Pobav mě

Humor Me

Komedie

USA, 2017, 93 min

• MoRTy

Jedno velký klišé. Jemaine tady v jiný roli, než je na něj člověk zvyklej, ale jako na zdeptanýho umělce se na něj nekouká moc dobře.(22.10.2018)

Vlastně příjemné překvápko. Spisovatele opustí žena a on se musí nastěhovat ke svému otci, se kterým nemá moc dobrý vztah a který žije v luxusním rezortu pro seniory. Z toho vzniká docela dost humorných situací, navíc se musí vypořádat s těžkou rodinnou minulostí. Těch 51 co tady svítí je docela krutých. Spíš by tomu slušelo nějakých 65.(6.12.2018)

Vždy, když narazím na mého velmi oblíbeného herce a zpěváka Jemainena Clementa, zbystří se mi všechny smysly, co mi v mém starém a churavém těle ještě zbyly. Nejsou to většinou žádné velké pecky, ale filmy, které se i přes nižší hodnocení skoro vždy trefí do mého vkusu. A to je přesně i ukázka téhle komedie Povab mě, která tohle všechno do puntíku splňuje. Milá, nenápadné věc, která vrcholí v závěrečném divadelním vystoupení, které prostě nemá chybu. Těch 51 procent, co tady ten film má vůbec neřeším a vřele doporučuji těm, kteří nedají na první dojem a nebojí se sem tam filmově experimentovat. Určitě se to, minimálně v tomhle případě vyplatí.(2.2.2019)

Taková jednoduchá, neurážlivá, poměrně i průměrná důchodcovská komedie. Není to urážka, pouze fakt.(19.10.2018)

• *CARNIFEX*

Rovnako ako horor, aj komédia má svoje jasné špecifiká. Kým prvo menovaný žáner má za úlohu znechutiť, respektíve vyvolať zimomriavky na chrbte, komédia by mala hlavne pobaviť. No, a v tom je ten problém. Táto príliš nevie ..(9.10.2018)