Take me out

(pořad)
  • Slovensko Take me out
Soutěžní / Zábavný
Slovensko, 2017, 16x90-110 min (Alternativní 10x57 min)

Nejoblíbenější seznamovací show světa přichází na obrazovky TV Prima a TV Joj! Jak si poradí Česko-slovenští single muži s třicítkou sexy dračic, které jsou hladové po muži svého života? Nebudou to mít jednoduché, i když se pro oslovení dívek budou snažit udělat vše. Take me out - to je seznamka plná sexy žen, mužů, nekonečných invektiv, dobře mířených narážek i pochval, doplněná o rezonující vystoupení jako z talentových soutěží. (TV Prima)

HennessyVSOP

Dávám jednu hvězdu za prachaře, i když nechápu proč se k takový pitomosti snížil. Jinak je to samozřejmě postavené na konceptu, že 30 žen (z toho pravděpodobně všechny jedou dle scénáře s určitými rolemi a instrukcemi předem viz paní inženýrka s vizáží pornoherečky apod) vypípává a shazuje sebevědomí jednomu muži. Ten je pochopitelně do celé situace v manipulován, nebo je to také herec a buď se jedná o 3éti letého panice se sníženým IQ a nebo o hezouna, nicméně vymatlaného inteligenčně nebo morálně. Z podobného soudku je již starší pořad Rande se Slávkem Bourou, které ovšem bylo autentické. ()

Lilith03

Když se člověk odprostí od toho, že všechny tyhle dámy známé z jiných reality show a víme, že jsou už dávno zadané či dokonce provdané, tak je to někdy prdel. ()

nudlis odpad!

Tvl, chlubit se tím, že člověk účinkoval nějakém v pořadu pro chudé duchem, to chce mít opravdu absolutně vygumovanou palici :-))) To je ještě vyšší level než na takovej pořad vydržet koukat v bedně dýl než 10 minut. Ale, jak je jistě zřejmé, takové "účinkující" opravdu nelze za nic obdivovat. A už vůbec ne za odvahu tam jít. Protože "odvaha" je slovo, který se používá v úplně jiným kontextu. No nic, no. V poslední době mám pocit jakoby se český "televizní kanály" trumfovaly v tom kdo vyprodukuje větší sračku. Zatím (aspoň u mě) vede tzv. TV Barrandov. Ta je sraček tak přeplněná, že jsem si jejich kanály musel vymazat se seznamu stanic ve svý bedně. Aby mi ty sračky ani omylem nevytekly do pokoje. Ale Prima se na ně začíná povážlivě dotahovat ... ()

Sobolisk odpad!

Naprosté dno mezi televiznímy pořady (a že v TV té demence je). Né že je to trapné, ono je mě trapně za ně, normálně jsem po asi třech minutách cítil jak mi s každou následující vteřinou odumíra buňka v mozku. Odpad, a kdyby to šlo tak, odpad z odpadu. ()

D1705

Veľmi populárne v poslednej dobe je "disovanie". A na tomto disovaní je táto šou založená. Vyzerá to ako slušne povedané v bordeli alebo obchode s bielym mäsom. Sú tam pultíky na ktorých sú cenovky, no väčšina nestojí ani za zakopnutie. Ale mám to rád, len definujem čo mi to pripomína. Mám pocit, že čoraz škaredšie ženské tam dávajú. Zámerne sú oslovované len niektoré-ukecaná Martinka, kamery milujúca Zuzanita, pervérzna Gabika, kynologička Dorka, tigrica Melissa, úchylná Týnka, mužatka Dana a papuľka Kiki. Ostatné sú tam len na ókanie a tlieskanie. No tieto, ktoré sú tak oslovované, niektoré za nič nestoja. Medzi tie novšie patrí napríklad Denis, ktorá môže so Zuzanitou súťažiť o najväčší umelý dekolt. ()

DavidDizzer odpad!

Dá se u toho pobavit a zasmát se, ale jinak je to v podstatě hodně omezené. Spiš tam ze sebe dělají šašky ani ne tak ty holky, jako ti chlapi. Někteří omezení jako ten pořad, a některé holky taky mají místo mozku jen silikon. ()

solver

Seznamovací pořady mě baví i když se tam zase vtlačilo pár chronických exhiboušů jako Zvěřina, a některé zoufalky to zkusily i v Hledá se máma..., pár lidem to lásku najít pomůže ()

Jard odpad!

Je škoda, že Televízia Joj už dlhšie nevie vymyslieť niečo vlastné, na čom by sa ľudia vedeli aj reálne zabávať. 0% ()

Nick321 odpad!

Legenda praví, že všem láskychtivým kur*ám, které zkritizovaly každého, kdo do pořadu strčil frňák, nezbylo nic jiného než si leštit frndy navzájem. 🙂 Což je vlastně happík, protože takovou saň by nechtěl vyfásnout žádný mužský. ()

Miro.Pcolar odpad!

Fuu tak toto je velky úlet zo strany Jojky. Dno slovenského hnoja zadefinovala Farma a iné prepadákové Tv-shows, a v podstate com čakal, že už viac ničiť slovenské mozgy nebudú. Smutné naozaj smutné čo slovač sleduje... ()

tehol

tohle je spatne asi z 1083 duvodu. neverim, ze tam vystupuji realni lidi (at si uzivatel freddy pise cokoli a jestli jo, tak sorry jako, i dont want to live on this planet anymore.. ;) ) jinak me zaujalo, jak hluboko jsou nekteri lide ochotni klesnout (prachar). z toho retardovaneho nuceneho potlesku a jekotu budu mit nocni mury. a jeste teda nechapu, primu, ktera to vysila tyden po Slovacich. no nic musim si jit pustit asi 1083x prave "take me out" https://youtu.be/GhCXAiNz9Jo a pro jistotu jeste i "take my hand" https://youtu.be/tm03xc_PAts rovnovaha relativne obnovena! (-_-) ps. hvezdu davam za nadeji, ze byli troosku od vlivem a ze tam prijde nejaky troll a trochu to tam znici..) pps. trochu jsem se unahlil. je to cringe, ale not that bad, obcas se pousmeju ()

UnCool odpad!

Super, nalezeno nové dno česko-slovenského televizního bahna. Každopádně je to pořad, kde kvůli jednomu vysílání dojde k prudké spotřebě vlasového gelu. 75% "dívek" je nalíčených jak kombinace Barbie a laciné prostitutky z E55. Vystupující "chlapci" mají sebevědomí a ego daleko větší než schopnost sebereflexe. Závěrem - pravidelným divákem tohoto pořadu může být asi jen mrtvý kůň bez mozku. ()

ReMusiCZ odpad!

Před sledováním vypněte mozek, tady je vítána čistě debilita. To už snad i to dvacet let starý Rande s Bourou a Mayerovou oplývá vyšší inteligencí... ()