Reklama

Reklama

Epizody(13)

Videa (18)

TV spot 1

Recenze (4)

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro mě osobně naprosto geniální záležitost! Už jenom stačí to, že hlavní hrdina si vybral jako avatara Necromancera a založil guildu, kde byly jenom charaktery co nevypadají jako lidi, už jenom tohle samo o sobě u mě svědčí o zajímavém charakteru a fakt, že se prakticky ihned rozhodl, že si podmaní celý zdejší svět a metody jakými postupuje, pro mě naznačují, že to má v hlavě opravdu slušně srovnané. Zkrátka mít jako hlavního hrdinu dvoumetrového kostlivce je opravdu skvělý nápad! Navíc jsem si jen tak zběžně přečetl prvních 7 kapitol mangy a i ta byla opravdu hodně dobrá. Také je to docela temné, což proti všem těm veselým a barevným srandám typu SAO a Log Horizon příjemně kontrastuje. Sice tam jsou zase nějaká ta klišé, jako třeba "Boobie Grab" hned v prvním díle, ale aspoň si ho dobře odůvodnili... No a i když je to harem, tak ten zdejší vypadá opravdu hodně originálně a hlavně Albedo je prostě úžasná a i Shalltear nebo Nabe jsou taky hodně zajímavé. Navíc tam jsou i různé drobnosti a zajímavé zvraty co mě zatím dokázali dobře pobavit (uživatel s nickem "Touch Me", Hamsuke - král lesa...) Manga mě dokázala hodně oslovit a to samé se povedlo i anime, pokud bude čas, tak si asi někde opatřím i ty LN. Zkrátka u mě naprostá spokojenost, dokonce i souboje vypadaly velmi slušně a CGI "kostěný drak" byl asi to nejlepší CGI stvoření co jsem zatím v anime viděl. Když to shrnu, možná kdybych se hodně snažil našel bych i pár drobných nedostatků, ale mě se nechce kazit si požitek z něčeho, co mě dokázalo takto oslovit a skvěle bavit. Spolu s Gangsta je pro mě Overlord nejlepším kouskem této sezóny. 9,7/10 ()

Starletka 

všechny recenze uživatele

Původní komentář z 19.11.2015: Sledováno v rámci Anime-Planet Secret Santa 2015. Po SAO a Log Horizon je Overlord další v řadě anime o uvěznění ve světě MMORPG, takže o nějaké originalitě nemůže být řeč. Nicméně i z neoriginálního konceptu se pořád dají vytřískat originální nápady. Třeba udělat hlavního hrdinu necromancerem. A dál ... No co dál? Vy byste chtěli ještě něco dál? Tak přihodíme pár pěkných polonahých generických slečen (které jsou do něj všechny do jedné šíííleně zamilované a to musí být násilím vidět z každé scény), nějaké to osahávání a spoustu záběrů na jejich vnadné vnady. No a pak už zbývá jenom několik prázdných soubojů s co největší brutalitou, které vyzní absolutně do prázdna, protože je pokaždé předem jasné kdo vyhraje. A to je asi tak všechno. Animace průměr, soundtrack taktéž, opening s endingem nic moc, propojení s postavami neexistuje (opravdu mi bylo úplně jedno, co se s kým děje). 4,5/10 ()

Reklama

gumbo 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zajímavá premisa, kdy hlavní postava není úplně kladná a jeho podřízení jsou většinou šílená nebo úchalná monstra co lidi berou jako podřadný hmyz. Sice to má klasický problém spousty isekai, kdy nevíme proč a jak, ale musíme akceptovat, že hlavní hrdina ví a umí víc než všichni ostatní dohromady. A srandičky jako že  vyhraje velký souboj, protože si koupil nějaký item ve slevě? To jako vážně? To někomu přijde zábavné? Jinak to ale vypadá zajímavě a určitě to má potenciál. Závěrečné souboj mi ale přišel takový divný, jako by tam prostě musel být, ikdyž k němu předtím nic nevedlo a jeho výsledek vlastně také nic moc uspokojivéh nepřinesl. 70% ()

Hees 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tu sa začína cesta pre veľkého Momongu, alebo Ainz Ooal Gowna, kde sa on ako je isto známe ocitá vo svete počítačovej hry, ktorú predtým hral a prišiel si ju posledný krát zahrať. ALE niečo sa pokašlalo tak a on tu musí teda zostať. Nie že by mu to vadilo hehe. Overlord je Isekai anime v tomto prípade, čo znamená hrdina presunutý do nového sveta v tomto prípade z nášho do herného a to znamená aj, že Ainz Ooal Gown môže zomrieť atď (však to poznáte princíp Sword Art Onlinu). V prvej sérii sa hlavný hrdina zoznamuje s novým svetom a snaží sa ho pochopiť. ()

Galerie (569)

Reklama

Reklama