Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(14)

Obsahy(1)

Daniel Glass (Rupert Grint) si rozhodně má na co stěžovat - jeho vztah nefunguje a jeho práce je přinejlepším nezajímavá. Leccos se ale změní ve chvíli, kdy mu je doktorem Glennisem (Nick Frost) nesprávně diagnostikována rakovina. Lidé se rázem k Danielovi chovají docela jinak, a tak se sériový lhář rozhodne nevyjít s pravdou ven. Společně s doktorem tedy rozehrávají koncert menších i větších lží, aby tajemství zůstalo tajemstvím... (Thomick)

(více)

Recenze (6)

RigorMortis 

všechny recenze uživatele

Prvá séria ponúka viacero námetov, ktoré by sa dali hlbšie rozpracovať. Často to však vyzerá, že ledva sa seriál rozbehne, už naskočia záverečné titulky. Celá druhá séria je slabšia kriminálka. Britský humor je fajn, Grint opäť vystúpil zo zažitej role Rona Weasleyho a Nick Frost (tentokrát bez Simona Pegga) v úlohe Dr. Glennisa opäť hrá postavu, ktorá nie je najchytrejším šteniatkom z vrhu. Škoda, že seriál nie je úplne dotiahnutý a série pôsobia nevyrovnane. ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Netflix príjemne prekvapil aj keď nejde o nič výnimočné. Rupert Grint zahral skvelo a ten britský humor mi sadol. Pritom to je celé o jednej nešťastnej tragédii, potom slušné krimi. Druhá séria rozhodne lepšia. Ale ako celok neškodný priemer. Ktorý sa dá pozrieť za jedno poludnie. 3* ()

Reklama

dubinak 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. série nabízí sérii nešťastných náhod a následné maskování jejich důsledků v zaobalené v komediálním krimi kabátku. Jako minisérie by to bylo oukej, ale už v první sérii mi přijde, že není moc co rozvíjet tak, aby to potom nepůsobilo okoukaně. Sick Note nabízí určitou formu černého humoru a dramatu. Co se ale týče toho humoru, není to na britské poměry až taková bomba. Určitě jsem čekala víc scén, u kterých se zasměju. I Nick Frost a jeho enormně tupá postava mě tak nějak neobalamutila a spíše řadím tento seriál do těch čistě průměrných vod. Nic, po čem bych se musela utlouct. Ale na zabití času u Netflixu dostačující.2. série má velmi podobnou kvalitu jako předešlá a tvůrci se tomu snaží dát možná trochu větší rozměr a dramatičtější spád. Nicméně, několik dílů je opravdu nudných a tak Sick Note pořád ještě nepřekročil hranici průměrnosti směrem nahoru. Vedlejší postavy tu zde působí jako nutná výplň příběhu a tak mě nechala i druhá řada poměrně chladnou. ()

zdenzo 

všechny recenze uživatele

WEASLEY NA TRIPU Možná právě takto by žil potomek Rona a Hermiony. Jsme ale v jiném století (?) i žánru a sledujeme mj. jak se Frost vyrovnává s absencí parťáka Pegga nebo jak Don Johnson přidává další díl do znovuzrození své (globální) kariéry. Ani jednomu ze tří pánů to však nejede na plný plyn i díky malé snaze scénáristů se odvázat. Přesto po pár dílech velmi slušný britský kousek. 3,4* ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Názov časti odkazuje na českého huslistu, ktorý je jednou z prvých historicky zdokumentovaných obetí erotickej asfyxie. Rovnakým spôsobom v seriáli umrie postava Kennyho Westa (Don Johnson). (RigorMortis)

Reklama

Reklama