Slovo Boží (S02E13) (epizoda)

The Word

Slovo

Drama / Sci-Fi

USA, 2018, 1 h

• Patw

Fuck you, June!(14.7.2018)

Vo finále sa tentokrát poriadne vytiahli Serena a Emily a naznačili, čo by mohlo v ich ponímaní predstavovať začiatok revolúcie. Od finále HT nemôžeme očakávať nejaké zbesilé tempo ani akciu a som rád, že keď mala celá séria určité tempo, tak sa nijak zvlášť nasilu nezvyšuje ani tu. Vvšetky tri hlavné ženské predstaviteľky urobili zásadné a veľmi ťažké rozhodnutia svojich životov a svedkami následkov týchto činov budeme až v tretej sérii.(23.9.2018)

• lisak81

Doufal jsem, že poslední díl série bude motivovat ke shlédnutí další série. Některé momenty - např. vzdor Sereny - vypadaly docela slibně a doufal jsem v jejich další rozpracování, ale bohužel opět vše totálně natahované a místy nelogické. Upřímně řečeno už mě v tomhle seriálu flashbacky velmi solidně iritují. Možná bych zvažoval lepší hodnocení za snahu postavit seriál zase na nohy a přinést trochu svěžího děje, ale ten hloupý závěr to totálně zabil. Bohužel.(16.3.2019)

• Necrotongue

Dobrá zpráva pro mě i pro tvůrce a fanoušky seriálu- tohle byla s definitivní platností poslední epizoda, kterou jsem viděl, hodnotil a komentoval, s tímhle bludem už nehodlám ztrácet čas. Nová doba! Služebnice fackuje velitele! Bez následků! Děj byl po celou dobu zcela mimo logiku, ale závěr, to byl majstrštyk. Bravo!(3.10.2018)

Nejsilnější epizoda seriálu. Ačkoliv s jednáním jednotlivých postav nemusíme a asi ani nebudeme souhlasit, vše naprosto sedí k jejich charakterům, jež tvůrci budují napříč celými dvěma sériemi. Finále druhé série je takovou emocionální houpačkou, že je na konci člověku až špatně. Od znechucení, přes totální-ultranasrání-na-toho-idiota-agadsdg!, přes dojetí až po... já nevím, jak se z poslední scény vzpamatovat... Ať už ale scénáristé připravují cokoliv, budu u toho.(15.7.2018)