Gun Shy - Hrdina náhodou

• Česko Rockový zabiják (více)

Příběh stárnoucí mega rockové hvězdy Turka Henryho (Antonio Banderas). Je ženatý se supermodelkou (Olga Kurylenko) a pekelně bohatý. Na dovolené v Chile je jeho žena záhadně unesena skupinou odpadlíků. Když se od místních úřadů nedočká patřičné pomoci, je Turk nucen zahájit misi na záchranu své choti. Doteď si dokázal tak akorát objednat u pokojové služby sendvič a najednou musí opustit svůj komfortní život celebrity, vydat se do smrtící džungle podsvětí Santiaga a čelit bezohledným banditům. (TV JOJ)

johnsnow

Po scénku s lamami dobré, žiaľ potom to prejde do žánru iba trápnej komédie bez nejakej akcie. Nechápem Banderasa, Kurylenko ani Westa prečo do tejto pičoviny šli. A za tie lamy dávam hviezdu. ()

Pythonator

Tento originální film si vyšší hodnocení zaslouží, protože Banderas je v něm prostě skvělý a na Olince se dá spočinout nejen okem. "Rockový zabiják" je název ukazující distributorskou debilitu a nenažranost, kdy na úkor logiky potřebujeme něco prodejného. Ne, tento film není o rockovém zabijákovi, ale rocková hvězda v podání Banderase je k sežrání. Zápletku to má tak ujetou a celé je to tak nezvyklé a nehollywoodské, že to nemůžu neocenit. Zabijácké lamy jednoduše nemůžete nemilovat. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Když jsem byl na tom turné, opil jsem se v baru ve Valparaiso tak, že jsem pak chcal bez přestání sedm minut. Na majitele to udělalo takový dojem, že mi chtěl postavit sochu." - "To je skvělé! Pojedeme navštívit chrám tvých chcanek." Desperad, Zabiják, Zorro: Tyhle skvělé filmy se mi vybavili, když jsem spatřil Banderase s dlouhými kudrnatými vlasy. Tady člen postradatelných, ale šlápl vedle. Jeho postava je nudná. Písničky, které zde nazpíval uspávací. Příběh, kde mu unesenou, ale defakto neunesenou manželku... Ano dá se říct, že to je pí*ovina. Přesto mne rozesmáli vraždící lamy a had na přirození. Nečekejte žádné akční scény. Banderas tady neublíží ani mouše. - 50%. ()

maxs

Absolutně boží komendie. Ač nejsem fanda a film jsem viděl skoro omylem, tady jsem se mohl navzdory nulovým očekáváním doslova pochcat smíchy. Prostě trefa do mýho vkusu. Skvělý Banderas. Spokojenost a je mi líto, že většina tenhle ad absurdum vyhnaný vtípek bere jako ztrátu času. Tohle přece nemůže nikdo myslet vážně, tomu čpí nadsázka a černý humor z každé scény..Já se bavil královsky.. ()

Ruthen odpad!

No musím takto aby som vedel do budúcna, že túto sračku už nemám sťahovať. Pre milovníkov Banderasa len toľko, že nemajte falošné ilúzie. ()