Nově povýšený kapitán se dozvídá, že jeho bývalá žena mu byla přidělena jako první důstojník. (Disney+)

mArtinko5MB

Skoda toho, mal som velke ocakavania. Prva cast ma nielenze neocarila, ba nudila :( Humor funguje len sem tam, sceny ponatahovane, hudba zbytocne heoricka, ideme dalej .... ()

mr.twizta

Rozpacity start. Tohle urcite stalo hodne penez a ja se bojim, ze Orville nebude drzet pohromade. Jiste, jsme teprve na zacatku, ale Seth je jako leading man tradicne velive mdly a forky funguji tak pade na pade. Budu pokracovat, ale ocekavani tlumim na minimum. ()

p.a.douch

Nerad bych The Orville přechválil, proto velmi silné 3 hvězdy. Zatím to ani parodii na Star Trek moc nepřipomíná. Spíš to připomíná klon Star Treku s trochou vtipu. Takový Galaxy Quest se takhle zkrátka nedržel. Ale pro fandu sci-fi je to příjemná podívaná, postavy zajímavé a jsem celkem zvědav na další vývoj. ()

Aiwcz odpad!

Dám vám hádanku: Snaží se to být vážné, ale neumí to. Snaží se to být vtipné, ale nejde mu to. Snaží se to být moralisticko-etické, ale shazuje to. Snaží se to dělat z podprůměrných herců hvězdy, ale jeho pokusy vyjdou vniveč. Co je to? No přece The Orville :) Uvidíme, až bude kompletní série, ale po čtyřech epizodách minimálně propadák roku. ()

ELDoctorow

Prvá časť je slušným sklamaním. Humor aby človek trikodérom hľadal, a aj tá trocha, čo sa tu nájde má nejaký podivný timing. Nepomáha ani, že všetky do jedného boli už v trailery. Postavy zatiaľ v tom lepšom prípade nevýrazné a poväčšinou toporné, v tom horšom nezaujímavé až otravné. Dráma nefunguje o nič lepšie než humor a celkovo sa to vlieklo ako Enterprise so zaradenou ručnou brzdou. Dám šancu ešte pár častiam, no ak nepríde rýchlo k výraznému zlepšeniu nedostanem sa ani k záveru prvej série. Veľmi slabé 3*, len o Picardov chlp tesne štrajchnúce 2*. ()

Horus8 odpad!

Dělat si srandu z mnoha žánru podobných filmů, tak musím jako milovník sci-fi tuto paranoju hodnotit jako odpad. Kdyby za ty ty peníze které film stál postavili raději dětem školu, bylo by to mnohem hodnotnější něž natočit takový blábol. ()

RRRoX

Skvělá komedie/parodie na Star Trek universum, těším se na další díly :-) Od velmi podobných zvuků, jako v ST, po fetišistické obrázky prolétající lodi. Pití s brčkem u navigátora při opuštění doků, jen přidává bláznivé situace. ()

jenikok

je to ujety, ale kdo zna MacFarlanovo serialy, vi, ze to MA byt ujety. Pokud doma poslouchate vyhradne vaznou hudbu a zazivate zachvaty daviveho smichu u knizky suchych anglickych anekdot, na tohle bych nekoukal. Ale pokud vas neurazi poslouchat primocary humor pro siroky plebs, u ktereho muzete dokonale vypnout hlavu, pro me je tohle jasna volba :) ()

eMejla

Ve srovnání s novým ST Discovery je The Orville daleko více Star Trekem. Je to vtipné, připomíná mi to můj oblíbený Galaxy Quest, efekty slušné a herci, i když MacFarlanea moc nemusím, tak parta je to koukatelná. ()