Reklama

Reklama

Neoreul gieokhae

(TV seriál)
  • Jižní Korea 너를 기억해 (více)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Lee Hyun je veľmi inteligentný profesor, ktorý sa po niekoľkých rokoch vracia do rodnej Kórei zo zahraničia. Detektívka Cha Ji-an ho niekoľko rokov "vyšetrovala", preto je prekvapená, keď sa s ním stretne na mieste činu, kam príde vyšetrovať vraždu sériového vraha. Lee Hyunov otec, Lee Joon-ho, pred dvadsiatimi rokmi vypočúval vraha, prešibaného a bystrého Lee Joon-younga. Zhodou okolností sa s ním Lee Hyun jedného dňa stretne. Lee Joon-youngovi sa mladý chlapec zapáči a medzi sebou si prezradia tajomstvá. Toto stretnutie vyvolá pochybnosti u oboch, otca i mladého syna. Lee Joon-ho si začne klásť otázku, či sa z jeho syna nevykľuje ďalšie monštrum. (Chinese Ashio)

(více)

Recenze (18)

Zelilu007 

všechny recenze uživatele

Velká poklona mladým (malým) hercům. Celkově se na I Remember You docela dobře koukalo a kdybych si při zkouškách nedávala pauzu, možná bych to dala i na jeden zátah. Záporná/nezáporná postava v podobě D.O. bude navždy v mé paměti, ať už mladý nebo dospělý. Jang NaRa není tak výrazná, ale v dvojici s policisty a In Gook Seo to parádně klape. Konec se mi líbil a dokonce mne donutil dát Hello Monster plný počet. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Určitě se jedná o zajímavý počin. Zajímavé obsazení, zajímavé charaktery, 16 dílů je přesně tak akorát. Nejvíc jsem si užívala, když ty tři hlavy šly spolu a doplňovaly se. To bylo nejlepší. Kdyby taková byla celá druhá polovina seriálu, asi bych vrněla blahem. Bylo to sice jiné, ale ani tak to nebylo špatné. Upřímně mi herecké výkony nepřišly kdovíjak úchvatné, takový pěkný průměr, na který se dobře dívá. Přeci už dávno víme, že Korejci skvěle zvládají emočně vypjaté scény (někdy je zvládají tak výborně, že se na ně nedá ani vydržet koukat… naštěstí to není zdejší případ). Občas mi přišlo, že Lee Hyun věděl až nemožné, nebylo moc vysvětlováno, jak k tomu přišel, navíc to pak vypadalo jen jako tušení, než že by používal tu svou „vědeckou“ hlavu. A to mi přišlo škoda. Ke konci jsem navíc ztrácela na pozornosti a zase už mě to tolik nebavilo. Ovšem mělo to i pěkné scény – moc se mi líbilo, jak Lee Hyun hladil po hlavě Cha Ji An, celkově jejich vztah byl velmi pěkně vykreslený. Původně jsem chtěla dát 3*, ale za vcelku uspokojivý konec dávám 4* s odřenýma ušima. P.S.: Nemohla bych být policistou, protože jsem až moc soucítila se sériovým vrahem, podle mě to byl nepochopený sympaťák. Přeloženo. ()

Reklama

Lama.Lama 

všechny recenze uživatele

Hlavní hrdinka je profesionální opakovačka všeho, co mladý génius vypustí z úst. Kriminálka je banda neschopných idiotů. Dávám 3*, protože mi nezbylo nic jiného, než na to koukat z romantického hlediska - a vývoj vztahu hlavní dvojice je překvapivě parádně napsán a proveden. Jinak hlavní psychouš je fajné kvítko a jeho psycho sidekick taky celkem jde. Ale jednou a stačilo. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Zase jsem úplně vykolejená, takže nevím, jestli můj komentář bude dávat smysl. No, zkusíme to... Ano, já vím. Kdyby vyšetřovací tým jednal takhle v reálu, byly by zřejmě prázdné věznice a většina policistů by už nežila. Ale co? Tohle není dokument o tom, jak se chytají zločinci, tady jde o něco jiného. Projevíte-li v tomhle směru trochu (dost) tolerance, potom zažijete od začátku až do konce perfektní vzrůšo plné dojemných osudů, dokonalých psychoušů a zvratů. Mezi postavami jsou hodně silní jedinci, kteří se postarají o to, abyste se nemohli jen tak odtrhnout. Seo In Guk je pro mě jedno velké překvapení a hrozně doufám, že si časem najde víc fanoušků i u nás. Je fakt, že jsem ho Jang Na Ře občas trochu záviděla. Nebýt konce, bylo by to pro mě bez poskvrny. Ač bych jinde za podobné řešení byla ráda, tady se prostě nemůžu ubránit lehkému zklamání. I tak je to ale zatím to nejlepší, co jsem letos viděla. Ti, kterým se líbil Gapdong, by si Remember you rozhodně neměli nechat ujít.////Rozleželo se mi to a musím uznat, že ten konec vymysleli správně. Bylo to skvělý, se vším všudy. ()

Eawy 

všechny recenze uživatele

Osobne som mierne zmetená. Príbehovo a obsahovo je to vynikajúce, zaujímavé, miestami tajomné. Ale celý scenár niekde viazol. Všetky vety boli príliš učebnicové, pohľady priveľmi nacvičené a preto niektoré scény vyzerali veľmi zúbožene. Zdalo sa mi, že niektoré scény len "vtesnal" režisér do časového rámca seriálu. Na druhej strane, mal seriál neuveriteľne príjemné herecké obsadenie. Najviac pre mňa ale vynikali Won-yeong a DO, ktorí obaja neuveriteľne zahrali svoje úlohy. Oceňujem aj tým ako tvorcovia napísali postavu Cha Ji-an, veľmi môjmu srdcu milo napísaná postava. Pravdepodobne to bolo aj tým, že ju hrala práve Nara. Tak ale celkovo asi 50% ()

Zajímavosti (1)

  • Ještě než se ke slovu dostal pohledný mladíček In-gook Seo, jemuž to v plavkách ve snímku No Breathing tolik slušelo, předpokládal zkušený tým seriálových tvůrců, že se v hlavní mužské roli objeví někdo úplně jiný. A tím někým jiným neměl být dle propagačních proklamací nikdo jiný, než populární jihokorejský herec Jin-wook Lee, divákům známý především z celé řady převelice úspěšných televizních sérií, který ale nabídku z blíže neuvedených důvodů prostě a jednoduše jen odmítl. (Conspi)

Reklama

Reklama