Slovo Boží (S02E13) (epizoda)

 • USA

  The Word

 • Slovensko

  Slovo

Drama / Sci-Fi

USA, 2018, 1 h

 • lisak81
  **

  Doufal jsem, že poslední díl série bude motivovat ke shlédnutí další série. Některé momenty - např. vzdor Sereny - vypadaly docela slibně a doufal jsem v jejich další rozpracování, ale bohužel opět vše totálně natahované a místy nelogické. Upřímně řečeno už mě v tomhle seriálu flashbacky velmi solidně iritují. Možná bych zvažoval lepší hodnocení za snahu postavit seriál zase na nohy a přinést trochu svěžího děje, ale ten hloupý závěr to totálně zabil. Bohužel.(16.3.2019)

 • Anderton
  ****

  Vo finále sa tentokrát poriadne vytiahli Serena a Emily a naznačili, čo by mohlo v ich ponímaní predstavovať začiatok revolúcie. Od finále HT nemôžeme očakávať nejaké zbesilé tempo ani akciu a som rád, že keď mala celá séria určité tempo, tak sa nijak zvlášť nasilu nezvyšuje ani tu. Vvšetky tri hlavné ženské predstaviteľky urobili zásadné a veľmi ťažké rozhodnutia svojich životov a svedkami následkov týchto činov budeme až v tretej sérii.(23.9.2018)

 • Esgalnor
  *****

  Nejsilnější epizoda seriálu. Ačkoliv s jednáním jednotlivých postav nemusíme a asi ani nebudeme souhlasit, vše naprosto sedí k jejich charakterům, jež tvůrci budují napříč celými dvěma sériemi. Finále druhé série je takovou emocionální houpačkou, že je na konci člověku až špatně. Od znechucení, přes totální-ultranasrání-na-toho-idiota-agadsdg!, přes dojetí až po... já nevím, jak se z poslední scény vzpamatovat... Ať už ale scénáristé připravují cokoliv, budu u toho.(15.7.2018)

 • Necrotongue
  odpad!

  Dobrá zpráva pro mě i pro tvůrce a fanoušky seriálu- tohle byla s definitivní platností poslední epizoda, kterou jsem viděl, hodnotil a komentoval, s tímhle bludem už nehodlám ztrácet čas. Nová doba! Služebnice fackuje velitele! Bez následků! Děj byl po celou dobu zcela mimo logiku, ale závěr, to byl majstrštyk. Bravo!(3.10.2018)

 • AndyMars
  ****

  Myslím, že mnohí komentujúci nevedia, aké je to byť rodičom. Emilyn veliteľ ťažký sympaťák. Áno, tiež by som nestála pri bráne dlho a lúčila sa, keby mi ide o život. Viem, že June by Hannah nikdy neopustila. Neviem, ako sa jej podarí dostať sa s ňou preč. Ale každá matka by to skúsila. Aj keby mala prevrátiť zemeguľu.(9.10.2020)