Titans (S01E01) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2018, 45 min

To bylo keců jak to bude fail a podobně. I ta Starfire se dá. Snad si seriál udrží takové tempo jako v pilotu.(13.10.2018)

Velmi slibný začátek! Na seriál jsem se opravdu těšil. A první epizoda mě rozhodně nezklamala, naopak v některých ohledech předčila má očekávání. Zatímco vyobrazení Raven a Robina mě naprosto nadchlo, Starfire se zatím z pohledu charakteru zas tolik neprojevila, takže uvidíme. A Beast Boy se objevil až na konci, ale podle mě bude mít za úkol hrát roli komického prvku v seriálu, což je ale jen můj odhad ze závěrečné scény. Tak doufám, že to s tím humorem moc nepřeženou. Po první epizodě to zatím vypadá na opravdu solidní atmosféru. Jediné, co ji v určitých místech mírně sráží, jsou efekty. Ale to se podle mě dá prominout. Každopádně úkolem pilotního dílu je navnadit diváka na zbytek série, což Titans zatím zvládlo na jedničku.(17.10.2018)

Byl jsem hodně překvapen, čekal jsem spíš něco ve stylu CW seriálů a nečekal jsem tuhle temnou atmosféru. Snad si seriál udrží tuhle kvalitu celou sérii. Jinak Fuck Batman.:D(14.10.2018)

Pvní epizoda Titans mě příjemně překvapila. Je hezky natočená, má svoji atmosféru, efekty jsou na seriál poměrně dobré a díky množství postav dokáže děj ubíhat dopředu a nezastavovat se zbytečně na jednom místě. Kde Titans ztrácejí na kráse je scénář, který si příliš nedělá hlavu s propojením jednotlivých linek. Hodně věcí se děje náhodně a v dějové lince Starfire vlastně vůbec nevíte, o co jde. I přesto dokázala první epizoda šikovně načrtnout jednotlivé postavy a děj obecně. Když si vezmu, že spoustu zajímavých postav z celého světa DC ještě uvidíme, tak se na další díly těším. Pokud jste již unaveni z nekonečných seriálů z Arrowverse, Titans nabízejí něco, co zatím žádný seriálový projekt ze stáje DC Comics.(13.10.2018)

Vôbec to nebolo zlé, práve naopak - Príjemne som sa bavil. Samozrejme, že to bolo z hľadiska vizuálnej stránky priemerné, samozrejme, že je čo zlepšovať (hlavne Soundtrack, ten bol strašný, do p*če) a samozrejme, že mal Pilot pomalšie tempo... Herci sú ale fajn, celková štylizácia tiež (toto mám proste na DC rád) a ak príbeh naberie rýchlejší spád a jednotlivé postavy dostanú viac priestoru, tak si to tie 4* u mňa udrží. 70%(14.10.2018)