poster

Mladý gangster

 • USA

  White Boy Rick

 • Kanada

  White Boy Rick

 • Velká Británie

  White Boy Rick

 • Nový Zéland

  White Boy Rick

 • Austrálie

  White Boy Rick

Krimi / Drama

USA, 2018, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukoboss
  ****

  Malý komorní drama, který má ve svým čele M. McConaugheyho. Nečekejte megalomanský gangsta přestřelky, nečekejte pašování hromady koksu a neočekávejte taky limuzíny, paláce a kufry naruličkovanejch peněz. O tom to není a nemá být. Dokonce bych řekl, že to byl důvod, proč do toho Matt šel - on má rád tenhle špinavej styl a takovýhle postavy. Navíc mu to sedí. Je to sice pomalý, nicméně pomalu ale jistě se od začátku propracováváme k závěru, kde jasně vidíme selhání americké justice (aniž bych hlavní postavu jakkoliv obhajoval). Popravdě sedět od 17 let v izolaci a strávit tam 30 let, tomu se říká život v hajzlu. Silný téma od, dá se říct, začínajícího režiséra. Za mě dobrý...(24.4.2019)

 • iXtr3m3
  ***

  Slušná práca všetkých zúčastnených až na samotný scenár, ten mohol byť lepší. Na pohľad slabé hodnotenie, len tri hviezdy, ale určite nie márne. McConaughey je skvelý ako vždy a ostatní tiež ušli. Ale chýbala tomu väčšia myšlienka, resp. dokonalejšie spracovanie, aby to mohlo aspoň z diaľky pomrkávať na velikánov s menami Al Pacino, Robert De Niro, Joe Pesci či novších počinov American Ganster či famózny koncert Nicholsona, Damona a DiCapria v Departed. Toho popri tom všetko aj pri najväčšej snahe vyzerá len ako chudobný televízny príbuzný. Už aj Deppov Black Mass bol lepší. Nevadí. Lepšie niečo z daného žánru ako nič.(13.4.2019)

 • Ant
  ****

  Typický McConaugheyho žánr, kde v hlavní roli je bizarní příběh a postavy, které dokáže vymyslet jen sám život. A právě příběh Rickyho je důvod, proč film funguje, i když tempo a skladba zápletky zaostávají. McConaughey a nováček Richie Merritt jsou výborní. 80. léta film vystihl perfektně a slyšet hudbu Maxe Richtera je vždy příjemné překvapení. Zábavná negativní reklama na americký justiční systém.(22.2.2019)

 • DEXTER099
  ***

  Film,který má poukázat na život chlapce co vyrůstá v ne zrovna dobrém prostředí a sklouzne k prodeji drog do které ho namočí policajti výměnou za určité lidi.Jenže jak to tak někdy bývá,systém se na něj vyse.... a my vidíme co znamená uvěřit někomu kdo vás zradí.Nejsilnější na snímku je určitě to,že je to podle skutečné události a tím to na vás působí o to silněji.Jenže všechno tohle co jsem vyjmenoval dost přebijí forma toho jak je to natočené.Ano můj oblíbenec Matthew McConaughey tu hraje parádně i když tu nemá tolik prostoru v roli otce chlapce,ale to je tak celé.Film je hrozně natahovaný,upovídaný tam kde by se to tak natahovat nemuselo a celkově je to takové nudné.Až jsem u toho proklimbával.Kdyby to nestálo na reálném příběhu a tím pádem jako dobré poučení pro lidi tak nevím no.Takže za mě celkově 50% a tři hvězdy.(8.5.2019)

 • T2
  ***

  Rozpočet $29miliónovTržby USA $24,011,188Tržby Celosvetovo $25,953,002 ▐ Matthew McConaughey opäť výborný, ten jeho fagan skôr otravný ale dobre do takého tipu filmu to celkom sadlo. Dejovo to celkom dobre sypalo, občas nejaká ten zaujímavý zvrat. /55%/(1.5.2019)

 • - Natáčelo se od 21. března do 6. června 2017 v Clevelandu, Detroitu, Las Vegas a Miami. (BMW12)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 31. srpna 2018 na Telluride Film Festival. (BMW12)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace