Take me out

(pořad)
  • Slovensko Take me out
Soutěžní / Zábavný
Slovensko, 2017, 16x90-110 min (Alternativní 10x57 min)

Nejoblíbenější seznamovací show světa přichází na obrazovky TV Prima a TV Joj! Jak si poradí Česko-slovenští single muži s třicítkou sexy dračic, které jsou hladové po muži svého života? Nebudou to mít jednoduché, i když se pro oslovení dívek budou snažit udělat vše. Take me out - to je seznamka plná sexy žen, mužů, nekonečných invektiv, dobře mířených narážek i pochval, doplněná o rezonující vystoupení jako z talentových soutěží. (TV Prima)

Knor odpad!

Doporučuji všem !!!! Vydržel jsem necelej jeden díl a větší sračku jen těžko najdete. Společně se Štikami a Hotelem Paradise absolutní dno hluboký televizní žumpy. ()

FortKnox

Mě se to libí, nesmí se to brát jako seznamka, ale jako show. Holky odmítnou muže jen proto, že by po nich chtěl denně vyžehlenou košili. Dáma se diví, když má prsa pomalu větší než obličej, že se muž zaměřuje na prsa. Rande dost často nevyjde, kvůli tomu, že muž o zvolené ženě ví výrazně méně než ona o něm. Bylo by zajímavé udělat, kdyby byla i opačná soutěž, kdy by 30 mužů usilovalo o jednu ženu. ()

PlysovyMacko

Nenáročná zábava, by ma zaujímalo odkiaľ vyhrabali účinkujúcich. Hlášky zien sú skvelé a co sa týka mužov, to sa tam dobrovoľne idú ponizit? ()

kingpsch odpad!

toto sa neda ani komentovat,pozeral som na to s otvorenymi ustami a nevychadzal z udivu,neuveritelna sracka uplne o nicom kde par ludi zo seba robi simpanzov... ()

ZHODNOTITEL odpad!

Tahle show by možná stála za zmínku, když moderátory jsou Prachař s Zimnýkovalem a moderování se jim jistě daří, ale nejsem schopný pochopit inteligenci těch lidí, kteří se do takového pořadu přihlásí. Přijde mi to zoufalé a možná i trapné čímž se na to o to hůř dívá. ()

Uroboros odpad!

Genitální zábava. Nejlíp pořad vystihuje citace jednoho komentáře z youtube "Jestli sem to dobře pochopil, tak princip této show je takový, že 2 pasáci nabízejí lehce retardovaným chlapcům škaredé pouliční pracovnice" :-D ()

NeMiQ odpad!

Umelá, afektovaná, nezábavná somarina. Chvíľkami to vyzeralo ako americké reality show, ale menej vydarené. ()

Drozdo57

Toto, dámy a páni je zrkadlo našej spoločnosti. Žiadna paródia by tak nádherne nereflektovala. Skupina zúfalých chlapov, ktorí trávia dlhé poobedia v posilke a večery v disco kluboch s botoxovými a silikónovými slečnami, ktoré sa nechajú celý večer vydržiavať a potom radšej dajú pred zadným vchodom SBSkárovi. Presne títo chlapci potom zdieľajú všelijaké hlbokomyselné citáty o pravej láske. Idú tam a machrujú svojou kariérou DJa, svojim VW Passat r.v. 2005 a už ničim iným, pretože žijú s mamou v 2+1 a vlastne nemajú žiadne normálne záľuby a nemajú čím zaujať. Na druhej strane je niekoľko zaplatených herečiek, ale aj pár slečien, ktoré buď boli kopnuté do zadku už tak 10timi chlapmi behom 2 rokov, alebo preberali, až ostali samé, alebo sú proste hlúpe alebo neznesiteľné. Čo majú všetky tieto osoby spoločné je nedostatok sebaúcty a častokrát aj neznesiteľnú osobnosť. K tomu otrasní moderátori. A najlepšie je, že keď sa nad tým povznesiete, tak sa na tých úbožiakoch môžete skvele zabaviť a ako bonus máte perfektný materiál pre štúdium ľudskej psychológie. ()

Oxyk odpad!

95 minut solidního cringe, kde se nezkrocené šelmičky snaží dát najevo, jak moc jsou muži pod jejich úroveň. Je lepší se koukat na porno opening scény, jednoznačně lepší podívaná, ale pokud chcete dát přednost něčemu, co Vám dekrementuje desítky Vašich braincells, budiž. ()

matushsvk odpad!

Pod taktovkou moderátorskej dvojice ktorej podobné typy "kvalitných reality show" nie sú cudzie, si afektované kreatúry s 10kg mejkapu na ksichte vyberajú ešte väčšieho zúfalca. Gratulujem Jojke. Presvedčili ma o opaku a ukázali mi, že na nižšiu úroveň "spoločenskej zábavy" sa dá stále dostať. ()

Buxholka

Nešlo si nevzpomenout na seznamovací pořad z 90. let - RANDE. Přesto tento pořad se neútápí v trapnosti jako devadesátková legenda. Seznamování je zde prezentované jako rychlé tak jak si to žádá doba sociálních sítí. Pokud se ti líbí - dej lajk, pokud nelíbí - dej koment. Chvilku to dokonce připomínalo i Česko Slovensko má talent. Podle mne je to celkově takové odpočinkové a mne to bavilo. Největší fór byl však nekonečný seznam maskérů uvedených v závěrečných titulcích. Aby se pak ty dvojice na následném rande vůbec poznaly :) ()

belinko odpad!

Som tak rád, že nie som dotyčný freddy, nakoľko čítať jeho komentár bolo miestami až priam bolestivé.. dať tomu plné hodnotenie a ešte nazývať odvahou postaviť sa pred nejaké šlapky pred šou, ktoré nemajú problém vybrať si chlapa za pár minút.. každý z opýtaných tam nepôjde, lebo je to sračka.. no on náš nezáujem vyčíta tomu, že nemáme odvahu.. ak sa tam zúčastňujú takýto ľudia (cháp hlúpy, debilní, idioti, kreténi, retardovaný a pod.) tak sa ani nečudujem, jeho hodnoteniu.. škoda len, že má občiansky a že sa môže vydávať ako plnohodnotný človek.. toto sú tie typy ľudí, ktorím by mali zobrať papiere a už by sa nemali ukazovať na dennom svetle.. tí, ktorím stačí tak málo, že tomu veľa nepochopia.. a k tejto trapárne - videl som pár minút, kým som stál za barom v krčme, pričom to tam bežalo.. bolo to trápne, zúfalé, snažiace sa byť vtipné a pritom mi bolo tam tých ľudí ľúto.. ale moderná doba si vyžaduje moderné riešenia.. keď som DEBIL a neviem sa zoznámiť so ženou (lebo som DEBIL) tak mi musí pomôcť niekto iný a odvysielať to pred celým národom, aby celý národ vedel, že som DEBIL... tak teda gratulujem, DEBIL freddy, aj tí ostatní, čo tam boli.. boli ste účastníci jednej z najväčších sračiek posledných rokov.. :) // PS - už len z čítania obsahu je jasné, že sa jedná o neprekonateľnú sračku ()

HolyKeeper

Ještě než jsem se na tohle "dílo" poprvé podíval, tak jsem si řekl, ze to bude asi něco jako novodobé Rande, které kdysi dávno běželo na TV Nova. Dost jsem se mýlil. Seznamování je ještě naivnější a nudnější. Celé to působilo jako show, s pozlátkem seznamky. Bohužel ale dost nudná show, kde se toho moc neděje. Každopádně je tento pořad hodný úcty, jelikož se jedná o naprosto bezkonkurenční odpad v zábavním televizním odvětví. Jedna hvězda snad jen na odlehčení za pár docela pěkných slečen. ()