Take me out

(pořad)
  • Slovensko Take me out
Soutěžní / Zábavný
Slovensko, 2017, 16x90-110 min (Alternativní 10x57 min)

Nejoblíbenější seznamovací show světa přichází na obrazovky TV Prima a TV Joj! Jak si poradí Česko-slovenští single muži s třicítkou sexy dračic, které jsou hladové po muži svého života? Nebudou to mít jednoduché, i když se pro oslovení dívek budou snažit udělat vše. Take me out - to je seznamka plná sexy žen, mužů, nekonečných invektiv, dobře mířených narážek i pochval, doplněná o rezonující vystoupení jako z talentových soutěží. (TV Prima)

gramofonix odpad!

Dá sa klesnúť ešte hlbšie ? Bohužiaľ som sa opäť presvedčil, že dá... Ďalej táto relácia nepotrebuje komentovať, len upozornenie, že môže spôsobiť psychické problémy ľuďom normálne zmýšľajúcim... ()

jakub.schejb

Jako nikdo soudný si asi nemůže myslet, že v této show jde o seznámení. To je jako kdyby se někdo rozčiloval, že v "mama ožeň ma" se skoro nikdo neožení nebo že v prostřenu na sebe lidi kydají špínu, místo toho, aby si chválili jídlo. Dle mého to je řemeslně dobře udělaná TV show. Nic víc, nic míň. Viděl jsem zatím jen jeden díl, a musím říct, že mě přikoval do sesle. Souboj 30 hlavé saňe tvořené hromadami silikonu, make upu, napletených vlasů a nalepených řas, zčásti zapšklých, přebraných a odkvetlých barových sekernic, čekající na jakoukoliv záminku spesout a ponížit a zašlápnout pod zem celé mužské pokolení a naproti tomu jeden muž, marně zápasící o holé přežití zbytků důstojnosti. Pro normálního chlapa je to zlej sen jak od Freddyho Krugera :-) ...k tomu moderátoři šikovně popichující obě strany.....no já bych tam nevlez ani za nic. Jako jo, je to strojené, je to vyumělkovaně bombastické, je to zrychlené a jako jo nejde tam o seznámení....ale tenhle spektákl takový prostě musí být, jinak by to byla děsná nuda. Za mě bratia Slováci opět ukázali, že jim (na rozdíl od nás) panoptikální "reality" show prostě jdou. PS Tahle silikonová a vysolárkovaná estráda je feministické peklo, kopanec do tlustého zadku všech gender studies a o to mě to těší víc:-) ()

Lokakola odpad!

Ano, musím se přiznat, viděla jsem první díl. Celou dobu jsem si hrozně přála, aby na konci dílu řekl jeden z moderátorů, že je to jenom vtip a že to nikdo nemyslí vážně. Bohužel. Přehlídka víceméně (spíš více, abych byla upřímná) zmalovaných a polonahých holek, které mají ještě skvělou vlastnost (tedy snad ne všechny, abych nikoho neurazila), že když promluví, chytáte se za hlavu ještě víc, než když se tam předvádí nějaký šampón s myšlenkou, že jej chce celý svět. Ne opravdu, při sledování tohoto pořadu mi kleslo IQ minimálně o polovinu a bude trvat, než se dostane zpátky na svou původní úroveň. Jestli vůbec. Říkám si, jestli si Ti moderátoři uvědomují, jaké kravině se upsali. ()

kristovanoho odpad!

Měl jsem dneska chuť na nějaký echt solidní bizárek, zároveň ale s trochou romantiky. Na takovouhle hrůzu jsem ale připravený nebyl. Odcházím proto sledovat, jak tante Irma přibíjí onkelovi Uwemu šourek k řeznickému špalku, aby pak mohli něžně soutěžit, kdo si narve do análu větší zavařovačku. ()

montrose odpad!

Jasně, že to je nahrávka jak blázen. Viz účast (Ne)vyvolených Zvěřiny z Václaváku, horníka Emila a několika héreček z béčkových pornáčů. Takže nechápu, k čemu je tento pořad vlastně dobrej. Možná k vyzvracení špatný večeře. ()

TomQ odpad!

Nemívám předsudky a i na všeobecně nesnášených pořadech dokážu najít světlé stránky a pochopit, že se někomu můžou líbit. Ale tady mě nenapadá nic, snad leda Jakub P. by někoho přilákat mohl. Námět sám o sobě potenciál má, ale to by musel být jiný výběr účinkujících a jiné zpracování. Je to nechutné a trapné. ()

milous11 odpad!

Po shlednutí dvou dílů, musím konstatovat že něco tak strašného jsem v životě fakt neviděl :-D 30 plastikových "nádher" které jsou stejně najaté (co jsem tady našel někde na webu) oblbují pár minut nějakého zoufalce, který jde do téhle zábavy stejně jen kvůli penězům, jinak si to nedokážu vysvětlit, kdo by byl tak hloupej :-D bože, rád fakt vzpomínám na Rande z Novy kdy ho vysílala v 90letech, to byla aspoň normální zábava, u které se člověk fakt aspoň pobavil, a né tady čučet na vymaštěné nádhery které melou hovna :-D ()

JoeHalenbeck odpad!

Ač je to odpad, viděl jsem všechny díly a stále nechápu proč se tomu Jakub Prachař upsal. Já nežiji v ČR tak mi možná nějaká jeho bota unikla, že kvůli tomu musí na slovensku trávit čas s poloherečky a polopornoherečky či rádoby instagramovými modelkami. Jediné pozitivum je, že občas jsou některé holky hezké, ale ty většinou brzy odešly... ()

Studentkaba

Myslela som, že nezvládnem pozerať ani jednu časť, nakoniec som pozrela tri. A tak som zmenila z "odpad" na jednu hviezdičku, lebo predsa som tomu niečo venovala, tak akože to nie je až tak zlé. Ale je to stále horšie. Je tam 90% nasadených báb, ktoré majú akože vtipné hlášky ako Zuzanita, silikonová Simona a podobne, ktorých sa moderátor furt pýta, prečo dali nie, hoci sú tam ženy, ktoré by možno chceli na to rande fakt aj isť, ale v podstate len robia kulisu tým silikonovým. Na celej relácii mi vadí veľa vecí, ako ukričanosť, umelé dotetované pipinky, občas aj vulgárnosť a trápne narážky na sex a podobne, ale asi najviac mi vadí, že je vidieť, že to celé ide podľa nejakého scenára, pretože "slečny" ktoré boli v nákupných maniačkách a všetkých možných Joj reláciach si nikdy nikoho nevyberú a tak sú tam stále aj so svojimi "vtipnými" hláškami. ()