Po neúspěšném pokusu o atentát na amerického prezidenta (Morgan Freeman) je jeho důvěryhodný ochránce, agent tajné služby Mike Banning (Gerard Butler), falešně obviněn a poslán do vazby. Když se mu podaří uprchnout, musí se držet dál od své vlastní agentury a přelstít FBI, aby našel skutečné viníky. Banning se zoufale snaží odhalit pravdu a obrátí se na ty nejméně pravděpodobné spojence, aby s jejich pomocí očistil své jméno, ochránil rodinu a zabránil hrozícímu nebezpečí pro celou zemi. (Magic Box)

panfilmu

Jednička, super......dvojka, ušla........trojka, to je jiné kafe, nápad asi dobrý. Dějově, ale neurazí a ani bohužel nenadchne. Ta epičnost se v trojce úplně vytratila. Přestalo to fungovat, To jak v jedničce horda žoldáku napadne Bílý dům, je hezká surová scéna, která je dost uvěřitelná, díky dobrému komparzu. Ve dvojce, je zas pěkné, jak státníky v různých částech Londona, teroristé loví a zabíjejí dosti sofistikovanými způsoby. Jenž ve trojce........... vypustíme drony, všechny zabijeme a svedeme to na Butlera. Akční scény sice dobré, ale dějově nejslabší díl, kde hlavní záporák, se svým toporným herectvím, mě sral od začátku do konce......špatná volba, tohoto herce, pro záporáka, kde finální souboj, díky tomuto herci stál za hovno. ()

pistabaci

Eckhart sa na prezidentovanie vyjebal, síce nevieme prečo ale Freeman proste sadol na post a hotovo je tam. Tentokrát rozhodne chválim, že hrdinovi nestoja v ceste zahraničný teráci ale domáci, navyše kamiónová naháňačka má kurňa grády a Butlerov otec v podaní skvelého Nolteho to tam tiež ťahá hore, čiže slabšie ako 1 diel ale lepšie ako 2. ()

Tři další Pády s Butlerem v plánu

Tři další Pády s Butlerem v plánu