Take me out

(pořad)
  • Slovensko Take me out
Soutěžní / Zábavný
Slovensko, 2017, 16x90-110 min (Alternativní 10x57 min)

Nejoblíbenější seznamovací show světa přichází na obrazovky TV Prima a TV Joj! Jak si poradí Česko-slovenští single muži s třicítkou sexy dračic, které jsou hladové po muži svého života? Nebudou to mít jednoduché, i když se pro oslovení dívek budou snažit udělat vše. Take me out - to je seznamka plná sexy žen, mužů, nekonečných invektiv, dobře mířených narážek i pochval, doplněná o rezonující vystoupení jako z talentových soutěží. (TV Prima)

Lukoboss odpad!

Achjo, a to jsem si myslel, že Tvoje tvář má známý hlas jen tak něco nemůže překonat ve špatnosti, tuposti a sračkovosti. No může, jak se zdá! Ultrashit na n-tou, víc slov nemám. ()

Mrs.Blue odpad!

Některé české pořady mám ráda, proto nedávám odpad automaticky jako někteří zdejší uživatelé. Ale proboha tohle? To mě měl tenhle výgrc pobavit nebo spíš zbavit poslední naděje v lidstvo? Jestli to druhé, pak se to povedlo na plné čáře a Primě tleskám. Slečny v pořadu očividně nezastávají novodobý trend "natural beauty" a před pořadem si dofoukly co se dalo, v maskérně si je spletly s plátnem a tak na ně namatlaly všechno možné a před vypuštěním do televizního ústavu pro choromyslné ty panenky nechaly prolítnout ventilátorem. Ale hlavně ten obsah hlaviček, vyloženě inteligence měsíc nevyneseného odpadkového koše. Na rande si mají vybrat jednoho ze čtyř lobotomistů, jejichž ego je vyšší než deset Eiffelových věží na sobě, takže vlastně to k sobě docela jde, že ano? Nicméně doufám, že se ráno probudím a zasměji se na tom, že se mi zdál jen ku**a hodně bizarní sen. ()

kill-tec odpad!

Bylo mi za děv(k)čata velmi stydno. Vylízanost všech účinkujících zřejmě nemá hranice, silikonové kreatury s exkrementem v hlavě, neutichající publikum tleskající a skandující při každém pohybu někoho z oněch debilů. No prostě trapárna se vším všudy, přesně tak, jak to má TV Prima ve zvyku! ()

suzanne1997 odpad!

Vyloženě špatný nápad udělat takový pořad to nebyl. Ale po jednom díle omrzí, nemá to šťávu, pořád se to opakuje a holky, které jsou jen další do tuctu se nakrucují před televizními kamerami a z jejich úst vychází nesmyslné žvásty. Nevadí mi seznamovací pořady, tento mne však naprosto dorazil. Jakoby se tvůrci snažili zaujmout cílovou skupinu lidí, ale vůbec nevěděli, jaká to je. Navíc někdy to tak pokazí, když je tam někdo obstojný, dají tam něco, co ho odrovná nebo druhý extrém, ti, co se odrovnají svým způsobem sami. Svůj komentář přitom píšu v době, kdy už jsem několik dílů viděla a na další se v žádném případě nehodlám dívat. Stejně tak sledování nedoporučuji, myslím si, že tento pořad je jen ztraceným časem a vyhozenými penězi. ()

dan4815

Sám o sobě formát show není nejhorší, nosné téma najít si partnera je poměrně zajímavé. Navíc je v lidské povaze zkoumat životy jiných, problémem této show jsou ale účastníci. Není ani tak problém s muži, kteří se přijdou "prodat", ale spíše s kupujícími. Neříkám, že tam chodí samí alfasamci, ale ženy často zaujatě až s teatrálním nadšením zmáčknou ono, pro muže potupné, tlačítko. Mám pocit, že to byl záměr televizní produkce - vezmeme poměrně normální muže, ale necháme tam psychicky nebo i fyzicky zdevastované ženy. Když si to tak vezmu, tak se štáb nesnažil tlačit na pilu a jednotlivé prezentace mužů nezachází do extrémů, proto dávám nízké hodnocení, protože mi přijde, že skupina žen byla vybrána za záměrem udělat ze show sračku. Zatímco z jedné prezentace muže nešlo často prokouknout, tak u žen během prvního proslovu došlo k prozření, že jsou to snůška komplexů. A když si nemohly najít partnera kvůli komplexu, tak zase byly hnusné. Zní to hrozně, ale na vzhledu hodně záleží, a co jsem pozoroval všechny díly, tak baculky nebo ošklivky nemohly nabídnout snad ani po té povahové a mentální úrovni nic víc. Některým normálnějším mužům jsem i přál, aby ho žádná nechtěla. ()

maxXxic odpad!

Narazil jsem na to při znuděném přepínání televize. A jako jo! Vážně děkuju tomu kdo tohle vymyslel, protože ani kdybych chtěl tak Farmář hledá ženu prostě neupgraduju na tuhle uřvanou wow 2.0 verzi. Přehlídla toho nejhoršího co náš genetický fond dal do kupy. Nebylo to ani vtipné. Jen ten vlezlý pocit, že mi při sledování měkne mozek. Takže Take me out, i dont want to live on this planet anymore... ()

Luk Skywalker

Nízké hodnocení se zde dalo očekávat. Viděl jsem první díl - jestli je anglický název původní, tak původ v USA se nezapře, party styl show a všichni si to užívají, to je hlavní negativum. 30 žen dává šanci, že si nejspíš nakonec muž vybere či nějaká zbude a půjdou na rande, výsledek jak to dopadlo je na webu Primy. Zprvu teda muž nakráčí, něco řekne, pustí o něm video medailonek, ukáže se v něčem, co mu jde nejlépe a pak si vybere z žen, která mají zájem. ()

Kaktusak12 odpad!

Tak tohle je skutečný bizár! Jinak tuhle pseudo seznamovací soutěž ani označit nejde. Upřímně nevím, co od TMO tvůrci čekali...Nahrané, stejně jako třeba Soudkyně Barbara, jen tak 100x trapnější a zoufalejší. ()

Olík

Než jsem se dostal k tomuto textu „ pořad“ bez famfár ukončil svoji existenci…..to jest myslím recenze sama o sobě :D ()

JeanMarthan odpad!

Co to má k* být? Český showbizáááár v plné "kráse"! A pak že náhodná setkání jsou... hovno, už nikdy nebudu před spaním projíždět na telce co kde dávají!!! ()

hojko odpad!

Ani neviem ako to napísať, ale proste toto je dno televíznej zábavy. Umelé pipky s predcvičenými frázami, trápne tanečky za pultom a srdiečkové gestá rukami, tak pri tomto mi ostával rozum stáť. ()

Mijagi odpad!

Přijdu domů z hospůdky, z příjemného posezení s normálními lidmi, podotýkám střízlivý. Zapnu televizi a tam tahle hrůza. Barbíny kroutící se za soutěžními pulty, moderátoři sršící oplzlé poznámky. Do sálu předstoupí ex VyVolený Petr Zvěřina, který sice nepřijel na babetě a je z Václaváku, ale to co předvádí, by nepobrali ani nad ránem na vesnické zábavě. Na vyvýšeném místě nad ostatními, skoro až u stropu, pustí z přehrávače v rychlém sledu za sebou asi pět současných pecek, do toho tam rádoby šteluje tlačítka, toporně se kroutí a mává rukama. Holky dole šílí, tancují, jedna zahlásí, že to byla skvělá show, další ho namyšleným tónem odpálkuje kvůli věku… Seznamka mimo realitu. Umělý člověk hledá umělého člověka. Jako kdybych koukal na přenos z jiné planety. Vypínám. Tohle je absolutní dno televizní zábavy. ()