do deja a potom príde druhá polovica filmu, keď sa začnú odhaľovať jednotlivé dieliky a zaver, ktorý je doslova strhujúci a vy vnímate každé slovo, každé gesto, lebo nič nie je také ako vyzerá na začiatku. Je to tak vygradovany film do detailov prepracovaný a pritom tak uveritskny, že sa to mohlo stať. Je skvelé keď je tobuverirekne, vtedy to sústava pre mňa ten správny rozmer keď si tvorcovia až tak príliš neuletia, ale pritom vytvoria scenár tak silný, že ho dostanú na level neskutočne prepracovanej zápletky, ktorá takmer nemá trhliny. Španielsku produkciu okrem La Casa de Papel nepozerám, no evidentne vedia natočiť dobrý film. Vrelo doporučujem. Nudiť sa nebudete. ()

mouzi

Kurva, to bylo tak dobrý, až to ten překombinovaný závěr totálně posral. Celou dobu se to tvářilo docela realisticky, ale ten závěr vycucany z prstu to zabil. Prostě SORRY JAKO. A upřímně musím říct, že mě to dost naštvalo, bo to mělo na víc. ()

bonovox

Skvelý thriller, od začiatku dokonale budovaná atmosféra, zamotaný dej a záverečné rozuzlenie je taktiež poriadne prekvapivé. Jednoznačne od Pauola najlepší film. ()

quido_zidle

Výborně zpracované. O něčem takovém se může současným českým tvůrcům filmů jen zdát... Jen doporučuju moc nepřemýšlet nebo vám v polovině filmu dojde hlavní zápletka jako mě. To vás už potom druhá půlka tolik nebaví a závěrečné "překvapivé" rozuzlení s dramatickou hudbou nechá bez emocí. Škoda... ()