Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Arturo využije příležitost a z protiúderu rovnou udělá osobní pomstu. Lisabon zjistí zásadní věc. (Netflix)

Recenze (15)

psychoJoa odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co mi tak ukrutně vadí? Těhotná žena, co v pokročilém těhotenství pobíhá kolem, mlátí chlapy a je mrštná a čilá, bez únavy… HOVADINA. Lupiči se vzdávaj, když jim někdo pohrozí zbraní? HOVADINA. Civilisté, kteří v životě nedrželi zbraň s ní zacházejí jako profíci a ustřelí zámek u dveří? HOVADINA. Ze seriálu, který byl plný geniality se stává nelogický odpad… a Arthuro je ta nejhorší postava, kterou kdy někdo napsal a ztvárnil (gratuluju). Takže… co to sakra zkoušíte? Doufám, že je to jen součást většího a promyšleného plánu! ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna hvězdička za smrt Artura plus nějaký sekundový dobrý momenty, jinak je to zasraná tragédie. Potřebuju vás upozornit, že tahle recenze bude dost možná hodně sprostá, protože vyjádřit tu frustraci slušně fakt nejde, tak se připravte. Ani nevím, kolikrát jsem musela ten díl zastavit, abych se mohla nadechnout a sebrat odvahu pokračovat. Mě to tak hrozně sere, dámy a pánové, hlavně když si vzpomenu, jak první dvě sezóny byly dobrý. Takže první věc, neskutečně mě vytáčí, jak tady zobrazili armádu. Chápu, co tím chtěj říct, vláda je zkorumpovaná a tak dále. ALE. Armáda by (nemluvíme třeba o Číně, aby bylo jasno) nezabila rukojmí. Má svoje zásady do psí prdele. Neříkám, že to nikdy neporušili, ale myslím to obecně. A nejsou to žádný šílenci jako tahle banda. A vím, co teď chcete říct - je to určitá skupina lidí, co speciálně nedodržuje pravidla. Pravda. ALE. Proč proti tomu někdo z armády nic neřekne? Oni tam prostě jen tak přijdou zabít civilisty a všichni jsou s tím v pohodě... Navíc tenhle heist pravděpodobně sleduje celej svět a není zrovna moudrý poslat tam tyhle lidi. Proč je taky sakra každej člověk z vlády takovej idiot bez mozku?? Další věc: Bogota a Tokyo se prostě najednou rozhodnou zbít Gandíu, zatímco rukojmí úplně nepozorovaně vezmou celej jejich arzenál a utečou. Tak jděte ale do řitě s tímhle už. To je absolutní blbost, rukojmí ZASE nikdo nehlídá a na krevní pomstu ty dva fakt nemají čas! A kde se sakra rukojmí naučili střílet? Hlavně Arturo?? Co to do svatý prdele je? Ten chlap mi tak pije krev! A ty přestřelky jsou naprosto děsný a Denver pobíhající kolem s krvavou rukou je ještě horší... Mohla bych zmínit další milion věcí, ale už tak je tenhle komentář moc dlouhej a moje rozhořčení vyjádřil dost jasně. Dost nenávisti bylo pro dnešek. :D Hodnocení: největší utrpení/10       ()

Reklama

zavackyo 

všechny recenze uživatele

Doufal jsem, že se ve Španělsku proberou a poslední série bude stát za to. Zatím to vypadá, že tenhle nesmysl pokračuje dále. Nelogická píčovina, propadák. Jen tak nechají zbraně a rukojmí bez dozoru, ti je všechny vezmou a začnou střílet všude možně, jen ne do nich a zdrhnou...  Skill těhotných je v tomto seriálu taky vykreslen zajímavě :-) Absolutně nemám chuť tuhle kokotinu dokoukat do konce... ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A tak sa pobilo Brezno s Fiľakovom. Neskôr sa do fajtu pridala Kokava nad Rimavicou, zatiaľ čo Brezno kričalo na Fiľakovo "Ty rasizmusista", "Ty fašizmusista", "Ty homofóbizmusista", "Ty nacizmusista" a "Ty sexizmusista". Kokava nad Rimavicou, Chminianska Nová Ves a Zemianske Kostoľany sa celému tomu cirkusu prizerali...to zas bude návštevníkov môjho profilu, ale tie storky na ig potom naozaj stoja zato... ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Na začátku tohoto dílu můžeme slyšet skladbu „Friday I'm in Love“ od zpěvačky Phoebe Bridgers z roku 2018. Tato píseň je coververzí od britské hudební kapely The Cure. (Trajektt)

Reklama

Reklama