Reklama

Reklama

Esa z pralesa

  • Francie Les As de la jungle (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Maurice sice vypadá jako obyčejný tučňák, ale uvnitř jeho hrudi bije statečné srdce tygra. Však byl také vychován hrdou tygřicí. Maurice se touží stát nejlepším kung-fu mistrem na světě. To nebude vůbec snadné, protože vyniká spíše neohrabaností a nemotorností, ale také obrovským odhodláním. Se svými zvířecími přáteli tvoří bandu známou jako Esa z pralesa, která se snaží udržovat v džungli pořádek a spravedlnost. Tak, jak to dříve dělala jeho matka tygřice. Na prales si brousí zuby ďábelsky proradná koala Igor, který nadevše miluje chaos. Se svou armádou hloupých paviánů chce jednou provždy zničit celou džungli. Esa z pralesa se neohroženě vydávají do boje... (Bioscop)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (32)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Minulý týden sem koukal na Maxinožku a ta mě nebavila tohle mě příjde o 2 třídy lepší. Příběh se v rámci animáku dá a i humor ujde navíc plusové body za to, že tam nikdo věčně nepadá a nesnaží se být při tom vtipný. Pobavily postavy těch žab a ta koala s těmi opicemi naopak mě těžce nudily postavy z Es pralesa kde figuruje teplá opice (teda mě tak přišla navíc asi měla něco s tím tučňákem, když ho tak pořád vzpomínala) co ráda ostatní mlátí jakýsi netopýr a vačice nebo co to bylo a tučňák co si myslí, že je tygr a abych nezapomněl ryba co si myslí, že je tygr. 60 procent ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Francouzský CGI animovaný snímek byl vyroben na základě stejnojmenného seriálu a je určen především pro menší děti. Přesněji uvedeno, pro ty předškolní. Příběh je tedy zjednodušený a vůbec  méně náročný i co se týče ztřeštěných scén a humoru. Onen seriál dával dětem mnoho znalostí o zvířátkách a přírodě jako takové. Jestli je i tento snímek tak ve své podstatě pro děti roztomilý a hlavně zábavný už je na diskuzi. Námětově se nejedná o nic složitého. Zvířátka jsou vlivem okolností nuceni zachránit džungli a to je vše. Příběh však svým vyprávěním vyznívá nějak kostrbatě. Téměř to vypadá, jakoby byly jen k sobě spojené epizody z onoho seriálu, či byl bez úpravy použit scénář pro seriál určený. Děti se o tento neduh samozřejmě zajímat nebudou, ale je otázkou, jestli je něco takového vůbec zaujme. Čiré filmové zábavy snímek poskytne suma sumárum tak půl hodiny a konec. Děti to prostě přestane bavit. Grafika sází na minimalismus, což by zase až tak s ohledem na věkové zařazení nevadilo, ale na druhou stranu se z postaviček nějak záhadně vytrácí roztomilost. Dějově několik zábavných nápadů sice je, ale atmosférou spíše převládá nudnost, což právě vede k diváckému nezájmu. A tak se jen ukázalo, že tento námět měl spíše zůstat u TV seriálu, kde má svým vyzněním a krátkou stopáží přeci jen jednodušší pozici. ()

Reklama

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Taký jednoduchý animák bez väčších ambícií. Celkom sympatické postavy, niektorý však (neoprávnene) nedostali väčší priestor. Ale priznajme si: tzv. „story line“ je minimalistický. PS 1.: Song „Eye of the Tiger“ samozrejme nesmie chýbať. PS 2.: Malá záverečná scéna po titulkách bola dobrým nápadom, ale mohla by byť aj lepšie vypracovaná. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

MilanM76 

všechny recenze uživatele

Príbeh slabý. Postavičky niektoré prepracované, iné veľmi jednoduché. Príbeh nepremyslený, prvoplánový, až uletený. Čo mi prekážalo: ** Aj voči negatívnym postavám je prejavovaný obdiv. ** Nenápadne sa tu stierajú hranice štandardných rodinných vzťahov a stereotypov. Tiger si adoptoval tučniaka – ok. Tučniak sa nemusel sa premaľovať na tigra, aby bol synom tigrice! :-D. Ale ako vnuk rybička v akváriu...tiež premaľovaná na tigra... a k dieťaťu sa dostanete tak, že vo vode nájdete vajíčko... Inak tam bolo aj pár vtipných momentov, tak 1 hviezdička. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Taká klasická priemerná animovaná oddychovka, ktorá preberá veľa vecí z pôvodného seriálu, ale naopak animácie sú o dosť viac vymakané. Každopádne Pixar to nie je, ale ani South Park animation, takže dá sa to celkom. Na môj vkus to bolo ale miestami ozaj dosť detinské a ten dej bol už obohraný a nudný. Takže keď už prísť s animákom, tak aspoň niečo nové. 50 % ()

Galerie (33)

Zajímavosti (2)

  • Po titulkách nasleduje krátka scéna. (ČSFD)

Reklama

Reklama