Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Při podezřelé autonehodě zemřou dva policisté vyšetřující kyberkriminalitu. Nahradí je Zuzana s Matějem, kteří v utajení jako manželský pár jedou na důležitou schůzku s hackerem, jenž se rozhodl spolupracovat s policií... (TV Nova)

Recenze (3)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl ze dvou - když jsem to viděl, hned mi bylo jasné, že tempo bude rozvláčnější, než bývá obvykle. Pak jsem musel zkousnout, že auto je totálně pod vlivem elektroniky, nemá ruční brzdu ani žádný vnitřní ruční záchranný systém. Pak jsem musel zkousnout, že se tajní chovají nejdřív jak pitomci, aby hned nato stejně vše drsnému majorovi vyslepičili. Za necelé tři hodiny ekonomem a ekonomkou snadno a rychle je také veselý kousek. A že tam nikdo nepozná, co jsou zač, a jestli poznají, tak s tím nic nedělají, to je také veselé. Nebo jak v důležité okamžiky nikde nikdo není, aby si mohli ti dva tajní něco sdělit. Plus bonusový konec s francouzákem (pusou). ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celkem slušný díl... Pozadí obchodu na vysoké úrovni se špínou a intrikama, která k ní patří... Prostředí a děj fajn... Ten konec stál za to... Mimochodem ať žijí herci z Ulice 😅 ()

Reklama

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Specialisti tentokrát špijónujou v utajení s krycí identitou. Ten trik s tím autem je sice už obehranej a nevěrohodnej, ale zatím průměrná zábava guilty pleasure. A kriminalistka Zuzana pošramotila svou morální integritu, protože Lambora je v tomhle díle za maximálního neodolatelného samce. To be continued .... ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama