Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na akademickou zločineckou bandu Pietra Zinniho čeká nová výzva. Trh s chytrými drogami vzkvétá a zoufalá policie hledá experty, kteří by je byli schopni získat, analyzovat a identifikovat nové molekuly. A kdo jiný je připravený vrhnout se na tak delikátní úkol než skupina bývalých vysokoškolských profesorů. Mají zkušenosti, mají odvahu a umí si vyrobit potřebné vybavení. Pietro tak musí dát dohromady starou partu. Má to však jeden háček: oficiálně stále sedí ve vězení. (Film Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (3)

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Od prvního dílu tu vesměs moc novinek nehledejte.Jen,že jako vždy nabobtná počet postav a k partě přibudou tři nový členové.Nějaký to místo na slunci mají,ale je to spíš výplň.Jednička měla kouzlo a dvojka je spíš vata k samotnýmu finále.Nevím jestli Film Europe nebo můj provider kašle na titulky k filmu,ale některý věty si asi mám přeložit sám.Bohužel památná scéna zde není a nezbývá než,že Sydney Sibilia připravila na konci série lavinu,ale malinko čekám,že se nudit určitě nebudu,ale už se asi nezasměju jako v jedničce. ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

já jsem extra spokojená ,kluci nezklamali.A jsem ráda že se můžu podívat několikrát za sebou protože to je takový fofr že číst titulky a sledovat tu bandu srandistů je absolutně nemožné.Italové zkrátka umí.Potěšit diváka,zaujmout diváka a nezklamat diváka.Samozřejmě máme na výběr.Buď se dívám nebo ne.Ale tady zase dostali herci opět naloženo.Za mě absolutní ***** ()

Reklama

p.a.douch 

všechny recenze uživatele

Takže nové postavy, nová akce tentokrát na opačné straně zákona. Akce graduje do závěrečné honičky a užití vozidel a motorek z druhé světové války je boží. Pronásledování vlaku a nástup a následné vystoupení postavy Bonelliho mě doopravdy pobavilo. Velká škoda, že Libero De Rienzo předčasně zemřel. Celkově slušné pokračování a návnada na vyvrcholení příběhu. Jsem velmi spokojen. ()

Galerie (45)

Reklama

Reklama