Sangryusawhe (TV seriál)

A Chaebol's Daughter

(pracovní název)

Romantický / Rodinný / Komedie

Jižní Korea, 2015, 16x60 min

Přišlo mi to jako velmi příjemná podívaná. Mělo to svou dynamiku, díky které jsme nechodili neustále v kruzích, ale opravdu se s postavami někam posouvali. Nemluvě o tom, že mě okouzli oba dva páry (považuju za hlavní postavy všechny čtyři, protože dostali přibližně stejného prostoru na obrazovce), ačkoliv každý svým vlastním způsobem. Samozřejmě Ji Yi a Chang Soo jsou ti roztomilejší, takoví ti, o kterých si s radostí řeknete, že tenhle pár já vážně neuvěřitelným způsobem roztomilý a chcete ho víc. Yoon Ha a Joon Ki ovšem také nebyly ten otravný pár milující se až za hrob, kdy je jeden z páru naivní hlupák (nedej bože oba dva). Měli své zářivé chvilky a co si budeme povídat, jejich rozhovory byly super, obzvláště ke konci. Písničky mě moc nezaujaly. Občas mě štvala kamera, ale nic neodpustitelného. Příběh se mi líbil, ač vystavěný na určitých stereotypech, tak velmi dobře podaný (což je paráda, od toho jsou to stereotypy, aby se DOBŘE využívali). Zahrané to také nebylo špatně. Já byla fakt spokojená. Po dlouhé době korejská romantika, která mě nezklamala natvrdlými postavami. Navíc všechny vztahy (nejen romantické) byly vícerozměrné. Přeloženo.(10.8.2015)

U High Society mám hodně smíšené pocity. Na jednu stranu si uvědomuji, že dějově to není nic úžasného a je to hodně předvídatelné. Na druhou stranu jsem se každý týden těšila na další epizody. K tomu očekávání jsem měla dva důvody. Prvním z nich byla dvojice Chang Soo a Ji Yi. Ti dva byly naprosto kouzelní a byla radost je sledovat ať už byl jejich vztah momentálně v jakékoli fázi. Druhým by pak byla postava Joon Ki-ho, který mi na začátku vůbec nebyl sympatický a na konci jsem ho už vyloženě nesnášela. Přestože Sung Joona mám ráda, jeho postavu jsem nemohla vystát, i když to nebylo nejspíš takhle zamýšlené (alespoň ne až do konce). Jeho chování a vztah k ostatním postavám mi umožnil se u těch 16-ti epizod nádherně rozčilovat. Poslední hlavní postavou pak je Yoon Ha v podání Uee. Líbilo se mi, jak se její postava v průběhu vyvíjela. Ostatně to je positivem pro všechny hlavní postavy. Jak už jsem zmínila, dějově nic moc a i když tu byla snaha přinést něco nového, tak se tu všechny zvraty daly odhadnout několik epizod dopředu. Dlouho jsem si říkala, že dám slabě 4*, ale ten konec se mi vůbec nelíbil, přestože přesně nedokážu říct proč.(17.8.2015)

• Meeryan

Seriál je spíše pro puberťačky... povrchní a neosobní... vedlejší postavy byly fakt lepší - Ji Yi, která mi připadala jako Popelka, patří jí 0,5* a Chang Soovi také 0,5* = 1*(4.4.2017)

• Zelilu007

Jsem teď u 8 dílu a cítím to stejně jako Meeryan... Ale naštěstí jsem s tím vědomím, že budu celý seriál proklikávat pouze na tuto dvojici počítala. Takže jsem naštěstí spokojena s jakoby vedlejší dvojicí, které ale naštěstí dali pomalu stejně času jako hlavní. No je to asi telenovala v celku, ale na tu dvojičku se příjemně kouká. Takže za mne v tomhle ohedu spokojenost, ale myslím, že více jak jednu hvězdu nedám. To bych byla jinak zlá na jiné seriály. / Jak jsem slíbila jedna jediná hvězda * a to pouze a jedině za jeden z moc hezkých párů. Jen nechápu, jak mohl někoho bavit ten druhý hlavní a všechny ty sr* okolo. Zakončení roztomilé.(16.10.2017)

Jeden z těch seriálů, kdy ústřední dvojka je naprosto převálcována vedlejším párem. Ano Chang Soo a JI Yi vytvořili tak krásný romantický příběh, že všechny hvězdy jsou pro ně. Nejsem fanda ZE:A a Hyungshika jsem doteď nikde hrát neviděla a Lim Ji Yeon pro mě byla jen ta nesympatická nána z Obsessed, ale po tomhle už si je budu pamatovat. Každá společná scéna naprosto okouzlující, jejich chemie vražedná a jejich láska..ach, konečně pár, který mi připomněl, proč se na korejskou romantiku dívám! O zbytku seriálu asi není moc co psát, Soon Jung odvedl svůj standard, opět hraje takového hodného týpka (ne vážně se žádný bad boy nekoná, škoda), Uee to taky odehrála celkem statečně, dějová linie veskrze žádná, jeho rodina je reklama na šťastnou chudobu a její na nešťastné zazobance, no prostě klišé nad klišé a ani hudba až na jeden song nijak nevyčnívá. Na závěr vážně jenom doufám, že Chang Soo a Ji Yi budou párem roku na SBS. LOVE <3(8.8.2015)

• - Dle původních předpokladů televizních tvůrců se v hlavních rolích měla objevit dvojice korejských herců, herečka Geun-young Moon a herec Seo-joon Park. Tak se ale nestalo, neboť dvojice z rozdílných důvodů spolupráci s televizními tvůrci odmítla. Poslední zmíněný se v danou dobu věnoval výhradně komerční propagaci dvojice filmových snímků, v nichž vystupoval ve vedlejší roli; The Chronicles Of Evil (2015), The Beauty Inside (2015)). (Conspi)