Reklama

Reklama

Píší se 80. léta minulého století, Detroit zachvátila epidemie cracku a drogám byla vyhlášena nemilosrdná válka. Mladý gangster vypráví působivý skutečný příběh dělníka a jeho dospívajícího syna, Ricka Wershe Jr., který se stal tajným policejním informátorem a později drogovým dealerem, aby nakonec skončil na doživotí ve vězení. (Bontonfilm)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (85)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

V rámci gangsterek trošku slabší téma pro zfilmování. Hlavně v tom duchu, že filmu chybí nějaká výraznější akce a napětí. Přitom je strašně znát, jak je Matthew McConaughey herec z úplně jiné dimenze. Ten se totiž i pro takový film dokázal převtělit a udělat ze sebe amerického burana z Detroitu se vším všudy. Změnil na sobě všechno, co šlo a pojal to prostě standardně po svě. Tedy s kvalitou jemu vlastní. Všichni ostatní se jenom vezou a jakmile se objeví scéna bez něj, kvalita filmu těžce klesá. Dokoukat se to sice dá, ale po shlédnutí jsem film vnímal jako absolutní průměr. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Za me neskutečná pecka a k plnému počtu nejsem daleko. Miluji tyhle novodobé gangsterky z podsvětí, kde se zaplete mladý klučina, aby se z něj nakonec stal nejmladší drogový baron v historii vůbec. Má to solidní tempo, skvělé herecké výkony Matthew McConaughey je vynikající a nováček Richie Merritt to zahrál bravůrně. Dojde i na násilí a atmosférou mě to strhlo neskutečně. Skvělá zábava a pro fanoušky podobných filmů povinnost. na IMDB 6,5 zdejším hodnocením bych se neřídil. 80% ()

Reklama

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Zajimalo by me, jakejma hodinkama merili metraz, protoze ja mel uz v pulce filmu dojem, ze az vylezu ven z kina, budou tam misto trolejbusu litat vznasedla. Matthew je sice zaruka kvality a celkove to na me pusobilo hodne sebevedome a jiste, jenze co z toho, kdyz dve hodiny akorat premejslite, na co pujdete zejtra... (Vancouver, Kanada) ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $29miliónovTržby USA $24,011,188Tržby Celosvetovo $25,953,002 ▐ Matthew McConaughey opäť výborný, ten jeho fagan skôr otravný ale dobre do takého tipu filmu to celkom sadlo. Dejovo to celkom dobre sypalo, občas nejaká ten zaujímavý zvrat. /55%/ ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Džízis, dyť ten film nemá absolutně žádnou duši! Je to jako dívat se na nezajímavej, nudnej sled na sebe nenavazujících scének z drogovýho podsvětí Detroitu, který chtěl někdo naroubovat do hip-hopovýho hudebního videoklipu, ale po pěti minutách zapomněl vypnout kameru a říct všem zúčastněnejm, ať jdou domů. Nehledě na to, že hlavní postava má tak hrozně nesympatickej zjev a McConaughey tu hraje takovýho vymletýho křupana, že se vlastně divím, jak jsem to mohl dokoukat do konce... Pár momentů to jakože má a trochu sem se poučil, no ale tyvado! Ne. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (2)

  • Celosvětová premiéra proběhla 31. srpna 2018 na Telluride Film Festival. (BMW12)
  • Natáčelo se od 21. března do 6. června 2017 v Clevelandu, Detroitu, Las Vegas a Miami. (BMW12)

Reklama

Reklama