Titans (S01E01) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2018, 45 min

 • ptsd
  ****

  To bylo keců jak to bude fail a podobně. I ta Starfire se dá. Snad si seriál udrží takové tempo jako v pilotu.(13.10.2018)

 • HERGImanCZ
  *****

  Velmi slibný začátek! Na seriál jsem se opravdu těšil. A první epizoda mě rozhodně nezklamala, naopak v některých ohledech předčila má očekávání. Zatímco vyobrazení Raven a Robina mě naprosto nadchlo, Starfire se zatím z pohledu charakteru zas tolik neprojevila, takže uvidíme. A Beast Boy se objevil až na konci, ale podle mě bude mít za úkol hrát roli komického prvku v seriálu, což je ale jen můj odhad ze závěrečné scény. Tak doufám, že to s tím humorem moc nepřeženou. Po první epizodě to zatím vypadá na opravdu solidní atmosféru. Jediné, co ji v určitých místech mírně sráží, jsou efekty. Ale to se podle mě dá prominout. Každopádně úkolem pilotního dílu je navnadit diváka na zbytek série, což Titans zatím zvládlo na jedničku.(17.10.2018)

 • Zek
  ****

  Byl jsem hodně překvapen, čekal jsem spíš něco ve stylu CW seriálů a nečekal jsem tuhle temnou atmosféru. Snad si seriál udrží tuhle kvalitu celou sérii. Jinak Fuck Batman.:D(14.10.2018)

 • NiWi
  ****

  Pvní epizoda Titans mě příjemně překvapila. Je hezky natočená, má svoji atmosféru, efekty jsou na seriál poměrně dobré a díky množství postav dokáže děj ubíhat dopředu a nezastavovat se zbytečně na jednom místě. Kde Titans ztrácejí na kráse je scénář, který si příliš nedělá hlavu s propojením jednotlivých linek. Hodně věcí se děje náhodně a v dějové lince Starfire vlastně vůbec nevíte, o co jde. I přesto dokázala první epizoda šikovně načrtnout jednotlivé postavy a děj obecně. Když si vezmu, že spoustu zajímavých postav z celého světa DC ještě uvidíme, tak se na další díly těším. Pokud jste již unaveni z nekonečných seriálů z Arrowverse, Titans nabízejí něco, co zatím žádný seriálový projekt ze stáje DC Comics.(13.10.2018)

 • dendev
  ****

  Vôbec to nebolo zlé, práve naopak - Príjemne som sa bavil. Samozrejme, že to bolo z hľadiska vizuálnej stránky priemerné, samozrejme, že je čo zlepšovať (hlavne Soundtrack, ten bol strašný, do p*če) a samozrejme, že mal Pilot pomalšie tempo... Herci sú ale fajn, celková štylizácia tiež (toto mám proste na DC rád) a ak príbeh naberie rýchlejší spád a jednotlivé postavy dostanú viac priestoru, tak si to tie 4* u mňa udrží. 70%(14.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace