Ve státě Mississippi řádí motocyklový gang zvaný Bratrstvo. Jeho vůdce Chains (Lance Henriksen) obchoduje s drogami a nemilosrdně likviduje duchovní a soudce, kteří mu stojí v cestě. Do gangu se včlení tajný policista John Stone (Brian Bosworth), který jej má postavit mimo zákon. Získá si důvěru šéfa gangu, ale později je jeho identita prozrazena a Johnovi jde o život. (videofil)

LEATHERFAC odpad!

Fuj tak tohle bych si hodil do kolonky "nechci vidět"... Bohužel už se stalo. Asi nejubožejší varianta akčního filmu co si člověk dokáže představit. Brian se svým mužným účesem a sexy slipama je akční hero desetiletí. Dementní story a ještě dementnější dialogy zlodušských motorkářů na úrovni starýho Mad Maxa - to fakt chceš... Tenhle film i božský Brian naštěstí zcela poprávu zmizeli v propadlišti dějin a je to moc dobře, protože to alespoň trochu budí dojem, že nějaká spravedlnost na tomhle nuzném světě přeci jen existuje... ()

Gilmour93

Brian Bosworth s homosexuálním sestřihem Dietera Bohlena supertajně infiltruje gang pokérovaného androida Bishopa. Je přitom nafoukanější než zadní kolo vlastní mašiny, pod koženou vestičkou má zapařené kozy, jejichž velikost by mu polovina ve filmu se zjevujících moto-bitches mohla závidět a po ránech ještě stačí odvracet glykemické šoky domácích ještěrů.. Bolestně nostalgická vzpomínka na jeden z VHS kultů 90.let, při které vám asi tak po deseti minutách cvakne v hlavě. To mozek vyhodil pojistky.. ()

ondrula

Vzpomínka na mé útrpné mládí. Listoval jsem časopisem Cinema, donekonečně si četl o filmech jako je Stone Cold nebo Martial Law a byl tak nějak stále v zajetí atmošky 80. let. Pak jsem si půjčil VHS v půjčovně od týpka, kterej vypadal jako ghůl a všechny tyhle sračky uměl očividně nazpamět a s vytřeštěnýma očima jsem se na ten spektákl podíval. Zajímavý je, že ačkoliv jsem tehdy ve svém otroubeném dětství neměl žádný velký kvalitativní nároky, vzbudil ve mně Stone Cold odpor, protože to bylo třeba ve srovnání s filmem Ve stínu gangu dost špatný. Myslím, že dneska bych se asi nepodíval na film, kde je na posteru odbarvenej týpek s odhalenou hrudí, za nímž kuriozně hoří Kapitol. Byla holt jiná doba a zaplaťpámbu, že je pryč. ()

Iwus.ka

Zde je několik dobrých rad, jak se vmísit mezi motorkářský gang: Být drsný, mít silný stroj a pořádně prořízlou hubu. Navíc budete muset zainvestovat do šatníku, páč tihle hoši rádi kůži a nezájem, že se v tom paří koule nebo jeden vypadá jako prominentní host Modré ústřice. Na svou dobu ucházející akčňák. Teda aspoň já, když jsem byla ještě základní školou povinna, to žrala. ()

Lacike

Jedna sa o jedno z tych beciek, ktore ma nebralo ani, ked som bol maly chlapec. Zmenilo sa nieco odvtedy? Nic. Stale ma tento film neberie. Sice uznavam, ze sa evidentne jedna o jediny Bosworthov kinofilm so slusnym rozpoctom a kvalitne spracovanou technickou strankou oproti tym jeho ostatnym podfinancovanym slabym videofilmom. Dokonca aj samotny Bosworth, tentoraz posobi impozantne a cool. Ale film má az prilis vela hluchych miest pocas, ktorych sa autori snazili rozvijat serioznu zapletku a prilis sa im to nepodarilo, pretoze posobi nezazivne a nudne. A akcnych scen, ktore by zahnali tú nudu tu az tak vela nieje. Vlastne poriadne akcne je len finale. Tiez ma sklamal Lance Henriksen v ulohe hlavneho zaporaka, lebo nema vela scen vdaka ktorym by poriadne vynikol. Takze na super parchanta, ktoreho stvarnil napridklad vo filme Hard Target sa absolutne nechyta. Trochu to vynahradzuje William Forsythe, ktore je dostatocne odporny, ale prilis rychlo ho vo filme odkragluju. A komicke figurky ktore sa tu objavia, su skor otravne. Takze sa sice jedna o najlepsi Bosworthov film, ale vzhladom na spomenute nedostatky je to stale len cisty priemer a z Boswortha sa opravnene ziadna velka hviezda nestala. 5/10. ()

• Brian Bosworth v jednom interview uvedl, že jako motocyklový nadšenec si motorku, na které jezdí ve filmu, postavil už dříve. Byl na ni zvyklý a předpokládal, že se ve filmu objeví právě ona. (džanik)
  • Na režisérské křeslo byl dosazen Bruce Malmuth. Ten ale nepochopil, že se má jednat o čistokrevný akční snímek a v jedné scéně měl dokonce nechat Joa Huffa (Brian Bosworth) plakat. Rychle ho nahradil Craig R. Baxley. (Fenk)
  • V čase 01:18:25 rozstřílí vojáci čelní sklo náklaďáku, ale v následujícím záběru je sklo nepoškozené. (HellFire)