Čtvrtého července se v pozdních nočních hodinách vrací domů z venkovní slavnosti Teena Maguireová (Anna Hutchisonová) s dvanáctiletou dcerou Bethie (Talitha Batemanová). Nad hlavou jim svítí měsíc a probleskují zbloudilé petardy z ohňostrojů, jejichž praskání je stále slyšet ve vzduchu. Rozhodnou se vydat zkratkou přes oblíbené a neklidné místo, které Teena často navštěvovala na střední škole. Nebyl to ovšem dobrý nápad, protože tam narazí na bandu zločinců, kteří Teenu brutálně znásilní a Bethie tomu musí s hrůzou přihlížet. Jako první dorazí na místo činu detektiv John Dromoor (Nicolas Cage), který se s Teenou krátce předtím seznámil. Je to vdovec a válečný veterán, který má osobní zájem na tom, aby bylo spravedlnosti učiněno za dost, zvláště poté, co si gang najme úlisného, protřelého právníka Jaye Kirkpatricka (Don Johnson), který je podle všeho schopen muže očistit. (HBO Europe)

harycek

Hajzlové byli potrestáni a proto dávám tolik!! Ještě mi chybělo potrestání té blbé "matinky" těch zmetků a toho advokáta!? ()

hony23

Partička sympatických chlapíků si to rozdá s s jednou rajdou a protože jí v sebeobraně trochu pocuchají fasádu, hrozí jim kriminál. Naštěstí se objeví morálně zásadový právník, který je ochotný je z toho za pakatel vysekat. Happy end se ale nekoná, protože Nicolas Cage se rozhodl vzkřísit svou hereckou kariéru a aniž by hnul jediným obličejovým svalem, bere spravedlnost do vlastních rukou. ()

DrawLife

Typický "markízacky" film, kde Nicolas Cage hrá pravého drsňáka, ktorý každého zločinca potrestá guľkou do hlavy. Okrem svojej "originality" film oplýva, taktiež "náročnosťou" deja. ()

rigby

Povedený béčkový film. Akce tam moc není, příběh je velmi jednoduchý, dialogy zcela tristní a klišovité. Vlastně celý film je jedno velké klišé. Slavný návrat božského Nicolase se opět nekoná... ()

DjLibnei

Silný příbeh, výborný Don Johnson a Cage vyloženě nezkazil... Dívatelné-i když místy přehrávané a ujeté, ale i tak ten film není špatný. Jakožto film Nicolase Cagee hodnotím kladně, avšak nejlepší už má nenávratně zasebou. > 55% ()

Saxos

Trochu oteklý Cage s nalepenými, obarvenými chlupy kolem hlavy, v revenge béčku stokrát obehraného scénáře. ()

fafejt001

OPRAVDU velice slabý , jednoduchý film . Až stupidní dialogy všech tří hlavních děvčat , zejména - voskové figuriny - matky od znásilněné , ta byla fakt dost uboháááá , dále upadající Cage v roli detektiva , stejně tak Johnson , podivný ,, soudní ,, proces , prostě slátanina na druhou . Dlouho jsem neviděl , tak ubohý film , s Cagem . FAAAKT škoda času . ()

topvideo

NC už nehrá, len čumí...ale zápletka prežuvaná stokrát drží do konca. Bol som zvedavý ako to "dopadne". Dopadlo to podľa očakávania. ()

Kushina

Když justice selže a zdá se být ztraceno i to, co vypadalo jako tutový případ, tak v tu chvíli nastoupí detektiv bývalý mariňák, co vezme spravedlnost do svých rukou a moc se s tím nesere. Sice si nejsem úplně jistý, jestli by těla hozená do vodopádu někde dole nevyplavala, nebo je tlak vody rozdrtil a ztratil v nekonečnu, ale nic to nemění na tom, že se mi film líbil. 55%. ()

CHYREN

Líbilo se mi to. Pomsta přišla rychle, velmi účelně a "čistě". A tak to má asi být. Blíží se nejspíš apokalypsa. A podobné poučení není nikdy v týto době na škodu. ()

TOPmoovie

pohoda na pozretie. B cko to zase neni. ale pan prij...bany uces aaaala cage. oscara pre rezisera , ktory dokaze toho trtka vystrihat na vojensky strih. ()

pepca72

Tak tohle je fakt hrozné, jako Nikolasův účes a trapná barva. Ta botoxová babička taky výživná, a rozežraný spratek tomu dává korunu. Po všech stránkách debilní, stejně jako filmy se Segalem. ()

Jarv

Jedna hvězda snad jen za výkon Anny Hutchison, která je více hlavní než sám Nick Cage. Ten se několikrát objeví, hodí na kameru naštvaný výraz a jinak z něho nic nedostanete. Na tu Annu se oproti tomu dívá mnohem lépe a máte pocit, že je možná jediným plusem toho bezvýznamného a vyvařeného celku. 15% ()

Lew.Ashby

Film jehož nelogický začátek, resp. stavba děje vedoucí k nenávisti zákeřných postav je opravdu nevěrohodná, ale přesto svůj účel nakonec splní. Dal už bych jen spoileroval, tak jen zmíním vtipnou skleničku, která se po pádu z 5cm na bar rozprskne na sto kousků a i když film poté nabere trochu na vážnosti, celé to zhodí nakonec snob v obleku, který bez helmy usedne na svůj půltunový Harley a vyrazí zesměšňovat americký soudní systém do dalšího zapadákova... ()

omega_SK

Chudatko CAGE ide z pruseru do pruseru. Evidentne si dal dozivotny ciel padajuceho kamena. Na chvilku áčko (mozno 1 film) potom béčka a teraz to uz bere raketovym tempom ku xyz = žumpe filmovej tvorby. ()

Opeth odpad!

Tak jsem se nechal nalákat tím, že N. Cage natočil o něco menší srač*u než obvykle(názory diváků z CSFD). No, tak to v žádném případě, je to prostě srač*a. ()