Reklama

Reklama

Moje sestřenice Rachel

  • Velká Británie My Cousin Rachel (více)
Trailer 1

Touha ovládá všechny smysly v temné a spletité romanci na motivy klasického románu Daphne du Maurier, ve které září držitelka OSCARA® Rachel Weisz*. V přesvědčení, že jeho tajemná a krásná sestřenice Rachel (Weisz) zavraždila muže, který ho vychoval, zosnuje mladý Angličan Philip (Sam Claflin) plán pomsty. Navzdory důkazům, které vinu Rachel potvrzují, se ale Philip do Rachel ve vizuálně úchvatném a napětím nabitém filmu vášnivě zamiluje. (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (64)

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Na tento film jsem se těšila, ale dost mě to zklamalo. Ano - myslím si, že byla (odpověď na otázku na začátku filmu) . To je můj názor a bylo tam podle mě až moc indícií :D :D To téma je super, ale je to takové béčko, že to bylo až moc předvídatelné. Ale co mě nejvíce zklamalo byl ten popisek mysteriózní - protože to nemělo tu atmosféru, která by to celé ještě podtrhla a divák by opravdu trnul. Bylo to takové suché a strohé a ne prostě mysteriózní...Věřila jsem akorát Claflinovi, že je z ní celý paf a Grainger, která ho chtěla od začátku...Ale jinak Rachel jako Rachel ne - byla to vlastně ve výsledku nuda a ani, že to bylo historické - tak ani na to mě to neutáhlo :) :) 3* jsou s nadsázkou...spíš 2- ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Nádhera. Miluji tyhle filmy odehrávající se na anglických sídlech. Tohle mi sedlo od prvního okamžiku a vážně se divím zdejšímu nízkému hodnocení! Když pak do filmu ještě přibyla Rachel Weiszová, nechybělo mi už nic. Tuhle skvostnou herečku zbožňuji a málokdo by hádal, že jí táhne na pátý křížek ! Film celkem skvěle roztáčí kola podezření, paranoi i napětí. U mně to tak tedy fungovalo stoprocentně. Co je neuvěřitelného na mladém 25 letém muži, který se poprvé a opravdu vášnivě zamiloval? Takový muž by lásce dal na oltář cokoliv a jmění je to poslední nad čím mladý a chemií zblblý mozek v takovém stavu uvažuje... Takový mlaďoch bez zkušenosti se pak ale může stát snadnou obětí zkušené a po majetku jdoucí ženy... Jak říkám byl jsem okouzlen. Už jen ty lokace! Film byl natáčen u Torpointu v jižním Cornwallu a ty výhledy na záliv byly úžasné, stejně jako samotné sídlo Philipa. Směji se těm co se tu nad ním opovrhují. Řada venkovských sídel chudší šlechty v té době tak zkrátka vypadala! zatékalo tam, tapety plesnivěly a nikdo tam neuklízel. Tohle je doba, kdy bohatí Američané po celé Anglii od zchudlých šlechticků odkupovávali vše od obrazů, knih, soch po celé domy. Některé si dokonce nechaly odvézt domů a např. knihy jsou dnes základem nejedné národní knihovny v USA. V podstatě se dá řící, že bohatí američtí průmyslnící zachránili hodně z britského národního dědictví, byť jsou dnes artefakty deponovány v USA. Parádní byl i český dabing. Tohle je za 4 poctivé bylinné odvary ! * * * * ()

Reklama

Lyli 

všechny recenze uživatele

Víte, ta Rachel měla vážně smůlu na chlapy... Film o nevyspělém blbci, který myslí rozkrokem, ale není to vtipné...je to jen otravné. A to říkám o herci, který mi jinak připadá ultimativně sexy. A prostě, celé mě to celkem otravovalo. Fakt mají štěstí, že se to aspoň odehrává v Anglii, a přes otravnost je Claflin pořád sexy (chvílema). ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Natočené hezky, zahrané dobře a ačkoliv Rachel Weisz se znovu nepřetrhla, pořád jí žeru. Nicméně to matení diváka, na kterém to bylo do určité míry postavené, na mě moc nefungovalo. Ne že by mi bylo jasné, jestli to udělala či neudělala, ale jednak to podle mě netušil ani režisér a druhak to vodění za nos mi občas nedávalo valný smysl. Navíc chemie mezi Rachel s Claflinem vůbec nefungovala, takže se film nemohl příliš opřít ani o tu romantiku. 50%, ale s přivřenýma očima. ()

luka4615 

všechny recenze uživatele

Slušně zpracované drama, které ovšem občas stojí na velmi chatrných základech v podobě zmateného chování postav a podivného střihu. Jsem si téměř jistý, že kdyby se režisér Roger Michell vyvaroval těmto rušivým elementům, z filmu My Cousin Rachel by byla skvělá kombinace romantického a mysterózního dramatu, která by působila jako svěží závan vzduchu v těchto stojatých vodách. Bohužel, takto dostaneme jenom další průměrný film, jehož potenciál nebyl ani zdaleka využit tak, jak by si zcela jistě zasloužil. Škoda. „Whatever it cost my cousin in pain and suffering before he died I will return with full measure upon the woman that caused it.“ ()

Galerie (30)

Reklama

Reklama