Všechno nejhorší

• USA Happy Death Day (více)

Jak by se vám líbilo uvíznout v časové smyčce, kdy byste dokolečka prožívali ten samý den? A zrovna své narozeniny? A jak by se vám líbilo, kdyby vás na jeho konci pokaždé někdo zabil? Přitom, když se vysokoškolačka Tree probudila, bylo všechno normální. Ačkoliv, otevřít oči v posteli cizího kluka, který na vás vyděšeně zírá, a vůbec nic si nepamatovat, to úplně běžné není. Jenže Tree je tak trochu zlobivá holka, která se s ničím a nikým nepáře, a podobné věci se jí stávají celkem běžně. A zítra to bude asi podobné, protože Tree má dnes narozeniny a večer se chystá trochu kalit. Plány a krční tepnu jí však přetne podivné individuum s maskou. Když se Tree probudí, není ani v nemocnici, ani na onom světě, ale ve stejné cizí posteli stejného cizího kluka. Že by to byl jen špatný sen? To sotva, zvlášť když se to, co se v něm odehrálo, až příliš podobá prožívané realitě, včetně ukázkově morbidní tečky. S dalším probuzením už Tree začíná být jasné, že se ocitla v noční můře, která neskončí, dokud neodhalí identitu vraha s maskou. A tak se stává vyšetřovatelkou vlastní vraždy, která má oproti vrahovi jednu velkou výhodu – ví, co se stane v každé další minutě, a může se na to připravit. Ke své smůle si však svým dosavadním chováním zadělala na pěknou řádku nepřátel a pod maskou zabijáka se může skrývat kterýkoliv z nich. Tree si navíc nikdy nemůže být jistá tím, že i tu příští smrt dokáže přežít. (Cinemart)

Hapretor

Dobré to bylo. Hezký přerod z total blbky do uvědomělé "ženy". Dobrá atmosféra, smrti a i závěr. U mě dobrý ... ()

Rockerman

Není to zlé, ale je škoda, že se do těch Hromnic v lehce hororové podobě nepodařilo vnést více napětí. Ty neustále se opakující události byly nudné, mohla tam být aspoň jedna scéna, na kterou by se člověk i podesáté rád podíval. Další škodou je to odlehčení. "Zmoudřelá" Tree se napravuje všechny průšvihy, kterých se jako drzá a sobecká holka dopustila a to mi připomínalo spíš nějaký trapný romantický film. Dívat se však na to dalo a lehce překvapivý závěr byl příjemný. ()

Folky

Je jasné, že se tu nedá mluvit o originalitě, koneckonců to na konci prozradí i sám film, co mě ale štve, je předvídatelnost. Scénárista se snažil to všelijak zakrýt, ale já stejně už od "prvního dne" věděl, kdo je vrah. Jinak nekolik scén bylo dobře natočeno a celou dobu jsem se dobře bavil, takže nakonec ok. ()

Rathalos

Vsetko najhorsie nie ani tak horor ako thriller,pred pozretim som schvalne necital obsah filmu ani komentare tu na CSFD a teda som ocakaval,ze o com to bude,no a musim uznat,ze som bol velmi spokojny,opakovanie sa toho isteho dna bol vyborny namet,nejaky ten vrah do toho,dobry vyber herecky Jessicy Rothe,bola fakt presvedciva a v zavere este cakalo prekvapenie,jednoducho jasne plne hodnotenie...:-) ()

Wallis3

Když už chci natočit horor s né zrovna komplikovaným příběhem, když už do něj obsadím vcelku sympatickou kočičandu, která je tak povrchní a taková kráva, že ji tu smrt přeju, tak kurva to natočím tak, aby ty vraždy za něco stály!!!! Trocha toho gore, nebo exploitation, či jak se ty odborný slovíčka píšou, a né ve stylu Vřískotu, kde běhá pitomeček s maskou, i když už v tom Vřískotu ty vraždy možná byly morbidnější, než tady. Tady se akorát zase něco promrdááálo!!!! ()

helloween93

Po Groundhog Day a Before I Fall třetí film s časovou smyčkou, co jsem viděl. Tento je z nich jako první horor nebo má alespoň hororové prvky. Hlavní hrdinka je sympatická a v závěru je zajímavý zvrat. Blumhouse se opět předvedl a s Universalem upekl takhle ultralevný film, který byl v kinech jedním z kasovních katů pokračování Blade Runnera. 3* ()

beckham-

Horor? Spíš komedie se špetkou horového nádechu. Přesto stojí za zhlédnutí. Pobavíte se a jako bonus se párkrát leknete. ()

Cinematrix

Celkový dojem mi kazila poměrně nesympatická herečka v hlavní roli, která nepodávala moc přesvědčivý herecký výkon. Ale to je jedno, rozhodně byla mladší a štíhlejší, než moje přítelkyně. (Pokud tu tenhle můj komentář stále je, znamená to, že moje přítelkyně se k němu zatím nedostala, haha) Každopádně spád to mělo, hlavní hrdinka, ač blondýnka, víceméně používala mozek víc než kysličník a ke konci v sobě objevila i kladné rysy své povahy. A přesně v tu chvíli se mi film začínal líbit. Rozhodně se nejednalo o nic převratného, ale když se hlavní protagonista v určitých chvílích chová tak, jak byste se chovali i vy, jde o poměrně scénáristický klenot. Film určitě doporučuji, splnil přesně mé očekávání, i když na druhou stranu může být trochu zavádějící to, že od některých věcí už toho radši moc neočekávám. ()

Cryptkeeper

Poněkud nečekaný shluk událostí,za což dávám palec nahoru. Když to ale zhodnotím celkově,taková americká klasika,která se nijak nevymyká ze žánru. ()

Torgal

Fajn jednohubka miešajúca koncept Groundhog Day s horrorom. Nevyhla sa logickým dieram a stupídnym nápadom (hlavná hrdinka sa snaží zistiť identitu jej vraha tým, že špehuje ostatných miesto toho, aby mu v jednom z "reštartov" jednoducho strhla masku) a aj hlavné postavy mohli byť sympatickejšie, ale aj tak sa mi to dobre sledovalo a bavil som sa. Že sa z nápadu dalo vyťažiť viac ale nepochybujem. 6/10 ()

HappyDeath

Ten konec... Brilliant! Srandovní moderní rádoby adaptace na film: Na Hromnice o den více... Akorát víc hororovejší. Příjemně pobavilo. ()

DAPDO

Horor určitě ne, ale nadprůměrnej thriller-komedie určitě jo. Má to velkej spád, humor, perfektní nápad s časovou osou. ()

helraiser

Filmy s časovou smičkou jsou většinou zábavné a ne jinak je to i v tomto případě a i herecké obsazení je fajnové, ale má to jedno velké ale. Film je až skandálně nekrvavý a to je v tomto druhu filmu docela problém a při tom by se tvůrci mohli tak vyřadit. Škoda, že se tohoto filmu neujal třeba takový Aja, to by byla řezničina. Zábavný, koukatelný, ale z hororového hlediska slabý film. Film pro mladší publikum, ale jako oddychovka naprosto v pohodě. ()

Barka88

Vytáhla bych to z kategorie horor a thriller, ale jako mysteriózní komedie to rozhodně obstálo. Nasmála jsem se u toho až až. ()

Bernyz

Slušná oddychovka plná chyb a nesmyslných části scénáře. Zklamalo mě, že oproti traileru ve filmu nebyla písnička od 50 centa... ()

CorteX^

Na hromnice o den více v "hororovém" podání. Chvílemi i pobavilo. Přirovnal bych to k Drag me to hell, taková hororo-comedy. ()

Mouchal

Ani v nejmenším bych tento film nenazval hororem. Nejedná se ani o lekačku, vzhledem k tomu, že tu na vás nějaké to "bubu" udělají jednou, maximálně dvakrát. Všechno nejhorší je spíš temnější komedie o jedné zlobivé holce, která dostala darem nespočet životů k tomu, aby si během narozeninové naháněčky s vrahem uvědomila, jaká je to čůza a mohla se napravit. Člověk zde nenajde bůhvíjakou originalitu nebo hluboké myšlenky, ale i přes můj počáteční strach z toho, že film po neustálém opakování jednoho dne začne nudit, jsem se u filmu docela dobře bavil. K tomu výrazně přispělo i sympatické obsazení a celkem svižné tempo. Tím pádem mohu film jako takovou nezávaznou oddechovku jenom doporučit. 75% ()

Vince Vaughn v těle mladé dívky

Vince Vaughn v těle mladé dívky