Podnikatel roku pan Adrián Doria (Mario Casas) má vážné problémy. Je totiž obviněný z vraždy své milenky fotografky Laury (Bárbara Lennie). Byl zatčen v zamčeném hotelovém pokoji, ve kterém kromě něho a Laury nikdo jiný nebyl. Jeho jediná záchrana se tak jeví v osobnosti zkušené obhájkyně, která ještě neprohrála žádný proces. Když se dozví, že obžaloba má svědka, který by mohl celý proces vyhrát, tak neváhá a navštíví Adriána. Chce po něm, aby jí vyprávěl úplně všechno od začátku, aby si mohla vybudovat strategii pro soud. Na světlo tak vyplouvají děsivé skutečnosti, které měly zůstat navždy utajeny. (PROCESOR)

HombreT

Španieli proste vedia a ja som bol vtiahnutý do zápletky od začiatku do konca. Darmo budete výčítať nejaké rutinérstvo alebo čo. Pri takomto pomere množstva a kvality, čo dnes vzniká som veľmi rád takémuto štýlu filmu. Nebola to pointa, pri ktorej som padol na zadok. Skôr také to príjemné mrazenie počas celého filmu, kedy netrpezlivo čakám, čo príde teraz. ()

MatoPalkes

Pekne poskladaný príbeh, ktorého pointu som odhalil niekde v polovici (často sa mi to nestáva, tak sa musím pochváliť). Mario Casas je zaujímavý prípad, nijako zvlášť herecky sa netvári ale rád pozerám veci s ním. V Dánsku má v tomto skoro dvojča - Nikolaj Lie Kaas. Rozhodne jeden z najlepších španielskych filmov aké som zatiaľ videl. ()

Helenk_a

Musim rict ze malokdy se mi povede sledovat film bez toho aniz bych si hrala na mobilu candycrush. Ale pri sledovani tohoto filmu jsem na telefon vubec nesahla! 10/10!!!! ()

LucianaJel

Miluju španělštinu, takže vyhledávám filmy a seriály v tomto jazyce. A jsem moc ráda, že nejsem odkázaná jen na telenovely :-) Nicméně když jsem tady hledala recenze na jiný španělský film, narazila jsem právě na tento titul a zaujal mě, tak jsem vzhledem k dostatku času při nemoci, hned vyhledala a koukla se. A wau! Bylo to skvělé. V podstatě jednoduchý příběh, ale zabalený do takového zvratového chumlu, že to stálo vážně za to. Když už si člověk myslí, že něco ví, hodí mu do toho vidle znovu a to během chvíle několikrát. Super :-D ()

Petbrab

Moje první setkání s režisérem a klobouk dolů. Tohle bylo něco. Režisér na poměrně malém prostoru rozjel zdánlivě komplikovanou hru s obdivuhodným závěrem. ()

Amberjack

Ten konec jsem tak nějak dopředu podivně částečně odhadnul i neodhadnul, ale nejsem z toho zklamaný. To je snad jediná věc, kterou má smysl nějak odfiltrovat, protože jinak to bylo celé skvostně natočené, zahrané, vymyšlené a především tak krásně v dobrém slova smyslu překombinované - to se vidí málokdy. ()