poster

Uspávač

 • Finsko

  Armomurhaaja

 • anglický

  Euthanizer

Thriller / Drama / Komedie

Finsko, 2017, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bourec
  *

  Hovadina po finsku.10%.(4.8.2018)

 • bedn1
  ****

  ***1/2(13.9.2018)

 • Exix
  ****

  Karma je svině.Myslim ze hodně lidi přehodnotí chování k zvířatům.(5.3.2018)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Podivná Indie záležitost z Finska. Film pojednává o muži, který není ve městě příliš oblíbený, živí se zabíjením domácích zvířat, které chtějí majitelé utratit, výjde totiž levněji než veterinář. Většina hrůz se sice odehrává mimo záběr, pořád to má celkem znepokojivý nádech a v závěru se i nečekaně přišlápne na plyn. Majitelé pejsků v závěru nejspíš rozbijí od nervů TV. Zvláštní, pomalejší, ale poměrně originální Drama/Thriller. Na jedno zhlédnutí to šlo. 60%(30.8.2018)

 • Malarkey
  ***

  Standardně ulítlá záležitost z Finska, kde hlavní hrdina je "opravdovým" hrdinou. Uspává totiž zvířata, která měla smutný život a blíží se jim čas smrti. Nebo tak to minimálně vnímá on. Trošku jim pomůže, martírium urychlí a za to sem tam zkasíruje nějakej peníz. Jelikož je ale samotář a trošku magor, tak je otázka času, než si na něj začne brousit zuby smečka finskejch debilů, kteří mu dají co proto. To, co se tedy ze začátku jeví jako samotářské drama pro ne úplně každého, se nakonec vyvine v takovou nečekanou hyper-vyvražďovačku. Rozhodně se tedy jedná o film, který není úplně pro každého a Finové tu tak opět dokazují, že jejich kinematografie je ze všech skandinávských nejdivnější a opět zachází tak trošku jinam, než by jim evropský mainstream mohl dovolit.(2.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace