Moje sestřenice Rachel

• Velká Británie My Cousin Rachel (více)

Touha ovládá všechny smysly v temné a spletité romanci na motivy klasického románu Daphne du Maurier, ve které září držitelka OSCARA® Rachel Weisz*. V přesvědčení, že jeho tajemná a krásná sestřenice Rachel (Weisz) zavraždila muže, který ho vychoval, zosnuje mladý Angličan Philip (Sam Claflin) plán pomsty. Navzdory důkazům, které vinu Rachel potvrzují, se ale Philip do Rachel ve vizuálně úchvatném a napětím nabitém filmu vášnivě zamiluje. (Bontonfilm)

Akinaz

Pořád jsem hledala to něco, co tomuto snímku chybí, ale nenašla jsem to. Pořád je to jen to něco... herecké výkony musím ocenit, děj ubíhá svým tempem jak má, ale po pravdě jsem celý film přemýšlela nad otázkami: Co se vlastně stalo? Je Rachel opravdu tak proradná? a hledala jsem na ně odpovědi a to mě od příběhu jako takového odvádělo. Jako bych měla Rubikovu kostku a hledala shodné barvy jak k sobě pasují. ()

poppy75

od prvej chvile az do konca ma rusil nesympaticky az odpudivy hlavny predstavitel sam claflin,takze mi to skazilo dojem celeho filmu,ktory by inak bol vcelku zaujimavy..prostredie,vyprava i vyber zvysku hercov bol super...zrejme reziser ocakaval,ze nas zaverom ohuri,ale u mna to nezaposobilo...a este cosi-na mna to bolo trochu malo ,,anglicke"...keby to natocila iba britska televizia ako poviedku-mohlo to byt autentickejsie,co je presne to,co sa straca pohladom zvonka... ()

Jakub.Pernet

Po hodine kecani a pretazenych snimku .ackoliv bych ocekaval ze dle autorky bude roman aspon smysluplny tak sem byl cely film dost zmateny a nechal dej . rozhodne tento film nedoporucuji. Za me ** za obsazeni hercu . ale trhak z toho fakt nebude ()