Dick Grayson (S01E11) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2018, 45 min

Brendan Steacy

Kostýmy:

Laura Jean Shannon
  • SpaceOdyseus

Potencialne nejzajimavejsi cast serialu, to k cemu cela serie smeruje, je nakonec jen sen? Rika se, ze ta nejnudnejsi vec je, kdyz nekdo vypravi svuj sen. A sledovat neci sen v bedne, to plati dvojnasob.(3.1.2019)

Výborné vykreslení Barmana, kterému prostě rupne v bedně a Robin je jeho jediná záchrana. Jako samostatná epizoda je to super, ale v kontextu finále první řady je to nedotažené. Přijde mi to jako modernistický postup Davida Lynche v třetí řadě Twin Peaks, i když tady je vše jednoznačně vysvětleno.(28.12.2018)

Koniec až príliš velký cliffhanger ... mala byť ešte 12 epizóda.. neviem prečo toto označili ako finále mali to aspoň natiahnuť na tých 60 minút toto mi skôr pripadalo ako Mid-Season Finale. Batman potešil dúfam že ho uvidíme ešte do budúcna.(24.12.2018)

• - Spoiler: Potitulková scéna ukazuje útěk „Projektu 13“, kterým je postava známá jako Superboy. Jedná se o klon Supermana vytvořený z jeho DNA a DNA Lexe Luthora. Spolu s ním je k vidění také superpes Krypto. (NiWi)

• - V epizodě je poprvé za celý seriál zmíněn Superman. Už dříve se objevily zmínky o Wonder Woman a Justice League. (NiWi)

• - Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (NiWi)